self-employment pomocy

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez ostipols » 3 lut 2011, 21:53 self-employment pomocy

witam mam zalozana wlasna dzialalnosc i jak co roku musze sie rozliczyc,i tu jest pytanie, kupilem troche narzedzi w Polsce mam na to faktury czy jak kto woli rachunki to czy moge sobie to dodac do kosztow i sie rozliczyc z tych narzedzi? prosze o pomoc dziki.

ostipols
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 maja 2010, 18:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika 69 » 3 lut 2011, 22:45 Re: self-employment pomocy

Witam! Widac ze nie milas/les przyjemnosci byc na zadnym szkoleniu w tutejszym Revenue, wiec dobrze by bylo dla ciebie zorientowac sie kiedy takowe sie odbedzie, i jesli twoj angielski jest w miare dobry to zglosic sie .A co do twojego pytania to: jesli nie jestes vatowcem to na kazdy sprzet ktory kupujesz ponizej wartosci 800 funtow nie potrzebujesz potwierdzenia rachunkiem jedynie adnotacje o transakcji gdzie , skad i za ile kupiles. Pamietaj ze doslownie wszystko co kupujesz dla swojej firmy jest twoim kosztem (dlugopisy, bloczki a co najsmieszniejsze nawet sprzet ktory kupisz na carboot jest uznawany w kosztach)

monika 69
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 18 maja 2010, 15:28
Reputacja: -12
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez divide » 4 maja 2012, 10:37 Re: self-employment pomocy

Witam. Sorki za odgrzebywanie tematu ale nigdy nie słyszałem o szkoleniach organizowanych przez Revenue. Mógłby mi ktoś troszkę przybliżyc ten temat? Chodzi mi o:
- z jakiego zakresu takowe szkolenia są?
- czy są one płatne i jeśli tak to jakie są to koszta?
- czy są jakieś inne organizacje oferujące (najlepiej darmowe) szkolenia dla osób Self Employed?

Z góry dzięki za odpowiedź.

divide
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 mar 2012, 12:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jadzia » 23 maja 2012, 19:01 Re: self-employment pomocy

Witam,
a ja z innej beczki, choc o wlasnej dzialalnosci wlasnie - poszukuje dobrego ksiegowego/ksiegowej, ktory ewentualnie pomoglby mi sie rozliczac z tut. urzedem skarbowym, gdyz moj ang. do urzedu nie nadaje sie niestety a dotychczasowa ksiegowa bierze pieniazki nie robiac nic.

pozdrawiam wszystkich self employed

jadzia
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 15 sty 2009, 13:20
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE