PROACTIVE PERSONNEL

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 4 lis 2009, 14:26 PROACTIVE PERSONNEL

hejka,
czy ktoś pracuje przez tą agencje w Walsall? Amoże ktos wybiera sie tam na rejestracje?
(dokladnie to chodzi mi o to ogloszenie w "ofertach pracy")
pozdrawiam

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gucio81 » 4 lis 2009, 14:37 Re: PROACTIVE PERSONNEL

wlasnie dzwonilem do Macka lecz go nie zastalem

gucio81
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 27 lip 2009, 18:48
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 4 lis 2009, 14:56 Re: PROACTIVE PERSONNEL

ja właśnie też próbowałam,ale nikt nie odebrał. Gucio,daj znac jak bedziesz miał jakieś info:) pozdrowionka

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 4 lis 2009, 18:00 Re: PROACTIVE PERSONNEL

ja pracowałem przez tą agencję, jeśli się pracuje jest wszystko ok, wypłaty na czas itp, nie wiem czy pracuje tam jakiś polak, zawsze miałem do czynienia z anglikami. skonczyłem dla nich pracę pół roku temu i do dziś nie mogę się doprosić pieniędzy za urlop, agencja kilka miesięcy była całkowicie zamknięta. w piątek idę z żądaniem wypłaty za urlop, jak zacznie się inna rozmowa.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ilonek » 4 lis 2009, 21:04 Re: PROACTIVE PERSONNEL

i ja sie niedodzwonilam jutro prubuje od rana
napewno bede na zmiane nocna mam transport wiec jak ktoś chce mozemy sie zabierac razem
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 4 lis 2009, 22:11 Re: PROACTIVE PERSONNEL

hej Ilonek:) a skąd jestes? ja jestem z Erdington.wiem gdzie jest Walsall,poniewaz mam tam znajomych...natomiast nie wiem jakby u mnie wygladalo to ze zmianą poranną...pewnie nie dalabym rady dojechac tam autobusem na 6 rano.Jak coś to ja się pisze z miłą chęcią. jutro tez sprobuje tam zadzwonić.pozdrawiam

tak wogóle to zastanawiam sie tez, przy czym ta praca jest?? hmm ciekawe

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gucio81 » 5 lis 2009, 15:03 Re: PROACTIVE PERSONNEL

i co dziewczyny sa jakies efekty tego dzwonienia? nie probowalem bo mam spotkanie jutro w sprawie innej pracy. ale powiedzcie co i jak?? dzieki z gory

gucio81
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 27 lip 2009, 18:48
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 5 lis 2009, 17:40 Re: PROACTIVE PERSONNEL

hejka... ja nie wiem czemu tam telefonu nie odbieraja.Jutro sprobuje znowu,kurcze...fajnie byloby jakby cos z tą pracą wypaliło:) Jak wy bedziecie coś wiedzieć to tez piszcie śmiało:) pozdrófffka

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 5 lis 2009, 21:53 Re: PROACTIVE PERSONNEL

Hej :) A ja sie dodzwonilam do Macka :) Agencja miesci sie w Cannock nie w Walasall( choc jest tam rowniez), slyszalam o tej pracy wczesniej wiec zaczelam sie rozgladac w tej sprawie i zbierac informacje... gdyz pracuje tam sporo moich znajomych. Bylam dzis zarejestrowac sie w Personalactive w Walsall ( oferta tej samej pracy na takiej samej zasadzie co i u Macka), ale to co tam zobaczylam ... ile ludzi ubiega sie o ta prace....szok!!! Agencja byla pelna, nie wiem jakie sa szanse, nie do konca zostalam zarejestrowana, zostawilam swoje dane kontaktowe i kazano mi czekac na telefon... szkoda gdyz na kontrakt mozna dostac sie tam tylko i wylacznie po przez zarejestrowanie przez agencje ....
Pozdrawiam Serdecznie:)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ilonek » 6 lis 2009, 00:34 Re: PROACTIVE PERSONNEL

a mnie sie udało :smile: praca w jest w TK MAX -sie jutro jakies szkolenie potem kolejne , test i zobaczymy :roll:
agencja ok ,Maciek wydaje sie rozsądnym facetem :wink: tak więc napisze po testach dzis bylo dodawanie itp..
starałam się o nocną zmiane jutro mam spotkanie w Walsall ale jak pisze Viola rejestrowałam sie w Cannoc

pozdrawiam serdecznie
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 6 lis 2009, 01:16 Re: PROACTIVE PERSONNEL

ciekawa jestem ile jest miejsc patrzac na ilosc kandydatow....zycze powodzenia na testach i mam nadzieje ze sie spotkamy na nocnej zmianie ;) mam aplikacje bezposrednio do TK MAXX, no ale niestety droga prowadzi przez agencje... moze tez sie wybiore do Cannock zarejestrowac u Macka :-P

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 lis 2009, 08:44 Re: PROACTIVE PERSONNEL

ilonek napisał(a):(...) napisze po testach dzis bylo dodawanie itp..(...)

to tylko pamiętaj, że w Anglii 2+2*2 = 8, a nie 6 jak w pozostałej części świata :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Viola » 6 lis 2009, 23:01 Re: PROACTIVE PERSONNEL

:-D haha to jest dobre :)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 7 lis 2009, 08:36 Re: PROACTIVE PERSONNEL

tia, nie do śmiechu by Ci było, jakbyś miała takie pytanie na testach :) Kumpel miał :D:D Jest po UW-matematyka i po testach (wiadomo - trywialnych) mu powiedzieli, że miał jeden błąd. Z ciekawości spytał jaki, no i mu powiedzieli. No i oczywiście podśmiewali się, ze takiego prostego działania nie potrafi obliczyć. No, ale cóż wymagać od nie-anglika aplikującego do pracy fizycznej w magazynie. A szczęki im opadły, jak im pokazał wynik w excelu :D:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ilonek » 7 lis 2009, 09:04 Re: PROACTIVE PERSONNEL

test wygladał na wkładaniu szpilek do pudełka szpilek czy malenkich kluczyków
reka do tyłu i czas start :roll:
1.10 dopuszczalna boshe straszne/.....
no ale sie mi udało i mam teraz czekać na tel :grin:
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA