Singelki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez pawel2812 » 5 paź 2012, 14:37 Re: Singelki

To wszystko prawda:) ale ja tam wole polke ,bo w Polsce zostawilem swoje serce, a i w zwiazku z polka dziewczyna latwiej sie dogadac,tylko jak ja poderwac?
Avatar użytkownika
pawel2812
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 35
Dołączył: 15 wrz 2012, 17:47
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 5 paź 2012, 16:40 Re: Singelki

jak je poderwac hmm:)chyba nie ma okreslonej reguly typu ej mala pojdziemy na lody:)?
raczej kobiety lubia jak facet ma maniery jest pewny siebie ale nie zabardzo i potrafi tym czms przyciagnac do Ciebie..Jesli nie masz odwagi to sobie wkrec sam ze jestes ****** i tyle:)to co myslisz o sobie tak bedzie:)ja doszedlem do wniosku jak slucham wielu osob gdy opowiadaja jacy sa ****** itp ,uznalem ze rowniez jeste w takim razie ******:D trzeba miec poczucia humoru:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 5 paź 2012, 19:15 Re: Singelki

Hej. Panowie bo z tego robi się mała flustracja. A może problem tkwi gdzie indziej ? Pomyśl. Podam Ci przykład jak wchodzisz do clubu to na 100 procent kobiet 50 % nie jest tobą zainteresowanych 25 % średnio zależy jak poprowadzisz rozmowę 25 % jest zainteresowanych. To dane statystyczne. Uwaga odemnie nie patrz tylko na wygląd bo z pięknej ale pustej miski się nie najesz. I jeszcze jedno czym więcej czegoś chcemy tym mniej tego dostajemy. Więc może zamiast płakać czas wziąść się do pracy i nie gonić za nieosiągalnymi celami.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez pawel2812 » 6 paź 2012, 06:53 Re: Singelki

Moze to i racja, trzeba mierzyc czyny na zamiary,czyli mowisz ze nie trzeba czekac na ksiezniczke z bajki,ale brac byka za rogi , kiedy cos sie nadarzy:)

Dodano: -- 6 paź 2012, 07:53 --

Moze to i racja, trzeba mierzyc czyny na zamiary,czyli mowisz ze nie trzeba czekac na ksiezniczke z bajki,ale brac byka za rogi , kiedy cos sie nadarzy:)
Avatar użytkownika
pawel2812
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 35
Dołączył: 15 wrz 2012, 17:47
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 6 paź 2012, 08:40 Re: Singelki

he he, przeczytałam to z uśmiechem na twarzy. myślałam,że faceci mają łatwiej jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości i że w obecnych czasach nie spotyka się już nieśmialych mężczyzn. a może to moje przekonanania. ja zostałam tak wychowana ,że to facet zawsze robi pierwszy krok, to facet proponuje pierwsze spotkanie,to facet wychodzi z incjatywą i to facet dzwoni po pierwszym spotkaniu. chyba właśnie przez te przekonania jestem sama bo ja właśnie siedzę w domu, a jeśli już wyjdę to na zakupy czy na spacer do parku i przez chwilę bym nawet nie pomyślała,żeby zaczepić jakiegoś faceta. jestem dość ładna,mam zainteresowna,jestem niegłupia,mam dobrą pracę (bez możliwości poznania tam kogoś dla mnie - sami Anglicy) ale właśnie nie wiem gdzie i jak kogoś poznać jak nie chodzę po barach,pubach itp.
byłam kiedyś na portalach randkowych ale to totalna porażka - kłamcy, oszuści,podrywacze,szukający przygód - to nie dla mnie.
poza tym myślałam,że my Polki odróżniamy się od Angielek. w każdym razie ja wyłapuję Polaków w tłumie :)
wszystkim wolnym życzę powodzenia w poszukiwaniach drugiej połowy.
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 6 paź 2012, 21:05 Re: Singelki

Dokładnie mierz czyny na zamiary. Jeżeli kobieta odpowiada Ci i wiesz że coś z tego może być to spróbuj. Wiesz wg mojego doświadczenia każda ma kuciapkę tak jak my mamy fajfuska. Liczy się jak się z nią dogadujesz i jak to będzie pracowało, czyli jak będziecie się rozumieć i uzupełniać. Bo to jest ważne w życiu.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez RykiOhyda » 7 paź 2012, 00:17 Re: Singelki

@joannanobig5
a ja z uśmiechem na twarzy przeczytałem Twój post
"...kłamcy, oszuści,podrywacze,szukający przygód..." no dziękuje bardzo, mylisz się i to nie wiesz jak bardzo, jestem singlem od miesiąca i tak samo jak Ty nie szwendam się po pubach i barach. Tak samo jak Ty jestem przystojny, mam zainteresowania, jestem nie głupi i mam dobrą prace (bez możliwości poznania tam kogoś dla mnie... kilka Polskich dziewczyn ale nie "ten poziom") Chętnie zaczepiłbym jakąś Polkę tylko nie bardzo jest gdzie, z reguły te normalniejsze już są zajęte albo chowają się po domach.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach drugiej połowy!
Avatar użytkownika
RykiOhyda
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 wrz 2012, 18:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 7 paź 2012, 06:53 Re: Singelki

Vitor de Lima Barreto:
"Oto jest mi­lość. Dwo­je ludzi spo­tyka się przy­pad­kiem, a oka­zuje się, że cze­kali na siebie całe życie."
i ja bym tak wlasnie chciała :)
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawel2812 » 7 paź 2012, 07:02 Re: Singelki

tak ale ja poznalem wiele dziewczyn przez internet ,nie wiem moze nie mam szczescia w milosci,bo z tego nic nie wyniknelo:(
Avatar użytkownika
pawel2812
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 35
Dołączył: 15 wrz 2012, 17:47
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 7 paź 2012, 07:24 Re: Singelki

Więcej optymizmu. Jest ważna rzecz w tym wszystkim pomyśl i ją przemyśl. Pomyśl co ty możesz dać kobiecie a co ona może dać tobie. Pamiętaj że jest kilka sfer i nie chodzi tu tylko o tą cielesną.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 7 paź 2012, 11:12 Re: Singelki

Siema Pawle :) widze ze potrzebujesz nakierowania na dobry tor ?wiec tak wszystkie posty przeczytalem i jak do tego czasu dostales wiele dobrych rad z ktorych mozesz skorzystac:)np od Dariusza - wiecej optymizmu po drugie odemie przestan szukac i skupiac sie na szukaniu bo kiepsko trafisz niestety pisze tutaj z mojego doswiadczenia . Zacznij robic to co lubisz i kochasz ,wiecej pozytywnego myslenia i kobieta sama sie znajdzie:)Dam Ci przyklad na samym sobie - choc u mnie jest inna bajka ale posluchaj:) Jestem po 2 nieudanych zwiazkach 4 i 3 letnim mam coreczke:))i obecnie od 1,5 roku jestem sam i stary jest mi dobrze :)Spotykam i poznaje kobiety wiekszosc to szczerze angielki i uwierz mi sa o wiele serdeczniejsze i cieszace sie zyciem niz niejedna Polka ktora tutaj poznalem - wiem ze zaraz ktos sie moze przysadzic ale prawda jest taka ze Polki ( nie wszystkie) maja albo:( pisze tutaj o wolnych kobietach)
a . Za duzo wymagan , nosek zadarty - syndrom ksiezniczki do takiej to bez samochodu, motoru itd itp nawet nie podchodz :) pusta ladna miska z ktorej sie nie najesz jest takie przyslowie :)i sprawdza sie w 100%
b . Kobiety ktore sie sparzyly i chca byc samodzielne bo poprostu maja juz dosc zwiazkow
c . Kobiety ktore szukaja Angoli bo rodakow maja dosc (ewentualnie inne kolory) kazdy ma swoje preferencje
d. no i ostatnia kategoria poprostu penery ktore trzeba omijac szerokim kolem
e. Te ktore takze szukaj ale nie maja szczescia .
mozna by dodac jeszcze jedna kategorie ktora sie nazywa jestem w toxycznym zwiazku szukam milosci ale nie potrafie .
Mam nadzieje ze lapiesz:)
Odpusc sobie portale randkowe gdzie w 80 % jestes oceniany po wygladzie a nie po tym kim jestes , odpusc sobie koscioly i szukanie tej jednej wysnionej - poprostu ciesz sie zyciem i napewno poznasz ta jedna:) nawet nie wiesz moze to bedzie dzisjaj ,jutro albo za miesiac lub rok you never know :))
Na tym portalu poznalem wiele fajnych dziewczyn z ktorymi bylem w kinie na kolacji na spacerze i wiele nazywajac po imieniu pieprzniete zdrowo w glowke - kris cross taki los:)Ale ciagle wierze ze poznam ta jedyna :)narazie ciesze sie zyciem i poznaje nowe osoby i Tobie takze radze przestan szukac i ciesz sie zyciem:))napewno poznasz !Co do podrywu na ulicy jak najbardziej ,w autobusie jak najbardziej ( moj dobry kumpel poznal zone w klubie ze striptizem i juz sa po slubie i uwierz mi nie widzialem do tej pory bardziej szczesliwej i zakochanej pary - sposob w jaki na siebie patrza i sie do siebie odnosza - stary bezcenny ) a wiec na koniec powodzenia :))
P.s I prawda jest ze latwiej jest poderwac Angielke lub mulatke niz Polke:)wiesz Angielki i mulatki sa mile zszokowane jak dostaja kwiaty ,pocalunek w reke lub poprostu spacer i rozmowa - czasami mi sie wydaje ze bardziej to doceniaja niz nasze rodaczki.
Pozdrawiam serdecznie
P.S posluchaj tego kawalka chlopakow z PFK . Sluchaj ze zrozumieniem.Pozdro
www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 7 paź 2012, 12:30 Re: Singelki

Kazdy post to troche racji , ale jak kolezanka Joasia napisala przez takie wlasnie nie robienie kroku bo to druga osoba powinna zrobic czasami traci sie szanse , ja np mam tak ze nie lubie byc nachaly upierdliwy itp bo jak widze niektorych kolesi jak truja dziewczyna to mnie mdli , prawda jest taka ze wiekszosc z nich osiaga to co chce , znam przypadki ze kobiety zarzekaly sie ze nie on jest beee fuuu itp mija kilka miesiecy i nagle sa z nimi , wiec moze jednak warto truc:)
Joasia czyli idziemy na randke w ciemno:)?

a co do portalu randkowch to prawda duzo klamstw oszustw ale nie tylko ze strony facetow kobiet rowniez , nieraz szukaja pocieszen a same tkwia w czyms albo brakuje im se..u:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 7 paź 2012, 12:35 Re: Singelki

snowman103 napisał(a): znam przypadki ze kobiety zarzekaly sie ze nie on jest beee fuuu itp mija kilka miesiecy i nagle sa z nimi , wiec moze jednak warto truc:)
Joasia czyli idziemy na randke w ciemno:)?

a co do portalu randkowch to prawda duzo klamstw oszustw ale nie tylko ze strony facetow kobiet rowniez , nieraz szukaja pocieszen a same tkwia w czyms albo brakuje im se..u:)


hehehe ten zart slyszalem od kobiety doslownie cytuje:)

Myslimy cos innego , chcemy cos innego , mowimy cos innego - k..wa czasami nie wiem o co mi chodzi . Nawet nie wiesz jak trudno byc kobieta:)) - to autentyczne:)Jak to powiedziala poplakalem sie ze smiechu:))stary mowila to z mina meczennika a pozniej sie smiala:))

Joasia bierz Snowmana na randevu :))Ladna pogoda:))
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 7 paź 2012, 13:35 Re: Singelki

na kazdego przyjdzie pora bo jak to sie mowi : kazda zmora znajdzie swojego amatora :) :roll: czasami trzeba byc cierpliwym/a
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 7 paź 2012, 14:50 Re: Singelki

do DT :
dużo prawdy w tym co napisałeś ale nie można tak wszystkich posegregować
ja pisząc ,że na portalach randkowych są oszuści,napaleńcy,ściemniacze itp nie miałam na myśli wszystkich mężczyzn tam zalogowanych. wiem,że są tam i normalni. ja po prostu spotkałam się z kilkoma i już mam dosyć. nie mam zamiaru szukać igły w stogu siana a tak to właśnie tam wygląda.
pracowałam rok w Holandii , w hotelarstwie i miałam "koleżanki", którym niemal jedynym celem było tam znależć faceta z kasą,domkiem i samochodem. a wolny czas spędzały na pielegnowaniu urody i łowach.oczywiście nie wszystkie takie były ale niestety opinia szła na nas wszystkie,że Polki to takie i owakie.
nie każda Polka to dziwka tak jak nie każdy Polak to złodziej.
popieram to co napisałeś,że na siłę nic i nikogo się nie znajdzie. trzeba być otwartym,wierzyć w to ale nie obsesyjnie szukać.
ja tak jak Ty - żyję sobie spokojnie, jestem zajęta pracą,rozwijam swoje zainteresowania,zwiedzam Anglię,mam czas tylko dla siebie. nie zadręczam się brakiem faceta i nie traktuję tego w sensie tragedii życiowej : nie ma to nie ma a jak będzie to fajnie :)
co do relacji randkowych Anglia-Polska to się nie wypowiem bo nie wiem. wyjechałam z kraju, myślę,że na stałe ale przynajmniej w wyborze życiowego partnera jestem i zostanę patriotką :)
choć dziwi mnie co widzą Polki w tych ci..a itp. ale cóż, to ich sprawa. każdy ma to co lubi :)
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ