A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 5 lut 2008, 11:15 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

AngelinaJ napisał(a):najlepszym lekarstwem na samotne sobotnie wieczory to znajomi, a jak juz zaczniesz z nimi wychodzic to zawsze kogos poznasz

pamietam dni samotnosci, czasami mi brakuje tych szalonych imprez gdzie nie musiales sie martwic czy druga polowka dobrze sie bawi i czy moze juz chce wracac do domu i czy wogole chce isc na impreze

Zgadzam sie w zupelnosci.

Ja nadal jestem sam, ale nie samotny :-). Kiedy rozstalem sie z ma kobietka, czulem sie strasznie samotnie, nie znalem nikogo z kim moglbym gdzies wyjsc, bo wiecie, Polacy w Tamworth wegetuja w domu.
Cala ta samotna sytuacja bardzo mnie wkurzala i postanowilem wychodzic do knajp sam. Na poczatku chodzilem w tygodniu z ksiazka ( zeby bylo razniej ) Oczywiscie Anglicy przygladali mi sie ze zadziwieniem - coz to za rozkladajacy sie klocek dzierze w swej dloni :-D.
Po kilku takich akcjach, natkneli sie na mnie znajomi z pracy ( Anglicy ) i juz w piatek zaproponowali wspolne wyjscie. Dodam, ze moj angielski byl tragiczny, ale mialem to gdzies, pomyslalem, ze moze sie troche jezyka naucze ( no i sie nauczylem :-) )
Teraz znam chyba polowe miasta i wszystkich z mojego klimatu. Gdzie bym sie nie ruszyl, kogos spotkam.
A ostatnio poznalem kilkoro fajowych Polakow ( pierwsi polacy od dwuch i pol roku ), i to wlasnie dzieki forum :-) .

Ps. czasem bardzo brakuje mi dziewczyny bo fajnie jest miec sie do kogo przytulic i wyplakac w ramie kiedy jest Ci zle.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 5 lut 2008, 16:15 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

ja mam dokladnie taka sytuacje rozstalem sie z kobieta bylem z nia ponad 5 lat wiec jednak troche z nia przezylem teraz niestety musze sobie radzic jakos sam nie jest napewno latwo, dziwne jest to troche bo nie jestesmy juz jakies 2 lata i czasami mam takie chwile ze wspominam sobie i chyba jednak strasznie tesknie a tu w angli w sumie tez nie mam za duzo znajomych tylko znajomi z pracy wiec chcialbym w koncu zaczac gdzies wychodzic ale nie ma z kim:( pozdrawiam

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 42
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 9 lut 2008, 17:00 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

moze poszukiwanie kogokolwiek za wszelka cene nie jest odpowiednim rozwiazaniem. Moze jakiekolwiek poszukiwanie nie jest zadnym rozwiazaniem. W koncu wszystkio jest plynne. Urodzilismy sie i kiedys umrzemy . Jednak zycie bez milosci jest nic nie warte. Tej pierwszej czy ostatniej. Tej jedynej. Sa tacy ktorzy po kilku kolejnych nieudanych zwiazkach popadaja w depresje i zastanawiaja sie czy kolejna kobieta jest tym czego im potrzeba. Nie wiem.
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:33 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 10 lut 2008, 08:46 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Bardzo to smutne co piszesz K.J.,ale zawsze nalezy pamietac ze jutro tez jest dzien i wszystko sie moze zdarzyc/jak w piosence/.Przyjdzie dzien,ze spotkacie swoja druga polowe i stwierdzicie ze warto bylo poczekac.Takze glowa do gory,kazdy gdzies tam ma swoje przeznaczenie.I musisz w to uwierzyc.:)
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 10 lut 2008, 20:23 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Optymistyczne nastawienie. to jest jak szalenstwo niemalze. czyste samooszukiwanie sie. ja jestem pesymista z natury mozna powiedziec - od urodzenia. :-) wiec to nie dla mnie. mi to jeszcze bardziej tylko zaszkodzi. wole filozofie zyciowa oparta na realizmie nie na zludzeniach. i tak mam zbyt bujna wyobraznie, wiec przynajmniej w jednej kwestii chce stapac po ziemi. choc wolalbym zdecydowanie bujac w oblokach...echhhhhh. ale dziekuje za rade.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 10 lut 2008, 23:13 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

co tobie przeznavzone na drodze rozkraczone-przyjdzie i czas na ciebie

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 11 lut 2008, 16:53 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

ech, szkoda slow, normalnie.
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:35 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 12 lut 2008, 13:34 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Wiesz K.J. wydaje mi sie, iz troche przesadziles! nie mozna wszystkich razem zaszufladkowac. Opis, ktory wykreowales rownie dobrze moglabym przyporzadkowac pluci przeciwnej!

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 12 lut 2008, 17:05 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

lucy ma racje nie mozna traktowac wszystkich ogolem bo kilka osob zachowywalo sie podbnie, mysle ze musis siebie polubic i uwierzyc ze sa osoby na tym swiecie dla ktorych znaczysz duzo:) tylko musisz uwierzyc
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 12 lut 2008, 19:22 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ja mysle ze kolega K.J. nalezy do osob ktore potrafia tylko siedziec w domu i uzalac sie nad soba... K.J to co piszesz kobietach to bzdura... Brak ci doswiadczenia i tyle. Idzie wiosna wyjdz z za monitora i zacznij szukac kobiet bardziej inteligentnych, lub bardziej dojrzalych. Te ktore opisujesz sa albo o malym poziomie IQ, albo nie dojrzale. Jest mnostwo kobiet dla ktorych nie koniecznie wyglad lub zawartos portfela maja znaczenie. Wiecej optymizmu...
pozdr
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 13 lut 2008, 09:24 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

No K.J duzo przesadziles.Albo zostales zraniony albo uprzedzony jestes do kobiet i nie wierzysz w siebie.A to juz nie problem kobiet tylko twoj.Zadna do ciebie nie zapuka i nie powie ze jestes jej ksieciem.Samo nic nie przychodzi.W zwiazkach jest tak ze zeby brac trzeba cos od ciebie dac.Chyba rzeczywiscie uzalasz sie nad soba.Chyba tez jest tak ze siedzisz i czekasz na kobietke bez skaz i oby zaakceptowala cie we wszystkim.Musialaby byc podobna do Ciebie aby tak sie stalo.
Spojrz na siebie,popatrz krytycznie na siebie,w swoj charakter,zmien poglady na kobiety,potem sie usmiechnij i powiedz dosc juz tego,wyjdz do ludzi i szukaj poprostu szczescia.
A kobiety sa rozne ale to samo mozna powiedziec o facetach tez duzo mozna by im zarzucic.
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 13 lut 2008, 10:45 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:36 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

KobietaPostNapisane przez lucy » 13 lut 2008, 11:07 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

ogotay napisał(a):faceci gotuja lepiej



...bynajmniej szkoda, iz tak zadko ;)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez me72 » 13 lut 2008, 17:11 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

lucy napisał(a):
ogotay napisał(a):faceci gotuja lepiej

...bynajmniej szkoda, iz tak zadko ;)


No bo po co, skoro można iść do restauracji... ;)
--
Pozdrawiam
Rafal

me72
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 51
Dołączył: 24 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Solihull/Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 13 lut 2008, 17:27 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

me72 napisał(a):No bo po co, skoro można iść do restauracji...



Zdecydowanie jest to tez rozwiazanie!
jednakze... ja troche inaczej czuje.
Bo w koncu cos co sie zrobi samemu, zdecydownie lepiej smakuje! :grin:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ