Singelki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez alex88 » 7 paź 2012, 15:39 Re: Singelki

Paga napisał(a):Oj tam od razu chowaja :D Wychodza , wystarczy sie rozejrzec ;)

Dokładnie :D

alex88
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 7 paź 2012, 15:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 7 paź 2012, 18:31 Re: Singelki

Powiem tak wszyscy tu mają rację. Dobrze daje się rady nie będąc singlem i mając udane życie. Dj T ma rację nic na siłę. Sam jestem singlem w tej chwili może nie Antonio Banderasem ani nie Patrickiem Swayze. Ale w tym wszystkim jedno jest ważne nie skakać z kwiatka na kwiatek bo ta ma to złe a ta to. Bo ktoś może mieć tysiąc małych wad ale i może mieć tyle samo zalet. Nie ma ludzi idealnych a każdy z nas ma wady tak samo jak ma zalety. Trzeba tylko dobrej woli by się dać poznać komuś, zaufać i komuś uwierzyć. Mnie nauczyło tego życie o czym teraz mówię. A guza przy tym sobie nabiłem i to potężnego. I owszem że można bawić się samemu czemu nie. Ale jak to się mówi pukajcie a wam otworzą, proście a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie.

Dodano: -- 7 paź 2012, 18:52 --

P.s. A niekiedy jest tak że dobra dziewczyna trafi na s..... a dobry chłopak na k...... i coś w tym wszystkim musi być. Nie zawsze tak jest ale jak za bardzo przebierasz może tak się stać.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 7 paź 2012, 20:35 Re: Singelki

joannanobig5 napisał(a):dużo prawdy w tym co napisałeś ale nie można tak wszystkich posegregować

Droga Joanno dlatego pisalem na swoich przemysleniach i swoim osadzie ale masz racje nie mozna segregowac .Jeli kogos urazilem przepraszam :)
Zgadzam sie z Toba ze nie wszystkie Polki sa takie same bo znam naprawde duzo normalnych i wartosciowych Polek - ktore sa poukladane ,serdeczne ,romantyczne i madre.
joannanobig5 napisał(a): wyborze życiowego partnera jestem i zostanę patriotką :)

podoba mi sie Twoje podejscie choc tutaj nie ma reguly - najwazniejsze zeby kochac i byc kochanym przez ta osobe za to kim jestesmy i jacy jestesmy z naszymi wadami i zaletami - tutaj dam Ci przyklad jak na obecny dzien znam 4 pary mieszane i kurcze wiesz zawsze jak sie znimi widze to az milo na nich popatrzec widac duzo zrozumienia :) niemniej fajnie by bylo znalesc rodaczke:)ale to kiedys:)
Dariusz83 napisał(a):Nie ma ludzi idealnych a każdy z nas ma wady tak samo jak ma zalety. Trzeba tylko dobrej woli by się dać poznać komuś, zaufać i komuś uwierzyć. Mnie nauczyło tego życie o czym teraz mówię. A guza przy tym sobie nabiłem i to potężnego

stary podobaja mi sie Twoje posty i podejscie do tematu - szacunek .
Niestety takze przyjalem 2 niezle guzy w swoim zyciu ale to przeszlosc:)
Dariusz83 napisał(a):P.s. A niekiedy jest tak że dobra dziewczyna trafi na s..... a dobry chłopak na k...... i coś w tym wszystkim musi być. Nie zawsze tak jest ale j
chyba kazdy z nas zna consmjniej z parenascie takich historii ? szkoda tylko ze czesc tych porzadnych dziewczyn jak i facetow z tego wlasnie powodu staje sie takie same i kolo sie zamyka - niestety.
I ostatnia rada dla Pawla zalozyciela tematu - stary spusc powietrze i nie szukaj - sama sie znajdzie poprostu badz soba i nie pozwol by Cie ktos zmienil lub naklanial do zmian czy to swoich zachowan czy swoich wad czy zalet . Jesli masz spotkac swoja ksiezniczke to spotkasz i pokocha Cie takiego jaki jestes z wadami i zaletami. Czego kazdemu singlowi tutaj zycze:))Pozdrawiam serdecznie.
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 7 paź 2012, 20:46 Re: Singelki

na kazdego przyjdzie pora. najlepiej skupic sie na sobie a partner/ka przyjdzie z czasem. nikt nie zna dnia ani godziny kiedy pozna ta osobe z ktora moze spedza reszte swojego zycia . glowa do gory i powodzenia :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 7 paź 2012, 21:19 Re: Singelki

Podsumowując. Sama się znajdzie i owszem ale obracaj się wśród ludzi chodź na imprezy do clubu baw się. Nie martw się każdego wieczoru że się nie udało.I też nie zamykaj się w domu i nie chodź tylko po mleko i po bułki do sklepu.Myśl pozytywnie i żyj. I nie rób też błędu że wchodząc na imprezę widząc piękną dziewczynę zaczynasz do niej wzdychać jak wilkołak do księżyca. Bo w koncie możesz nie zauważyć tego co naprawdę ma wartość. Nie wszystko złoto co się świeci. I nie myśl tą mniejszą główką a tą którą nosisz na karku. Uwierz że przyrodzenie każda ma takie samo i pipka pipce równa ale te głowy u góry już nie bo blacha będzie blachą a penera penerą.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 9 paź 2012, 12:44 Re: Singelki

do dariusza83:
nic dodać,nic ująć :)
bardzo dobrze napisane

http://youtu.be/vu1bcZuNbPk
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 16 paź 2012, 18:34 Re: Singelki

Chlopcy, nie radarowcy (chyba wasze radary szwankuja), po ulicy chodzi wiele wspanialych, wartosciowych, inteligentnych oraz pieknych na swoj sposob polek ;). Wcale nie musicie byc przystojnymi chlopczykami z tanich komedii romantycznych, wystarczy zagadac- ale z klasa i humorem. I nie robcie z polek pustych istot
Slepo lecacych na obcokrajowcow z wypchanym portfelem, nie wkladajcie nas do jefnego worka.
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 16 paź 2012, 18:38 Re: Singelki

i z tym sie zgodze :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 16 paź 2012, 20:34 Re: Singelki

No w sumie to racja. Może i nasze radary szwankują ale wasze selekcjonery aż za bardzo działają. I pierwsze to musicie jak prawdziwe kobietki z lustrować faceta od stóp aż po sam czubek głowy. I jak was coś w nim zaciekawi to selekcjoner puści a jak nie to spadaj na drzewo kasztanie. Ja wiem teraz będzie wasz wielki foch że tego nie robicie. Tralala. Pokażcie mi tą z was która tego nie robi. A więc niekiedy sam humor i podejście z klasą nie wystarczą. Bo z szukaniem jakiejś z was dla siebie to jak z szukaniem dobrej pracy. Do pracy wysyłamy CV jak kadrowicz przyjmie to mamy pracę a jak nie to szukamy dalej. A do was możemy wypuszczać strzałki i jak selekcjoner przepuści to może coś z tego wyjść a jak nie to klapa klops i po kompocie. Zanim coś się zaczeło. Nie mam racji drogie panie singielki ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 16 paź 2012, 21:05 Re: Singelki

A owszem, masz racje. Ale czy wy tez nie jestescie selekcjonerami? Nie ukrywajmy, kazdy chce dla siebie jak najlepiej ;)
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 16 paź 2012, 21:13 Re: Singelki

Proszę Cię. My ? I owszem. Są gusta i guściki. Jedni lubią aby miała nogi aż od pupy po samą ziemię a drudzy, małe korpulentne.Ale to my i my jesteśmy wzrokowcami a wy podobno nie ? Bo chyba aby najlepiej podobał się sercu bo jak to napisałem w którymś tu poście tak zwane nazywane przez was ciacha mogą mieć różne nadzienia niekoniecznie odpowiadające waszemu wyrafinowanemu podniebieniu. To jak to z wami w końcu jest ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 16 paź 2012, 21:21 Re: Singelki

ja osobiscie patrze na dlonie i usmiech.. jezuuu jak ja nie lubie okreslenia ciacho . ciacho to mozna kupic w sklepie ale zeby tak o mezczyznie mowic .. :roll: dzisiaj uslyszalam rozmowe w autobusie 2 polek to myslalam ze sie poplacze ze smiechu .. " no ale wiesz takie z niego ciacho"
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 16 paź 2012, 21:29 Re: Singelki

A jak nas nazywacie ciacho batoniki marsy snikersy itp. Co kobieta to inne określenie. Dopiero jak dacie się złowić. No niestety taka prawda albo dajecie się złowić albo wysyłacie kolesia z kwitkiem z powrotem na drzewo niech wyprostuje kilka bananów. Czyli mówisz że patrzysz na dłonie i na uśmiech ? To ciekawe czyli 60 latek z zadbanymi dłońmi wyglądającymi na 20 i uśmiechem jak Travolta też by dał radę wkraść się w twoje serce ? P.s. Nie zapominajmy w tym wieku mogą być już państwowe więc wsadzone wieczorem do szkłanki a rano z powrotem na swoje miejsce będą się lśniły jak po uzyciu białej perły.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 16 paź 2012, 21:34 Re: Singelki

Spokojnie. Sa rozne kobiety, tak samo jak sa rozni mezczyzni. My tez jestesmy wzrokowcami, ja wcale temu nie przecze. Bo fajnie usiasc sobie w pubie z kolezankami, 'pooceniac' otoczenie. Tak, patrze na wyglad. Ale to tylko na poczatku. Bo jezeli facet nawet nie jest Bradem Pittem, a ma jakies wartosci w zyciu, po prostu ma w soboe to cos co Cie zaintryguje, spogladasz na niego 'inaczej'. Proste

Dodano: -- 16 paź 2012, 22:36 --

Kobiety to te najgorsze, koniec tematu, kolega zazarcie broni meskiego gatunku, choc tak naprawde atak nie zostal nigdzie zlokalizowany ;)
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 16 paź 2012, 21:41 Re: Singelki

No proste. Wy kobietki to już to lubicie hihy śmiechy przy stoliku i obserwacja otoczenia i gapienie się na facetów i ocenianie w skali od 1 do 10 no i oczywiście wyjątki które kwalifikują się poniżej tej skali. To całe wy. A jak podchodzi jakiś przystojniak podobny do Antonio Banderasa, Brada Pita czy też Patricka Swayze. To spływacie rumieńcem na ich widok. But Anyway. To może podzielicie się co musi mieć w sobie taki misiu nie podobny do tych trzech aby was jak to mówicie zaintrygował lub inaczej miał coś w sobie ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ