Włamanie na konto PayPal

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 13:26 Re: Włamanie na konto PayPal

a co ma platnosc karta do PayPal ????
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 21 gru 2011, 13:32 Re: Włamanie na konto PayPal

to ma , ze ktos zaklada sobie konto na paypal z twoja karta. u mnie bylo to na tyle bezczelnie i glupio zrobione, ze ja w rzeczywistosci nie mam powiazania akurat tego konta z moim paypalem. wiec bylo latwo dosc co sie stalo.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 13:47 Re: Włamanie na konto PayPal

a skad ma trzy cyferki z twojej karty??

Dodano: -- 21 gru 2011, o 13:54 --

przy powiazaniu karty z kontem paypal trzeba podac adres na ktory przychodzi biling z banku.

Dodano: -- 21 gru 2011, o 13:55 --

tych informacji nie podaje sie w sklepie kolo zegara.

Dodano: -- 21 gru 2011, o 13:56 --

chyba ze na wies bromie trzeba, nie wiem, moze. ;););)
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 21 gru 2011, 15:00 Re: Włamanie na konto PayPal

poczytaj sobie o skanowaniu kart - jest tego sporo w necie.
pozatym dodajac karte na paypal nie wpisujesz adressu jedynie karte. to jesli juz ma sie konto zalozone wczesniej.

reszty tlumaczyc ci nei bede, bo moze byc uzyta do czynnosci nie zgodnych z prawem. :roll:

pozatym tam sa chyba 2 czy 3 sklepy z polskimi produktami, a ja nie podalam w ktorym robilam zakupy, glownie z tego wzgledu, ze nie zlapalam za reke. teraz jak jade na west brom, place tylko gotowka.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 15:19 Re: Włamanie na konto PayPal

Bzdury opowiadasz, ogladasz za duzo filmow i obracasz sie w srodowisku gdzie wszyscy byli lub beda oszukani. Mania przesladowcza, dlatego siedz w domu i nigdzie nie wychodz bo przykro by bylo jakby cos Ci sie stalo.
Pozdrawiam

ps
co z trzema cyframi na odwrocie karty ktore trzeba podac???
nie odpowiedzialas??
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 21 gru 2011, 15:26 Re: Włamanie na konto PayPal

kurcze tez mi sie nie wydaje zeby dopisanie jakiejs tam karty do jakiegos konta pay pal bylo takie proste. ostanio jak dodawalam nowa karte do istniejacego juz konta z moimi danymi itd to musilam wykonac probny przelew aby potwrerdzic "tozsamosc karty"

naprawde ktos dodal Twoja karte do swojego konta pay pal???? to jets chyba latwe do wychwycenia- latwo sprawdzic kto jets wlascicielem konta pay pal. jak bym byla oszustem to bym sie tak na talezu nie podala...chyba ze bardzo glupim oszustem. odzyskalas kase?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 21 gru 2011, 15:28 Re: Włamanie na konto PayPal

coz,z powyzszej wypowiedzi widze, ze dalsza dyskusja nie ma sensu...
Ostatnio edytowano 21 gru 2011, 15:32 przez kik1976, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 15:30 Re: Włamanie na konto PayPal

no to pa.....
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 21 gru 2011, 20:26 Re: Włamanie na konto PayPal

Ja płacę kartą wszędzie , dosłownie wszędzie ale głównie kredytową która nie jest powiązana z kontem Paypal .
W moim przypadku nie ma mowy o żadnym skanowaniu kart itd po prostu zbyt słabe hasło na koncie i tyle. Ktoś się włamał zrobił przelew i już . Wymyśliłam już takie hasło do którego się przyzwyczaiłam a widnieje jako Strong. Dodatkowo myślę też o tym logowaniu przez kod z smsa ale ja zbyt często gubię telefony a podając nr od mojego o zbyt wielu transakcjach by wiedział, więc na razie zostanę przy silnym haśle :P
pozdrawiam .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 20:46 Re: Włamanie na konto PayPal

Witam
Uzywam kart wszedzie (nawet w sklepie kolo zegara) nie nosze pieniedzy przy sobie bo je gubie. Na szczescie jeszcze nie spotkalo mnie nic niemilego. (odpukac w niemalowane) :rozwalkompa: Nie twierdze ze takie rzeczy nie wystepuja, ale nie mozna przesadzac. Zawsze mozna zostac oszukanym. Sadze ze przy odrobinie wyobrazni mozna zmiejszyc ryzyko.
pozdrawiam

Dodano: -- 21 gru 2011, o 21:01 --

Jeszcze jedno...
O 1528 Sz.P. kik1976 stwierdzil/a "ze dalsza dyskusja nie ma sensu..."
Wiec pozegnalem osobnika stwierdzeniem "no to pa....." i jakes osoby bez wyobrazni i z mania przesladowcza zabraly mi z reputacji 3 oczka. Osobiscie mam gdzies te punktacje... Jezeli macie problem ze soba udajcie sie do lekarza. Nie probujcie zarazic innych.
Pozdrawiam wszystkich zdrowych na ciele i umysle!
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca
Góra
-4

PostNapisane przez Guest » 21 gru 2011, 23:46 Re: Włamanie na konto PayPal

treboR, w swoim profilu latwo sprawdzisz kto dodal tobie punkty ujemne :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 23:55 Re: Włamanie na konto PayPal

Nie interesuje mnie to ale dzieki.
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 gru 2011, 08:58 Re: Włamanie na konto PayPal

Jeśli chodzi o prawdopodobna przyczynę włamu to mogę sobie wyobrazić scam mailowy: ja jakiś ostatni rok dostaje co parę miesięcy maila rzekomo od paypalla z tytułem że trzeba updajtnąć security informacje, albo że niby ktoś mi się włamał na konto i tym podobne. Do maili jest załączony link do logowania. Ja się nigdy przez takie nie loguję, tylko wolę ręcznie wklepeć adres, ale z ciekawości klikłem prawym aby źródło zobaczyć i oczywiście nie oryginalna strona paypalla ale jakiś kosmiczny serwer z jakiegoś dziwnego kraju podpięty jest pod link. Wystarczy nieopatrznie się "zalogować" przez taki link i już nasi przemili bliźni mają wszystkie dane i moga kraść pieniążki.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 22 gru 2011, 09:17 Re: Włamanie na konto PayPal

plazerman Ale mi otworzyłeś oczy teraz :shock:
2 dni przed tą kradzieżą dostałam maila z paypala ,dlaczego maja transakcja została odrzucona i wklejona strona jak się dodaje pieniądze itd , weszłam żeby zobaczyć jaka transakcja ,myślałam że mój coś chciał se kupić a on ze względu że to ja okupuję komputer to ledwo potrafi coś porobić na takich stronach to pewnie coś spartolił ale nic tam nie było . No i pewnie zalogowałam się przez linka z tego maila. Teraz nawet patrzę a normalnie maile dostaję z service@paypal a ten był tylko paypal ech... dałam się zrobić , teraz będę ostrożna ,dzięki
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE