Ello evribadi :) [Nuneaton]

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

Mężczyzna PostNapisane przez adamk » 22 lut 2014, 17:38 Ello evribadi :) [Nuneaton]

Witam wszystkich stałych i tych mniej bywalców.

Co prawda w UK już jakiś czas wegetuję, to niedawno przeprowadziłem się w te okolice, a konkretnie do Nuneaton. Jak wielu innych poszukuję nowych znajomości, co by mieć z kim wyjść na "kawę" jak się będzie miało off-a :)

Generalnie interesuję się wszystkim i niczym, ale w szczególności fotografią, muzyką, motoryzacją oraz informatyką. Ale nie pogardzę przebywaniem w kuchni, nie koniecznie w roli degustatora :)

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do konwersacji :D

adamk
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 40
Dołączył: 22 lut 2014, 17:24
Lokalizacja: Nuneaton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kayaaa » 4 mar 2014, 02:26 Re: Ello evribadi :) [Nuneaton]

hey:) Ja jestem zainteresowana bo dopiero przeprowadziłam się tutaj i nie znam nikogo poza jedną osoba:P więc bardzo chętnie wyskoczyłabym na kawę czy piwo z kimś i pogadać o niczym :)

Kayaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 34
Dołączyła: 27 lut 2014, 01:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adamk » 4 mar 2014, 05:16 Re: Ello evribadi :) [Nuneaton]

Nie widze zadnego problemu. Jesli tylko masz chec to ja mam w weekend wolne, to mozna sie gdzies na kawe spotkac.

adamk
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 40
Dołączył: 22 lut 2014, 17:24
Lokalizacja: Nuneaton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kayaaa » 4 mar 2014, 13:56 Re: Ello evribadi :) [Nuneaton]

Hej mam weekend wolny :) to jeszcze się zgadamy! bardzo chętnie się spotkam!:)

Kayaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 34
Dołączyła: 27 lut 2014, 01:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukape » 4 kwi 2015, 01:23 Re: Ello evribadi :) [Nuneaton]

Hello:) ja tez zawitalem do Nuneaton. I jestem otwarty na jakies piwko czy kawke albo pogaduchy :)

lukape
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 maja 2013, 08:25
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ