XII Spotkanie forumowiczów 19 Pazdziernik godzina 18:00

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Bogusia: mówiłem 100 razy i powtórze jeszcze raz: "jesteś szalona" nie lubię. dajcie już lepiej coś shazzy np. "bierz co chcesz" albo ja wiem? mister dexa albo ee... jakie tam jeszcze kapele mają: skanera czy zorkę

http://www.youtube.com/watch?v=3hCLHmFmHME
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazermen napisał(a):Bogusia: mówiłem 100 razy i powtórze jeszcze raz: "jesteś szalona" nie lubię. dajcie już lepiej coś shazzy np. "bierz co chcesz" albo ja wiem? mister dexa albo ee... jakie tam jeszcze kapele mają: skanera czy zorkę

http://www.youtube.com/watch?v=3hCLHmFmHME


nie bedziemy cie sluchac!!! bo na pewno nie masz racji :) bedzie "jestes szalona". Ja lubie no i Natala tez lubi a to jej debiut bedzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Witam, ja może wpadne, chciałbym w sumie polujemy już na takie spotkanie dłuższy czas. Troszkę termin nie odpowiada, ale od czego jest sickday.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

Bernii napisał(a):bogunia,
Sokol feat. Pono & Franek Kimono - W aucie :D

"Facet z Pewexu ma wszystko spod lady
Ja trzymam bufet i mam układy" :P


Ja się podpisuje obiema rekami pod slowami Berniego ;)
Bylem jakis miesiac temu na latynoskiej imprezie urodzinowej w krakowskim klubie "El Sol". Wlascicielem jest moj dobry znajomy - Meksykanin, reszta towarzystwa to latynosi i troche rodakow. Powiem Wam, ze wlasnie najwiekszym hitem okazal sie mix Franka Kimono - W aucie;) Latynosi niesamowicie sie przy nim bawili a utworek grali kilka razy.

Ach ... jesli czas mi na to pozwoli to z checia pojawie sie o 18 na rogu wspomnianych ulic.
Zabiore ze soba tradycyjnie aparacik. Mam nadzieje, ze zrobie Wam troche fajnych zdjec, ktore pozniej bedziecie sobie przegladac na stronach bham i byc moze w mojej galerii.
Bardzo chetnie poznam nowych ciekawych ludzi oraz spotkam sie z juz obecnymi znajomymi :)

pozdrawiam i do zobaczenia !:)
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączył: 12 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Kurcze, widzę że piosenka ,,W aucie,, to jakiś wielki hit i chyba tylko ja go nie słyszałam. Ale od czego mamy you tube. :)

Cóż ..............??? Brak słów, to ja już wolę inne umcy, umcy w stylu Szalonej. Ale nie odmówię sobie przyjemności przyjścia na spotkanie, aby zobaczyć jak prawdziwi fani bawią się przy tej muzyce. A może być zabawnie.

:smile:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

Beata napisał(a):Kurcze, widzę że piosenka ,,W aucie,, to jakiś wielki hit i chyba tylko ja go nie słyszałam. Ale od czego mamy you tube. :)

Cóż ..............??? Brak słów, to ja już wolę inne umcy, umcy w stylu Szalonej. Ale nie odmówię sobie przyjemności przyjścia na spotkanie, aby zobaczyć jak prawdziwi fani bawią się przy tej muzyce. A może być zabawnie.

:smile:


Beata, sa gusty i gusciki:) Utworek sie podoba bo jest przesycony ironia i lekkoscia. Poza tym jest to przerobka Franka Kimono (Piotr Fronczewski) i niektorzy doskonale ta muzyke pamietaja i maja do niej wielki sentyment:)

Sebastian
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączył: 12 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Rozumiem, że utwór ,,W aucie,, może się komuś podobać, tylko zastanawiam się, gdzie ja byłam, że nie wiedziałam, że to jakiś wielki hit? :) Chyba coś mnie ominęło, a może to ja coś omijam. Zobaczymy czy warto było przespać ten okres na spotkaniu forumowiczów. A może warto się obudzić???? To ja się prześpię z tą myślą.
:-)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

ja niestety nie moge sie pojawic tym razem, wypadly mnie wczesniej inne plany, ale wy sie bawcie dobrze do bialego rana :wink:
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Ja bym proponowal cos z lekkich , swiezych nowosci, hit lata , tego lata oczywiscie w Polsce. Najlepiej sluchalo sie w upalne dni w samochodzie. Z butelka piwa, rzecz jasna - zimna , zeby nie bylo niedopowiedzen. :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=hLkqVUlwT-Y

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 13:04 ]
A po nagromadzeniu promili we krwi, piosenka wkreca sie jak najbardziej :smile: . Pozdrawiam.

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 13:12 ]
To tez jest dobre, moze nie do potanczenia ale do posluchania bardziej pasuje. Do rozmow przy stole jest w sam raz. Zwlaszcza z nieznajomymi, dopiero co poznanymi ludzmi.

http://pl.youtube.com/watch?v=vmasqTHmbws

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 13:26 ]
Po raz kolejny z tej samej bajki, wolniejszy kawalek.

http://pl.youtube.com/watch?v=Ey4ICHyeF8Q

Lub ten, wogole niezly jest nawet ten zespol.

http://pl.youtube.com/watch?v=iaLgLmRm4gg
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. napisał(a):Najlepiej sluchalo sie w upalne dni w samochodzie. Z butelka piwa, rzecz jasna - zimna , zeby nie bylo niedopowiedzen.


mam nadzieje ze tylko sie siedzi i slucha w tym samochodzie a nie jeździ.......
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Nie, nie, zeby byla jasnosc - sie siedzialo i sluchalo popijajac piwko schlodzone podczas jazdy. Tylko kierowca musial zadowolic sie redbullem. Takie buty, ale najlepsze byly zimne lokcie, i radar wlaczony prosto na dziewczyny. Szkoda tylko ze dzisiaj samochod nie dziala na panienki tak jak 20 lat temu, kiedy to sie mialo duzego fiata i juz mozna bylo wyrywac. Dzisiaj tylko Aston Martin pomoze, ale na tego nikogo z nas nie stac. A przynajmniej nie mnie - narazie. :-)
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

a ja chce zamówic piosenke Fasolek - Fantazja :-P
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

albo hit bursztynek pamiętam ten debiut w teleranku
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Jolly napisał(a):a ja chce zamówic piosenke Fasolek - Fantazja


Jolly fantazja była ostatnio i nie było szału- chyba tylko ty i Adam sie z tego cieszyliście ;)

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

w koncu mamy na imie Adam ;)

pomysle jeszcze nad piosenka:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE