konto w baku bez pracy ?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez darokrol » 14 lis 2009, 15:28 konto w baku bez pracy ?

nie będę owijał w bawełnę, nie mam legalnej pracy, nie bardzo mi zależy na płaceniu podatków i oszczędzaniu na emeryturę której nikt mi nie zapłaci ( bo tak się składa że systemy emerytalne upadną )
moje pytania:
1. czy mogę sobie założyć konto w banku bez potwierdzenia adresu ? jeśli tak to czy w lloyds można ?
2. nikt się nie przyczepi skąd mam pieniądze które sobie wpłacę ?

darokrol
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 sie 2009, 21:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gucio81 » 14 lis 2009, 17:28 Re: konto w baku bez pracy ?

hej zajefajnie ze masz wszystko w .d. mozesz zalozyc konto hsbc na westbromie wystarczy paszport i dowod osobisty to wszystko. sam zakladalem miesiac temu a kolezanka w zeszlym tygodniu. pozdro

gucio81
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 27 lip 2009, 18:48
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 14 lis 2009, 23:19 Re: konto w baku bez pracy ?

hej , Barclays na West Bromie tez jest spoko, wymagany jest dokument ze zdjeciem i jakikolwiek adres , by mogli wyslac karte z pinem, ja osobiscie proponuje otworzyc self empl. na pol etatu , min 16 godz tyg, sam rozliczasz sie z podatku..:) nigdy nic nie wiadaomo...:)

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE