Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

PostNapisane przez zdzisium » 29 lis 2009, 01:12 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

1. Za przelew z mojego konta w HSBC na konto w moneybookers nie placę nic.
2. Wypłata z moneybookers na moje konto w Polsce to koszt poniżej 2 funciaków (oczywiście następuje przewalutowanie ale wg. mnie kurs nie należy do najgorszych).
3. Opłata za przelew w kraju to 0,50 zł (obsługa konta przez internet).

Tak to wygląda w moim przypadku.

zdzisium
 
 

KobietaPostNapisane przez nubek » 1 gru 2009, 09:51 przelew paypal

dect napisał(a):Ja pieniadze przelewam jeszcze inaczej - konto UK ---> PayPal UK ---> PayPal PL ---> konto PL. Jak sie przelewa powyzej 500 zl to PayPal nie pobiera prowizji. Jedyny minus(?) jest taki, ze nie zawsze przelicznik banku (w tym przypadku BRE) jest super korzystny. Ale za to wszystko dzieje sie szybo i bezproblemowo.

Pozdrawiam


Witam, a czemu nie bezpośrednio z paypal.uk???
pozdrawiam,
nubek

nubek
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 paź 2006, 22:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 2 gru 2009, 23:33 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

ja z kolei korzystam z opal transfer ltd. jest to firma ktora za 3 funty; przesle kazda kase na każde konto w Polsce ( oczywiscie przy kwotach kilkuset fuli sa pewne wymagania papierkowe).wpłaty w barklays bank i nie musisz mieć w nim konta. jestem osobiscie zadowolony. http://www.opaltransfer.com/pl/. Pozdro. Przemek
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 18 gru 2009, 07:27 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

Oooo, mamy coś nowego :)

http://www.tesco.com/moneytransfer/ps.asp

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bukila » 18 gru 2009, 17:47 Re: Jak przeslac kase do PL na polskie konto

TESCO jest dobre ale nie wkazdym miescie w PL mozna z tego korzystac.

bukila
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 20 kwi 2009, 03:21
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE