Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 wrz 2011, 19:40 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dorotajab napisał(a):zreszta na autentyczny bol glowy kiedys uslyszalam ze przeciez moja glowa nie bedzie nam do niczego potrzebna
hahahaahha :D :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 20 wrz 2011, 19:43 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Mnie tam głowa jest potrzeba... a w zasadzie to muszę się jej pozbyć,żeby za dużo nie myśleć ;)

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 20 wrz 2011, 21:12 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dorotajab napisał(a):mysle ze kobiety pragna zeby kazdy dotyk nie koniecznie od razu musial prowadzic do ostrej jadki w sypialni albo na blacie kuchennym...i o to chodzi z ta cala potrzeba czulosci

fajnie jest jak mezczyzna da Ci buziaka na dzien dobry, albo na dziekuje po obiedzie, a nie od razu dopiera sie do tylka fajnie jak facet przytuli, zaczepi, podnieci, pocaluje tu i owdzie a nie od razu zdejmie gacie wtedy i kobiecie sie wiecej i czesciej chce.. bo przeciez z przyjemnosci trudno sie rezygnuje

sluchac chlopy i sie uczyc bo Dorota dobrze prawi ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez spellonyou121 » 21 wrz 2011, 15:16 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Jestem przekonana, ze faceci przede wszystkim oglądają się za atrakcyjnymi kobietami, a to jest przecież bardzo indywiduana sprawa każdego z nich. W naszych czasach jednak media bardzo narzucają im co atrakcyjne jest, a co nie... I pomimo indywidualnych preferencji każdego z mężczyzny, myśle ze każdy facet obejrzy się za szczupła bladi. Niestety nie zawsze faceci maja na tyle odwagi by ujawnić te indywidualne upodobania, bo nie odpowiadają one ogólnie panującym trenda.
Myśle, ze kobiety zapominają o jednym fakcie. Mało która z nas wyglada jak dziewczyny z tv czy okładek magazynów(nie koniecznie tych dla mężczyzn) wiec gdyby tylko takie kobiety miały zainteresowanie "naszych panów" to większość z nas nie doswiadczylaby miłości, namiętność, nie było by szczęśliwych małżeństw, związków itd. A przede wszystkim nie było by tylu spełnionych i szczęśliwych mężczyzn. Bo tych slicznych laleczek nie starczyło by dla wszystkich:)
Na koniec dodam jeszcze, ze żaden facet nie oprze się, pieknemu usmiechowi, atrakcyjnej kobiety nadchodzącej z naprzeciwka. Natomiast to dlaczego faceci chorują na tzw szyjo-skrte to już zupełnie inna historia. To ich geny i instynkt, bez których nie byliby dla nas tym kim są teraz:)

Dodano: -- 21 wrz 2011, o 15:20 --

Chyba temat na który pisałam nie jest już aktualny. Przepraszam za zamieszanie:)

spellonyou121
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 27 sie 2009, 21:43
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 21 wrz 2011, 18:53 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Niby narzucają, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. Faceci od zawsze woleli szczupłe. Cofając się nawet do lat 80 i wcześniej. Była Cindy Crawford, Kim Basinger, Barbara Brylska, Anna Dymna, Raquel Welch w 60-tych, Grace Kelly w 50-tych. I wszystkie one były szczupłe. Najbardziej korpulentna była chyba Marylin Monroe. Symbolów seksu z nadwagą raczej nie było.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 21 wrz 2011, 19:13 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Może po prostu lubią te niedostępne... Ilu z nich miałoby szanse u Cindy Craford czy Kim Basinger ??

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez spellonyou121 » 21 wrz 2011, 19:28 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Pewnie, ze lubią te niedostępne. Jeszcze bardziej ich pragną. Myśle, ze każdy z nas pragnie choć jednej rzeczy która jest po prostu poza zasięgiem. Myśle, jednak ze mądrzy i fajni faceci chcą być z madrymy i tajnymi kobietami. Myśle, ze jeżeli ludzie pociągają się intelektualnie i fizycznie i do tego maja osobny temperament w łóżku to fajny wygląd jest tyko dodatkiem.
Teraz pytanie co to znaczy fajny wygląd? Myśle, ze kobieta jest najpiękniejsza kiedy podoba się sobie, bo wtedy podoba się innym. Kobiety zapominają ze ludzie widza je takimi samymi oczami jakimi one się postrzegają.
Zdrowy tryb życia, ruch, sex i dużo dobrego humoru plus małe kobiece triki i da się wszystko:)

spellonyou121
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 27 sie 2009, 21:43
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 21 wrz 2011, 20:51 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Myśle, ze kobieta jest najpiękniejsza kiedy podoba się sobie, bo wtedy podoba się innym. Kobiety zapominają ze ludzie widza je takimi samymi oczami jakimi one się postrzegają.
Zdrowy tryb życia, ruch, sex i dużo dobrego humoru plus małe kobiece triki i da się wszystko:)


Czemu więc zawsze chcemy być, wyglądać jak inni?? Mamy proste włosy, chcemy krecone, jesteśmy wysokie, chcemy być niskie, mamy duży biust chcemy mały... Ciągle niezadowoleni z siebie... taki psychiczny masochizm, po co to sobie robić??

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 21 wrz 2011, 22:01 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Podobno wewnatrz kazdej grubej dziewczyny jest szczupla dziewczyna i bardzo duzo czekolady......

To cytat wiec prosze sie na mnie nie rzucac ;-)))) To tak dla rozluznienia bo strasznie filozofujecie a podobno o gustach czyli o tym jakie ksztalty sie komu podobaja, sie nie dyskutuje.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 21 wrz 2011, 22:05 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

apropo mezczyzn, kobiet, sexu i 2 punktow widzenia :)):

Następnego dnia w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy sex? - beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszną romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, że przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- No ******! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? K*rwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem więc gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne było i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę powrotną i musiałem zap**rdalać do domu na piechotę. Przychodzimy k*rwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wk*rwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 22 wrz 2011, 05:32 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ten kawał jest nieziemsko chamski.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 22 wrz 2011, 12:20 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

krisbrumm, a na pewno wymyslil go facet... i skopiowalam go od kolegi..tez faceta... a czy jest chamski hmmm...pokazuje rozny punkt widzenia...w zyciu tez bywa podobnie ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 22 wrz 2011, 12:23 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 22 wrz 2011, 12:31 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

bogini8 napisał(a):...pokazuje rozny punkt widzenia...w zyciu tez bywa podobnie

to, ze w zyciu bywa niekulturalnie, to wiemy.Ale to nie jest ani powodem; a tym bardziej usprawiedliwieniem tego, zeby tez tak sie zachowywac i przyjmowac takie wartoci za wlasciwe.Tak myslalem, ze ten kawal wymyslil jakis gosciu.Od razu pomyslalem o poziomie kultury jego autora.to tak, jak z tym, jak chcesz ocenic faceta, to spojrz na jego buty, paznokcie, posluchaj co mowi.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 22 wrz 2011, 12:37 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dorotajab napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=VK6bZj47LWs


Cała prawda o nas :lol:
I jaki nudny byłby świat jakbyśmy wszyscy byli tacy sami ;)
Ostatnio edytowano 22 wrz 2011, 12:41 przez korbobor, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ