JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Dora 27 » 30 paź 2007, 14:37 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

A mi sie wydaje, ze im czlowiek jest starszy tym ma wiekszy dystans do swoich problemow, nie zamartwia sie drobiazgami - powiem szczerze, mi stresowanie sie troche juz przeszlo z wiekiem :wink: :-) Uwazam, ze nalezy sie przejmowac tym, co jest naprawde dla nas wazne. Mi czesto pomaga stawianie sie w sytuacji osob, ktore maja gorzej niz ja. Niekorzy ludzie maja naprawde zagmatwane zycie i problemy np. powazna chorobe, brak pieniedzy i czasami nawet jedzenia. Wiec czym sa moje problemy w porownaniu do ich? - narzekaniem i wygodnictwem. Powiem Wam, od razu stres ze mnie uchodzi. Nalezy dostrzec to, co mamy cennego w zyciu, a kazdy ma w nim wiele cennych rzeczy, wiec zamartwianie sie mozna sobie odpuscic :-).
Avatar użytkownika
Dora 27
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 3 lis 2007, 20:29 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Nie wiem czemu ale albo jestem optymistą i z uśmiechem podchodze do każdej sytuacji,
albo to choroba psychiczna :mrgreen: hahahahaha
Czasem sie zastanawiam jak bym sie zachował jak by mi jakiś debil pod koła cieżarówki wskoczył.
Miałem nie raz taki przypadek że małolaty idąc do szkoły przebiegają przez ulice na czerwonym świetle, wszystko by było spox gdyby nie nadjeżdzała Scania z gruzem na pace (całkowita waga 36ton)
Jeden kołek jeszcze zaczoł pyskować kiedyś jak bym mało go co nie ustrzelił.
Droga chamowania z takim ładunkiem przy 30km/h to około 30 metrów, więc jakbm go dopadł to by keczup został na ulicy :twisted:

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lis 2007, 17:51 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Ja i stres.....wiec ogolnie to zalezy jaki stres. Czasami stres w pracy jest dla mnie przyjemny natomiast ten w domu juz mniej. Przyznam sie ze nie wiem :632:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez roberto231 » 14 lis 2007, 19:21 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?


roberto231
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 8
Dołączyła: 27 lip 2006, 09:17
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 14 lis 2007, 21:56 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

roberto231 napisał(a):Coś o stresie w pracy: http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4666417.html


Jestem w stanie w to uwierzyc :mrgreen: Ostatnio w pracy wisialam na telefonie 40 minut (jak nie wiecej) wysiadl mi komp probowalam sie dodzwonic do producenta oczywiscie customer service byl w Indiach. Po pierwsze slabo bylo slychac, po drugie ledwo mowil po angielsku a po trzecie przeciagal i przynudzal. W kazdym razie myslalam ze rozwale ten telefon. W koncu kiedy probowalam juz zakonczyc i powiedzialam kolejne 5 razy dowidzenia on ciagle nadawal. Do tego poprosil mnie zebym odpowiedzial na maila ktorego zaraz powinnam dostac na temat czy jestem zadowolona z jego pomocy. Juz sie naprawde wk.....m . Jak niby mialam to zrobic skoro moj komp nie dzila do tego wole nie odpisywac bo moglo by im sie to nie spodobac. ;)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 15 lis 2007, 09:02 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

roberto231 napisał(a):Coś o stresie w pracy: http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4666417.html



dobre!!! ale serio...ludzie czasami nie panuja nad nerwami...
przynosza do pracy problemy z domu itp i wyrzywaja sie na przedmiotach martwych..
wiecej melisy powinni popijac (bo nie kazdy jara zielsko :mrgreen: )

ah... wiecie co moja babcia robila na stres? znacie "amol" taki z apteki... wachala ten olejek jak byla zdenerwowana i jej pomagalo :-D blee

kazdy ma swoj sposob hihihihihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 15 lis 2007, 09:04 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

dobra bacia :-P :-P :-P
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 15 lis 2007, 09:06 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

smerf_tsfaniack napisał(a):dobra bacia :-P :-P :-P


najlepsza!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 15 lis 2007, 12:52 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Olewam wszystko w pracy bo i tak cokolwiek sie nie zrobi zawsze sie cos znajdzie co zostalo zle zrobione. Wiec nie mysle o wynikach ostatecznych tylko robie to co jestem w stanie zrobic bo i tak wynik bedzie jeden.
Jestem tylko czlowiekiem a nie maszyna. Pracuje sobie spokojnie i ide do domku nie przejmujac sie, ze czegos nie zrobilem.
Jak juz wczesniej wspomnialem najlepszym sposobem na wszelkie stresy jest wylaczenie myslenia.
Poza tym drugi czynnik to nie planowanie tylko branie tego co przyniesie dana sytuacja i reagowanie na biezaco.
A jezeli sie cos schrzanilo to nalezy wyciagnac z tego wnioski i jak najszybiej o tym zapomniec.
To co zostalo napisane powyzej nie oznacza, ze jestem jakims olewusem. Raczej jestem sumiennym pracownikiem i staram sobie zaoszczedzic tylko nerwow bo stres i tak niczego nie zmienia a szkodzi zdrowiu. Tylko same minusy. Po prostu staram sie zdrowo podchodzic do rzeczy bez paniki.

W sumie to chyba nic nowego nie napisalem.

Pozdrowienia dla wszystkich Stresoholikow :mrgreen:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ar2r » 23 lis 2007, 20:02 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

a ja jak mam stresa te sobie siadam wlaczam dobra nastrojowa dla mnie muze i kresle co mi na mysl przyjdzie.... czasami jest duzo emocji w moich pracach, wszystko zalezy jak sie wkrece i jak wielki jest format kartonow ktore mam pod reka :)
Załączniki
artur.jpg

ar2r
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 lis 2007, 21:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 23 lis 2007, 21:53 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

na stres dobra muzyka

polski hip hop i jazz

uspokaja wewnetrznie cociaz czasami potzrebny jest stres zeby obrocic go w sile do dzialania taki zastzryk energi.....
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez erni » 1 gru 2007, 08:31 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

mnie mocno odstresowuje



polski rock ,dobry film ciekawa gra


a najbardziej wyjscie na browarek ze znajomymi :-P

erni
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 30 lip 2007, 07:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 1 gru 2007, 11:39 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Ja najbardziej lubię hip-hop, rap, r&b itd... Za jazzem nie przepadam, a rocka nienawidzę...
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 1 gru 2007, 12:23 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

alexandra napisał(a):Ja najbardziej lubię hip-hop, rap, r&b itd... Za jazzem nie przepadam, a rocka nienawidzę...


to zupelnie odwrotnie jak ja
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 1 gru 2007, 17:34 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Mike napisał(a):
alexandra napisał(a):Ja najbardziej lubię hip-hop, rap, r&b itd... Za jazzem nie przepadam, a rocka nienawidzę...


to zupelnie odwrotnie jak ja

Aha... No cóż, każdy ma inny gust, nieprawdaż???
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ