Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 1 mar 2013, 12:57 Re: Samotni faceci w Birmingham

cierpliwy tak mam na drugie imie.. :D wiec jeszcze troche poczekam ;)
samo sie nic nie zrobi,wiec dzialam w rozny sposob.. bo zycie dalo mi wiele niespodzianek,moze cos jeszcze "wpadnie" . Nie zrazam sie niczym bo po co..
nie zalozylem tego watku po to aby kogos tu znalezc,chociaz kto wie ... :D poprostu chcialem sie dowiedziec od plci pieknej co wam po tych slicznych glowkach chodzi.. nawet nie wiedzialem,ze bedzie tak popularny ten temacik.. Dziekuje Wam wszystkim za wszystko.. W sumie cos tam wiem juz troszke,ale to chyba za malo..
Ktos tam tez wyzej juz nie pamietam kto napisal,ze kobiety lubia facetow szarmanckich.. ktos mi palnal kiedys taki komplemet ,wow.. najsmieszniejsze jest to,ze najwiecej komplementow uslyszalem od kobiety ktora mnie najwiecej krytykowala.. to w sumie moj maly ideal ta kobietka,no ale to jedna na milion ;) poznalem wiele kobiet,jedne duzo gadaly,drugie mniej,jedne byly takie drugie siakie..jedne moga robic wszystko drugie nic..
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 1 mar 2013, 13:20 Re: Samotni faceci w Birmingham

plazermen, tutaj życie pustelnika? Toż tutaj dużo łatwiej o partnera niż w Polsce. Kogo znam ten się tu zaraz z kimś wiąże, poznaje nowe osoby, szaleje... głupieje.
I to ostatnie jest sad.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 1 mar 2013, 13:32 Re: Samotni faceci w Birmingham

Dobre i bez podtekstów heh. Facet powinien być twardy kiedy zachodzi wyłącznie taka potrzeba w stosunku do kobiet. Jeśli ktoś nie zgrywa mucho, nie jada pszczół na co dzień to nie znaczy że jest pantofelkiem jakimś. Zupełnie inne rzeczy świadczą o męskości. Przenieś swoją panią przez kałużę, kup 1 kwiatka na spacerze, zaskakuj ją drobiazgami, one tworzą całokształt i są najważniejsze, no a kiedy trzeba daj w mordkę drugiemu facetowi. Oki ja się wypisuję z tematu. Pisarz ze mnie żaden heh. Pozdrawiam i miłej zabawy
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 1 mar 2013, 13:49 Re: Samotni faceci w Birmingham

jacek nie wymiekaj.. :D pogadac zawsze mozna
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 1 mar 2013, 14:27 Re: Samotni faceci w Birmingham

kurier1111 masz rację zawsze można. Tylko ja kobiety widzę w zupełnie innym świetle. Bo gdzie byśmy byli gdyby nie kobiety. Większość siedziała by zachlana w parku zapewne. Kobieta to nie tylko Cycki i fajna Dupa. Co niektóży tylko to widzą. Jak my faceci nie mamy być sami jeśli myślimy o kobietach w jednej kategorii. Ładne kobiety w 80% są dla kolegów tylko i wyłącznie panowie. Kobieta musi dbać o siebie tak jak i facet ale bez przesady. Co mi z kobiety która ciągle u kosmetyczki, solarium, fryzjer. Oczywiście jest gwiazdką w tedy ale gdzie czas na rozmowę, dom, rodzinę. A ty harujesz od rana do zmierzchu bo chcesz mieć najwspanialszą kobietę. Tylko pytanie, DLA KOGO. Pozdrawiam
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 1 mar 2013, 14:29 Re: Samotni faceci w Birmingham

tego kwiatu to pol swiatu .. wiec jest w czym wybierac,ale w sumie masz racje na taka naprawde ok raczej trudno trafic .. do tej pory poznalem takie 3 ,,moze cztery reszta to ... Pozdrawiam
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 1 mar 2013, 14:41 Re: Samotni faceci w Birmingham

jacek19819 Szacunek jest bardzo ważny dla kobiety...o ile ma go sama dla siebie i zna swoją wartość.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 1 mar 2013, 15:17 Re: Samotni faceci w Birmingham

A niech tam. Najwyżej stracę:]
Chłopaki! Przestańcie pierdzielić!
To normalne że normalni faceci chcą normalnych kobiet.
Szukamy partnerek. PARTNEREK! Nie zaspokajaczy czy worków na spermę. Z tym żaden kłopot;-)
To chyba naturalne i tak samo jest w przypadku pań. Co innego rozmowa o dupach i kociakach a co innego o partnerach.
Traktowanie drugiego człowieka bez różnicy czy to dziewczyna czy chłopak jako przedmiot i patrzenie tylko na walory fizyczne jest uprzedmiotowieniem człowieka.
A nikt z nas nie chce być z rzeczą.
I rzeczą.

Coś mi się widzi, że część z forumowiczów skupiła się na wypowiedzi o cyckach.
Zapomnijmy, ok? Nie ma cycków! Nie istnieją! I nie są nam potrzebne! Nie chcemy ich!!
Koniec! Nie ma mowy o cyckach...

Idzie ktoś na siłownie?
:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 1 mar 2013, 16:01 Re: Samotni faceci w Birmingham

Obrazek
8)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 mar 2013, 19:10 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):zezowate. Cycki.
a jakie to zezowate cycki sa ;) :D bom ciekawa :D
P-C napisał(a):A wielkość w połączeniu z jakością i żywotnością to już superkowość.
hahaha ot napewno :D ale wiesz czasem co za duzo to niezdrowo ;) dla obu stron :D



P-C napisał(a): ]Nie ma cycków! Nie istnieją! I nie są nam potrzebne! Nie chcemy ich!!
Koniec! ...
jestes tego pewien? :D no dobra...:D
Załączniki
2031.jpg
:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 1 mar 2013, 21:00 Re: Samotni faceci w Birmingham

bogini8, chłopina chce się poprawić i przestać nawijać na wiadomy temat a ty mu wytykasz błędy przeszłości. P-C, trzym się twardo i nie daj się sprowokować. Pamiętaj co sobie postanowiłeś. Nie ma cycków. Nie istnieją i nie są nam potrzebne :D
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 1 mar 2013, 21:21 Re: Samotni faceci w Birmingham

watek zszedl na cycki ,, wszystkiemu winien P-C :D
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 1 mar 2013, 21:32 Re: Samotni faceci w Birmingham

bogini8, Ty mnie nie prowokuj. Ja nie będę już pisał o tym. Zobacz co się stało!
Tylko wspomniałem o TYM czego nie ma i już się temat skończył. Koniec. Jakby świat po za tym czego nie ma nie istniał. A zezowate to czego nie ma to jest np. jedna trójka, druga dwójka.

bawa31, Nie sobie postanowiłem tylko przywoływałem forumowiczów szanownych do poprawy! Bo zamiast o sensie istnienia to o NIENAZWANYCH zaczęli pisać.

Kurna, twardym jak Roman Bratny:]


:509: :520: :521: :523: :524: :522: :529: :530: :518:
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 mar 2013, 23:53 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):A zezowate to czego nie ma to jest np. jedna trójka, druga dwójka.
a myslalam juz ze zezowate to cos to jedno cos nizej drugie wyzej,jakos tak rozbieznie patrzace :D a to cos co opisujesz to chyba cos roznej wielkosci z nazwy tak po prostu :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 2 mar 2013, 07:17 Re: Samotni faceci w Birmingham

hahha nie mogę komedia mowię wam komedia za darmo i to dzieki temu postowi załozonego przez kuriera hahhaha
Teraz szacowne grono będzie się domawiało czy są cycki zezowate czy ich nie ma i czy zez to rozbieżność usadzenia czy w numerku
i Jak Was nie kochać
P-C myślę że przegrasz tą walkę nie można coś od tak sobie zaczynać i kończyć bo mi sie tak podoba
Teraz chopie się tłumacz bądz wielki i twardy nie mazaj sie hahhahah

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ