Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez monique » 19 wrz 2011, 21:08 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Może nie zmieniać się po ślubie :)

http://www.joemonster.org/art/17025/Jak ... _po_slubie

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 19 wrz 2011, 21:16 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Poznać się na tyle, by wiedzieć, ile oczekiwać od siebie nawzajem. Nie oczekiwać więcej, niż się jest w stanie samemu dać.
On mi bukietu kwiatów co drugi dzień nie przyniesie, ale ja mu ciasta co drugi dzień też nie upiekę... trochę banalny przykład, ale życiowy :wink:

A poza tym umieć się szanować nawzajem, doceniać siebie, akceptować... rzadziej uprawiać seks, a częściej przytulać ;-) Ot, moja recepta na szczęście.

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 wrz 2011, 05:56 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

agg napisał(a):poniewaz za bardzo i za czesto sie staraja, ze potem to juz kobiety tego nie zauwazaja bo staje sie to normalne :P

Tak trochę pozwoliłem sobie przeredagować Twoja wypowiedź...

Marysienka82 napisał(a):To jaka jest wasza recepta ...

Nie ma czegoś takiego.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 20 wrz 2011, 06:51 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

rzadziej uprawiać seks, a częściej przytulać ;-) Ot, moja recepta na szczęście.[/quote][/glow]

Podoba mi się ta recepta, chociaż pewnie na początku będzie z tym ciężko.. :mrgreen:

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez umisiak » 20 wrz 2011, 08:07 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Mój wujek powiada: mniej fizyczności, więcej czułości ;-)

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 20 wrz 2011, 09:52 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

mniej sexu ? Mam nadzieję ze mój tego nie przeczyta bo normalne mi zabroni juz tu pisać , gdybyśmy mieli mniej sexu to byśmy go już w ogóle nie uprawiali hehe (to ze względu na to że mój pracuje tylko nocki ).
Widzę że rozmowa zeszła w innym kierunku :)
Trochę tak jest, że obie strony po za legalizowaniu związku osiadają na laurach, gdy się rodzą dzieci kobiety często się zaniedbują - ale dlaczego? Ja myślę, że to przez to, że potrzebują więcej czasu po porodzie by dojść do siebie a nie raz uwaga ukochanego moze skutecznie zniechęcić do wszystkiego. Obydwoje rodziców znajduje sie w nowej sytuacji , ale to najczęściej kobieta jest tą poszkodowaną , to ona jest przez pierwszy rok życia krową dojną , nie dosypia, musi opiekować sie dzieckiem i mężczyzną i nie ma czasu juz za bardzo na siedzenie pół dnia i malowanie sobie paznokci u nóg... Gdyby tylko mężczyźni byli bardziej kumaci i starali się jak najwięcej pomagać kobietom w domowych obowiązkach jak również przy dzieciach , kobiety by znacznie szybciej do siebie dochodziły i miały by więcej czasu by o siebie zadbać by móc podobać sie spowrotem swojemu ukochanemu. Pamiętajmy o tym że dzieci powinny łączyć a nie dzielić i opieka powinna spadać na obydwóch rodziców a nie tylko na jednego.
Co do tego mięśnia piwenego to u mnie nie ma takiego problemu bo mój mało pije , kwiatów też nie wymagam by mi nosił nawet co tydzień, ala jak zrobi jakis miły uczynek zawsze staram się go wychwalać wq niebogłosy to wtedy go mobilizuje do nastęnego :D
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 wrz 2011, 10:52 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

tez sie wlasnie zastanwiam nad tym seksem...

seks to przeciez moze byc bardzo dobra zabawa, ktora zbliza, pobudza, rozladowuje....
na czulosc tez jest w nim miejsce przeciez....

mysle ze kobiety pragna zeby kazdy dotyk nie koniecznie od razu musial prowadzic do ostrej jadki w sypialni albo na blacie kuchennym...i o to chodzi z ta cala potrzeba czulosci ;)

fajnie jest jak mezczyzna da Ci buziaka na dzien dobry, albo na dziekuje po obiedzie, a nie od razu dopiera sie do tylka :evil: fajnie jak facet przytuli, zaczepi, podnieci, pocaluje tu i owdzie a nie od razu zdejmie gacie ::stop:: wtedy i kobiecie sie wiecej i czesciej chce.. bo przeciez z przyjemnosci trudno sie rezygnuje :D

ale sam akt seksu chyba tez nie ma co ograniczac...bo i po co? jest czas i miejsce jest dobra zabawa :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez umisiak » 20 wrz 2011, 12:04 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Ojj no przecież dodałam tam znaczek ;-) Seks ma powiązanie z czułością jak najbardziej, ale
dorotajab napisał(a):fajnie jak facet przytuli, zaczepi, podnieci, pocaluje tu i owdzie a nie od razu zdejmie gacie
o to to właśnie :)

Co do tego zaniedbywania przez kobietę ja sobie myślę, że kobietom się po prostu nie chce. Oczywiście jest taki czas, kiedy jest trudno wszystko poukładać, pogodzić i jednocześnie dojść do siebie, ale z drugiej strony ile taki czas ma trwać? Resztę życia? Mam dwoje małych dzieci, sześć miesięcy po porodzie. Na malowanie paznokci u nóg (że tak się uczepię przykładu) czas znajduję. Na fryzjera, makijaż, dobry humor też... Właściwie egoistycznie- bo głównie dla własnego lepszego samopoczucia, ale facet na tym w domu korzysta ;-)

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 20 wrz 2011, 14:14 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Zgodzę się z koleżanką... trzeba być trochę 'egoistycznym' (choć nie bardzo lubię to słowo) i znaleźć czasem czas tylko dla siebie... nazywam to ładowaniem akumulatorów. :grin:

Ja szczerze mówiąc wole zdecydowanie bardziej pieszczoty od samego aktu miłości... Może dlatego,że się rzadko widuje z narzeczonym i po prostu jestem zbyt zmęczona jak się spotykamy... Mam nadzieje,ze po ślubie jak zamieszkamy razem to się to zmieni ;)
No i będziemy oboje mieć siły na popracowanie nad małym brzdącem :)

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 wrz 2011, 14:37 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

AdamBoltryk napisał(a): zawsze idą na łatwiznę wymawiając się dziećmi, domem, bólem głowy.
po paru latach staran.... to juz pozniej wszystko boli ...nie tylko glowa jak sie jest niedocenianym...i po jakims czasie czlowiek przestaje sie starac skoro druga polowanic sobie z tego nie robi...
a tak swoja droga te kobiety wymawiajace siebolem glowy czy dziecmi to chyba w reklamach sa tylko :D

Dodano: -- 20 wrz 2011, o 14:42 --

o kurcze a wogolena jaki temat tu zeszlo ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 wrz 2011, 14:43 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

bogini8 napisał(a):kobiety wymawiajace siebolem glowy czy dziecmi to chyba w reklamach sa tylko


nie no raczej nie tylko w reklamach....

ja mysle ze jak facet nie jest erotomanem, a kobieta nadal odmawia tzn ze czas na zmiany
(chyba ze to chwilowy kryzys- bo przeciez w zyciu bya roznie)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 wrz 2011, 14:48 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

umisiak napisał(a):rzadziej uprawiać seks, a częściej przytulać
czesciej ..rzadziej... jest czas ,miejsce i natchnienie na seks i na przytulaniei inne takie tam..:)

Dodano: -- 20 wrz 2011, o 14:51 --

dorotajab napisał(a):nie no raczej nie tylko w reklamach....
w zwiazku wazna jest szczerosc.. jesli jestem zmeczona lub nie mam na cos ochoty po prostu o tym mowie...nie mmusze udawac migreny ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 wrz 2011, 17:26 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

A propos tematu, to widzę, ze wszystkie doskonale znacie ten kawał:
- O cześć stary! Kopę lat! Jak leci?
- Aaa, cześć, faktycznie długo się nie widzieliśmy. A wiesz, ożeniłem się.
- No to gratulacje brachu! I co, lepiej?
- Ja wiem, czy lepiej? Rzadziej...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 20 wrz 2011, 17:55 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

:lol:

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 wrz 2011, 17:56 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

bogini8 napisał(a):w zwiazku wazna jest szczerosc.. jesli jestem zmeczona lub nie mam na cos ochoty po prostu o tym mowie...nie mmusze udawac migreny ;)


aaa o to Ci chodzilo :D no ja tez nie udaje orgazmow ani migreny ;)
zreszta na autentyczny bol glowy kiedys uslyszalam ze przeciez moja glowa nie bedzie nam do niczego potrzebna :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ