Urban Skating

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Jarosh » 21 kwi 2013, 13:33 Urban Skating

Witam!

Czy sa tutaj osoby, ktore specjalizuja sie w jezdzie miejskiej na rolkach? Samemu troche nudno, wiec szukam towarzystwa osob chetnych do jazdy!

Jarosh
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 41
Dołączył: 21 maja 2008, 14:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 24 kwi 2013, 10:12 Re: Urban Skating

Ja prawie 10 lat temu za dziecka jeździłem a tydzień temu kupiłem sobie znowu rolki i jeżdżę z dziewczyną.
Na razie przypominam sobie jak jeździć wiec mogę powiedzieć ze jestem początkujący i się w tym nie specjalizuje lecz z chęcią mógłbym dołączyć...Gdzie mieszkasz i jeździsz ? Pozdrawiam

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 24 kwi 2013, 13:14 Re: Urban Skating

hey:)
ja mam zamiar kupić rolki w następnym tyg. wstrzymywałam się ponieważ nie mam z kim jeździć i minęło już troszkę czasu odkąd jeździłam ostatnio.uwielbiam to i bardzo mi tego brakuje odkąd przyjechałam do b-ham. z chęcią się dołączę! skąd piszesz?
pozdrawiam

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 25 kwi 2013, 18:42 Re: Urban Skating

Wyglada na to ze jest wiecej osob ktore lubia jezdzic na rolkach... moze by tak pojezdzic grupa ? :) Ja w sumie jedze i w dudley i na smethwicku , ale zaden problem pojezdzic w wednesbury, west bromwich czy innych dzielnicach. Proponuje park przy bus station na bearwood.

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 26 kwi 2013, 05:05 Re: Urban Skating

super:) Ja piszę z Erdington. W takim razie juz nie mogę się doczekać kiedy już je wreszcie kupię. W sumie nawet chyba będę potrzebowała rady w zakupie:) bo przeglądałam jak dotąd parę stron zanim wybiorę sie do jakiegoś sklepu i wybór jest ogromny heh.. :shock:

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 26 kwi 2013, 08:23 Re: Urban Skating

Ja osobicie wole zakupy przez internet ale tym razem nie bylem pewny ktory rozmiar bedzie pasowal najlepiej, wiéc udalem sie do Merry Hill shopping Mall a dokladniej do sports direct i kupilem je za taka sama cene jak na ebay. http://www.ebay.co.uk/itm/Airwalk-Pro-I ... 389wt_1142
Wlasciwie, jesli chcesz sobie spokojnie pojezdzic bez zadnych akrobacji to moja rada jest taka bys kupila zwykle rolki bez bajerow w cenie £15-35
Pozdrawiam

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 26 kwi 2013, 08:59 Re: Urban Skating

Dzięki :) już przeglądam stronkę. Szukam takich, na których mogę troszeczkę 'poskakać' również;) ale tak jak mówisz - w miarę normalne. Wiem , że do takich skoków muszą być lepsze łożyska itd. muszę tam pojechać i pooglądać np na weekend,ale boję się, że zaczną mi 'wciskać' niewiadomo co kiedy zobaczą dzieczwynę:/ heh totalnie nie wiem jak do tego podejść i jakie kółka wybrać, nie chce żeby szybko się ścierały, zależy mi na dobrych:)

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 26 kwi 2013, 21:42 Re: Urban Skating

To życze udanych zakupow, a jak juz bedziesz posiadac swoje wymarzone rolki i oswoisz sie troszke z jazda to daj znac. :D

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 27 kwi 2013, 05:13 Re: Urban Skating

:) czyli rozumiem, ze będę miała towarzystwo do jazdy?:)jeśli tak to chce zacząć rolkowe szaleństwo :p w następnym tygodniu;)

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarosh » 27 kwi 2013, 22:43 Re: Urban Skating

Elo, Wam!

Juz myslalem, ze sie nikt nie odezwie... :]

redek, Obecnie mieszkam na Bearwood... Tak, wiec do parku mam bardzo blisko ale nie ma tam rewelacji, plusem jest natomiast znajdujaca sie tam rampa... :] O wiele lepiej jezdzi sie na Summerfield Park lub Canon Hill. Osobiscie preferuje jezdzic w centrum miasta [okolice Jewellery Quarter, Victoria itp.] Ale miejsce nie robi wiekszego znaczenia... Liczy sie odpowiednia nawierzchnia... :] Moze byc Smethwick, West Brom, Solihull, Ladywood ... :] Rozgladalem sie za odpowiednimi spotami i jest tego sporo... :] Szczegolnie jesli chce sie troche poskakac... [360? 540?]:]]

kate2120, Moja rada co do zakupu jest jedna - warto wydac sporo bo w tym wypadku CENA jest adekwatna do JAKOSCI... Zaskoczylas mnie piszac, ze chcesz skakac, wiec bedziesz miala okazje zademonstrowac skill... :]] Nie zgodze sie natomiast z redkiem... Nie warto wydawac na TANI sprzet... Kolka zetrzesz momentalnie, a rolki w takiej cenie jakiej podal redek [szczegolnie cuff i shell] sa na ogol z taniego plastiku i sa baaardzo niewygodne... :]

Ja osobiscie jezdze na modelu FILA NRK 2012 z kolkami Hyper Concrete 76mm , lecz wyszedl nowy model z tego roku i zapewne bede go mial... Sa kapitalne do jazdy miejskiej jak i do slalomu... :]

Jesli nie szkoda Ci pieniedzy to tutaj masz jedna z najlepszych stronek z jakich warto zakupic MARKOWY sprzet [francuski sklep]: http://uk.nomadeshop.com/index.php?D=1&T=1#/page/Home/

Co do kólek, opcja jest TYLKO JEDNA: HYPER CONCRETE !!!

Polecam Ci nastepujace modele:
- FILA NRK 2012/2013
- ROLLERBLADE TWISTER 80
- SEBA FR1/FRX
- POWERSLIDE

Jesli masz jakies pytania to daj znac...

Tak, wiec mozna sie juz spotkac w nastepnym tygodniu... Ustalcie miejsce i czas a ja sie dostosuje... :] Elo!

Jarosh
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 41
Dołączył: 21 maja 2008, 14:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 28 kwi 2013, 10:05 Re: Urban Skating

Hej,

Ja rownierz z ochota sie dolacze… Jezdzilem przez wiele lat jak bylem mlodszy, potem zaczely sie obowiazki i czasu mniej bylo… teraz warto bylo by sie troche poruszac… Podajcie miejsce i czas a ja sie pojawie. Mieszkam w Solihull ale dojade wszedzie…

Pozdrawiam,
T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 28 kwi 2013, 20:50 Re: Urban Skating

A wiec tak, sprawdziłem pogodę i w środę ma być ładnie oraz w weekend najlepiej niedziela.
Także środa to środek tygodnia i może nie pasować niektorym, wiec proponuje niedziele .
CO wy na to ? a miejsce wy zaproponujcie. :D

Dodano: -- 29 kwi 2013, 09:31 --

Co do miejsca to tak zeby wszyscy mieli podobny dystans do podrozowania to Small heath park . NIgdy tam nie bylem, wiec nie wiem tak jak jest, ze zdjec widze ze zadnych ramp tam nie ma ale jest nawet schludnie, lecz w receznjach ludzie pisza ze to miejsce smierdzi i jest duzo smieci. :(

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jarosh » 29 kwi 2013, 09:57 Re: Urban Skating

Dla mnie bez znaczenia gdzie... Moze byc i Small Heath Park... :]

Jarosh
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 41
Dołączył: 21 maja 2008, 14:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 29 kwi 2013, 17:55 Re: Urban Skating

Hey Panowie zaczekajcie na mnie:D ja dopiero swoje będę mieć w nast tyg, tzn będę na weekendzie się rozglądać dopiero..buuu..;)

Dodano: -- 29 kwi 2013, 17:56 --

p.s. Jarosh dzięki wielkie za radę co do wyboru:) nie mogłam się na nie napatrzeć:)

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez redek » 29 kwi 2013, 21:11 Re: Urban Skating

hmm to jeździmy w męskim gronie w ta niedziele o 14:00 na Small Heath Park czy czekamy do następnego weekendu na Kate?

redek
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 maja 2012, 23:21
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT