Agencje pracy. Bez NIN i angielskiego doswiadczenia

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...
Witam,

Czy w Birmingham sa jakies agencje pracy, w ktorych nie pytaja o NIN i angielskie doswiadczenie? Bylam juz w kilku, glownie na New Street - wszedzie tego wymagali. Bede wdzieczna za podanie nazw i adresow takich agencji (oraz, jesli to mozliwe, branzy, jakimi sie zajmuja). Na wszelki wypadek dodam, ze znam dobrze angielski.

Pozdrawiam wszystkich :)

panchita
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 21 wrz 2006, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 1 lis 2006, 18:23 Re: Agencje pracy. Bez NIN i angielskiego doswiadczenia

Tak prawde mowiac to chodzenie do agencji na New Street nie ma najmniejszego sensu a szczegolnie bez doswiadczenia. Sam przez pewien czas biegalem. Ale wydaje mi sie, ze te agencje odwiedzaja tlumy np Polakow i oni tylko splawiaja wszystkich. Takie bylo przynajmniej moje odczucie. A NIN nie powinien byc przeszkoda. Mozesz sobie go wyrobic przedstawiajac 2 lub 3 listy odrzucajace od pracodawcow. Przynajmniej tak bylo dotad.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

Czesc Panchita. Widze ze poszukujesz czegos dla siebie. Moze sprobuj przez jobcentre, zyskujesz na tym ze znajdziesz prace na warunkach jakie ty postawisz a nie agencja. Dodatkowa zaleta to ze ty decydujesz kiedy sie zwolnisz a nie agencja---jak znajdziesz cos lepszego.
Ja np. wkrecilem sie tutaj po 3 dniach szukania od pracy z Jobcentre, bez NIN-u, doswiadczenia w UK itp. chyba mialem troche szczescia, i do tego do pracy ktora dobrze znam.
Docelowo szukam w serisach internetowych. Sprobuj i Ty, zarejestruj sie w reeds, jobsite, jobsearch, itp. Automatycznie beda Ci przysylac oferty. Ja korzystam z tych serwisow i moge powiedziec ze tygodnoiwo dostaje okolo 10 ofert (mam bardzo waska specjalizacje jako jako inzynier przemyslowy), z ktorych na 2 wysylam aplikacje. Te 2 CV pozniej sa potwierdzane telefoniczne z agencji, ktora zamiescila ogloszenie. Jaki efekt ? Oni za ciebie szukaja pracy. Przyznam ze po 2 miesiacach szukania w ten sposob jest nadzieja na 2 inerview w najblizszych 2 tyg.
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

jedyna wiesniacka agencja to GB ktora napewno cie przyjmie bez NIN jak znasz troche angielski ale zycze powodzenia marna kasa

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Mnie The Best Connection zarejestrowalo bez NINu i doswiaczenia. Szukaj poza centrum, Agencje na obrzezach nie robia wielkich klopotow.

Powodzonka! :)

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xao » 12 lut 2007, 10:09 Re: Agencje pracy. Bez NIN i angielskiego doswiadczenia

Napewno odradzam GB Resourcing,a to dlatego,ze pracowalem w GB Training co jest w tym samym budynku,ta sama wlascicielka i wiem co sie dzieje w GB R.Powodzenia z Agata,ktora tam pracuje,szczegolnie wredna osoba
War...war never changes
Avatar użytkownika
xao
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Wiek: 44
Dołączył: 29 lis 2006, 08:09
Reputacja: 3
Neutralny

Faktyczni GB nie cieszy sie dobra opinia, i nawet tam sie upomna po jakims czasie o NIN, ale jesli szukalas gdzie indziej i rezultaty byly marne to na poczatek w GB mozliwe, ze cos znajdziesz. Mi duzo pomogl Alan Rashid - proponuje z nim rozmawiac, choc nie kazdemu jest przychylny...
Avatar użytkownika
f@t moUse
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 lut 2007, 22:57
Reputacja: 0
Neutralny

mam pytanko a co to jest ten NIN ?????
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

National Insurance Number- numer ubezpieczenia (cos jak polski PESEL)
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

Hej.Ja szukam pracy przez internet.Zadziwiajace efekty.Wczoraj otrzymalam poczta konrakt do podpisania.Niestety nie moge skorzystac poniewaz nie mam samochodu a ta fabryka nie jest w moim miescie.Szkoda,szukam dalej.Pozdrawiam. :lol: :lol: :lol:

sabrina
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 45
Dołączyła: 23 lut 2007, 09:58
Lokalizacja: Sittingbourne
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA