A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez moniavika » 18 lut 2008, 21:12 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Kazdy kto wiarze sie dla kasy z druga osoba jest nieszczesliwy wczesniej czy pozniej.Tak naprawde zwiazek bez milosci jest skazany na zaglade od samego poczatku.
Ja tutaj raczej widze zazdrosc Polakow.
Kazda Polka w waszych oczach,ktora zwiazuje sie z obcokrajowcem-to idiotka,szmata,wyzyskiwaczka,kretynka.....itp
Czy nie jest to zazdrosc,ze wlasnie te Polki nie wybieraja Was tylko innych?Czy wasza duma nie jest urazona w pewien sposob?Co was tak naprawde boli?Nie uwierze,ze troska o te kobiety...
Kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu,szczesciu,przyszlosci...
Czasami wasza bezsilnosc i duma naprawde mnie smieszy.
Ja np ostatnio uslyszalam od chlopaka(Polaka,ktoremu ciagle odmawiam spotkania na kawie poniewaz ma dziewczyne),ze musze byc lesbijka skoro odrzucam jego zaloty...
Coz...bardzo mnie to rozbawilo i po raz kolejny utwierdzilo jak strasznie panowie jestescie prozni....

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 21:13 ]
Kazdy kto wiaze sie dla kasy z druga osoba jest nieszczesliwy wczesniej czy pozniej.Tak naprawde zwiazek bez milosci jest skazany na zaglade od samego poczatku.
Ja tutaj raczej widze zazdrosc Polakow.
Kazda Polka w waszych oczach,ktora zwiazuje sie z obcokrajowcem-to idiotka,szmata,wyzyskiwaczka,kretynka.....itp
Czy nie jest to zazdrosc,ze wlasnie te Polki nie wybieraja Was tylko innych?Czy wasza duma nie jest urazona w pewien sposob?Co was tak naprawde boli?Nie uwierze,ze troska o te kobiety...
Kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu,szczesciu,przyszlosci...
Czasami wasza bezsilnosc i duma naprawde mnie smieszy.
Ja np ostatnio uslyszalam od chlopaka(Polaka,ktoremu ciagle odmawiam spotkania na kawie poniewaz ma dziewczyne),ze musze byc lesbijka skoro odrzucam jego zaloty...
Coz...bardzo mnie to rozbawilo i po raz kolejny utwierdzilo jak strasznie panowie jestescie prozni....
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 18 lut 2008, 23:50 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

MONIAVIKO
Oczywiscie nie byl bym prozny gdybym mial takie samo zdanie na ten temat jak Ty lub Eewula.
Mam prawo do wlasnego zdania, czy Ci sie to podoba, czy nie.
Nie nazwalem zadnej kobiety w mojej wypowiedzi - szmata czy Q..wa, wiec prosze nie porownuj mnie do jakichs burakow nazywajacych kobiety w podobny sposob, ja po prostu mysle inaczej o pewnej grupie dziewczyn inaczej niz Ty czy Eewula.
Widzisz, nie uwazam aby moja byla dziewczyna byla szmata a spotyka sie z moim nastepca (Anglikiem ) od ponad pol roku i bardzo ja czanuje. Znam jeszcze jedna bardzo wartosciowa niewiaste w podobnym zwiazku i ciesze sie z tego bo jest szczesliwa.
Natomiast znam wiele ktore... zreszta niewazne.
Dam Ci jedna rade Moniavika jesli pozwolisz, zanim cos napiszesz nastepnym razem w takiej formie jak napisalac, zapal najpierw fajke, albo odetchnij swierzym powietrzem, bo twoja wypowiedz jest pelna agresji.
Wiecej dyplomacji.
Acha, od kiedy tu mieszkam, slyszalem od kilku kobiet krytyke wobec omawianych niewiast. Wiec oprucz wszystkich facetow, jeszcze kilka dziewczat ma nie pokolei w glowie ( z tego wynika )
Ostatnio edytowano 19 lut 2008, 12:04 przez Sobert, łącznie edytowano 2 razy
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 19 lut 2008, 00:07 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

chyba mnie zle zrozumialas mi moze zbyt ostrego slowa uzylem ale to jest moja opinia na temat sprzedawania siebie za pieniadze czy to jest ludzkie?? - Jolly
czy nie mozesz uzywac spraw po imieniu - to sie nazywa prostytucja.a nie "skurwienie" Jully.
Ale nie wiem czy wiesz,ze to najstarszy zawod swiata.Jest pobyt jest podaz.To kogo wezmiemy pod sad? jak uwazasz?Pobyt?czy podaz? Pamietaj mowisz o Polkach i zarzucasz im prostytucje.! A prostytucja to juz zupelnie inna historia.Zle Cie zrozumialam w takim razie.Nastepnym razem nazywaj po imieniu problem.
To jedno ! Drugie to,ze nie traktuje Polakow jedna miara,ale wiem,ze wiekszosc Polakow jest taka,skapa,oszczedna do przesady.Ci co rozumieja kobiety,ich potrzeby,potrafia zaimponowac nie siedza na forum i sie nie uzalaja nad soba i swoja samotnoscia,bo spedzaja czas przy kobiecie,poznajac ja i spedzjac z nia czas,planujac,marzac.A nie marudza nad niedoskonaloscia tego swiata,kobiet do tego gorszac sie.Nie ma co wylewac zlosc tutaj tylko zdobywac swiat i kobiety.A jak juz znajdziecie swoja druga polowe to co Was tak beda obchodzic inne kobietki.Chyba ze jestes o nie zazdrosny?

Moze ktoras kupila by mi kwiatka, lub inny drobiazg tak jak ja to robilem? Sobert
Napewno znajdzie sie jeszcze nie jedna,albo ta jedyna ktora cie obrzuci drobiazgami.Mozesz byc pewny.Ponoc tyle ile dobra dajesz,zostanie Ci oddane nawet z nawiazka- takze staraj sie dalej :).A na pewno dostaniesz.

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 00:26 ]
Acha, od kiedy tu mieszkam, slyszalem od kilku kobiet krytyke wobec omawianych niewiast. Wiec oprucz wszystkich facetow, jeszcze kilka dziewczat ma nie pokolei w glowie ( z tego wynika )Sobert
Tak dla jasnosci bo moj post sie nalozyl z Twoim,czy Ty uwazasz ze kobiety,ktore staraja sie zrozumiec jakis zawod maja nie pokoleji w glowie?bo te ostatnie dwa zdanie nie sa tak do konca dla mnie jasne.
Nie jestem za prostytucja i nie usprawiedliwiam tego faktu.Poprostu zle zrozumialam Jolly
myslalam ze ma na mysli zwiazki z obcokrajowcami.Gdyby Jolly uzywal slow normalnych a nie szlamu to wszystko by bylo jasne na samym poczatku /przynajmniej dla mnie/ i nie wdawalabym sie w obrone kobiet wolnych obyczajow.
Wiesz mi,ze ulozone mam w swej glowce duzo,i poglady twarde.Prostytucja byla i jest zla na calym swiecie,nie tylko tutaj w Anglii
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 19 lut 2008, 04:07 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

temat rzeka nie jestem zazdrosny o nikogo i chciaz jestem samotny to sie nie uzalam and soba i nie narzekam ze tak jest i niemowie ze wszystkie dziewczyny sa takie spotkalem na swojej drodze kilka przypadkow i o nich mowie a prostytucja Swoja droga tu nie chodzi o to kazdy robi co chce ja poprostu mam swoje zdanie na rozne tematy i tyle nie ma sie co tu rozpisywac mysle ze dalesze komentownie jest zbedne kazdy powiedzial to co wiedzial i temat zamkniety jak dla mnie niechce nikogo obrazac i sie sprzeczac wolal bym z wami wypasc gdzies w gory pochodzic pojezdzic rowerem albo pujsc do parku, pogadac przy drinku, pograc w cos...


ps. to co w cenie nigdy za pieniadze:)

pozdrawiam i zycze jak najwiecej szczescia:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 19 lut 2008, 11:28 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Wiecie co! ta cala dyskusja przypomina jakoby wojne domowa, rodakow na emigracji ;) szkoda, ze nie potrafimy sie trzymac razem, bedac tak daleko od domu, wzajemnie sie wspierajac a nie oskarzajac oraz troche szkoda, iz czesto padaja bardzo powazne i ostre stwiedzenia, i co powtorze poraz kolejny, nie podoba mi sie szufladkowanie wszystkich razem.
..bo w koncu jedni sa fajni i porzadni, a drudzy [bohaterzy powyzej poruszonego tematu] mniej fajni, i mniej porzadni.
To jest normalne. Bylo,
jest i
bedzie.
Bo mimo, iz zdarza sie, ze sa ludzie podobni zarowno zewnetrznie, jak i z charakteru, to jednak nie znajdzie sie dwoch takich samych istot.

I jesli Ciebie osobiscie nie dotyczy to co robi druga [czesto obca dla Ciebie] osoba, ze swoim zyciem, nie powinno wzbudzac takiego obuzenia i krytyki. Bo jesli ktos chce sie wiazac z druga osoba innej narodowosci - to jest tylko i wylacznie tej osoby sprawa, niezaleznie z jakich powodow to robi, czy rzeczywiscie darzy ja prawdziwym uczuciem, czy jedynie jest jej tak wygodnie.

Rownie dobrze mozna by powiedziec, ze wiekszosc osob, ktora porzucila kraj i przyjechala tu w celach zarobkowych, przyjechala jak do burdelu by miec troche wiejcej pieniedzy. Bo w koncu Polska nie jest na tyle biednym krajem, by w nim glodowac!. Gospodarka rozwija sie wrecz w ekspresowym tempie, dajac duze mozliwosci podmiotom gospodarczym. A i zlotowka staje sie z dnia na dzien silniejsza. A tu co robi wiekszosc osob? upokaza sie na zmywaku, sprzatajac, myjac kible, pracujac w supermarketach, czesto posiadajac wyzsze wyksztalcenie. Takze nim "drodzy panowie" zaczniecie rzucac kamieniami, wysuwajac tak powazne oceny wzgledem kobiet, popaczcie na siebie, co Wy tutaj robicie i z jakich powodow wybraliscie emigracje, o czym mysleliscie przyjezdzajac tu, jak nie o pieniadzach. Bo jakze latwo jest kogos ukamieniowac, prawda?

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 11:34 ]
...i bardzo slusznie napisala moniavika, ze...

moniavika napisał(a):Kazdy kto wiarze sie dla kasy z druga osoba jest nieszczesliwy wczesniej czy pozniej.


..przez co jest to chyba najlepsza nauczka, by sie dwa razy zastanowic nad kazdym zwiazkiem.

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 11:35 ]
nad rozpoczeciem kazdego zwiazku

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 11:35 ]
i, ze...
moniavika napisał(a):Kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu,szczesciu,przyszlosci...

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 19 lut 2008, 11:37 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

eewula napisał(a):Nie jestem za prostytucja i nie usprawiedliwiam tego faktu
`
Jezu, ja naprawde nie wiem o jakie prostytutki Ci chodzi. Sorki, ale ja nic o prostytucji nie mowilem.
Prostytutka to taka pani, ktora dokonuje wyboru sprzedawania swego ciala za pieniadze. Wychodzi do pracy a po pracy idzie do domu.
Nie oszukuje samej siebie i innych, ze jest inaczej.
Nie wiem czemu rozmawiamy o prostytucji w tym temacie.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 19 lut 2008, 11:49 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Hehe do wojny Polacy chyba już nawykli jak pokazuje historia,a jak brakuje konwencjonalnych to są te na portalach między sobą, byleby kogoś wyzwać, poniżyć i się wywyższyć, zaś niektórzy są tu dla rozwoju, naukti, czy po prostu poszerzyć horyzonty :-D i co z tegeo, że złotówka przedstawia większą wartość nominalną a nie realną, nabywczą??propaganda. Miałem w Pl niezła prace, rozwijającą, ale miałem też dość ciągłego okłamywania ;) przez kolejnych złodziejii z góry. oby sie polepszyło - pozdrawiam

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 11:51 ]
OOO Sobert się wcisnął:|;)
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 19 lut 2008, 12:02 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Tak boB, jednakze zauwaz jak szybko wartosc funta spadla. W 2004 roku wynosil grobo powyzej 7 zlotych, a teraz ponizej 5, i caly czas spada. Wowczas byl to tzw. raj na ziemi dla Polakow.
Nie ma sie co dziwic, ze Polska stoi na nizszym poziomie, w koncu przeszla dwie bardzo ciezkie wojny i tak naprawde kompletnie sama musiala sobie poradzic z odbudowa. Bo chociazby Niemca po upadku komunistycznego podzialu pomogly USA. Zas my wlasnymi silami doszlismy do tego co mamy teraz i to w bardzo szybkim tempie. I zaloze sie, ze za parenascie lat zlotowka bedzie na rowni z funtem :!: :grin:
Ale to czy tak sie stanie zalezy wlasnie od nas, pracujacych na to obywateli

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 12:08 ]
SPROSTOWANIE :!:

wycofuje powyzszy post, chyba trochu zboczylam z tematu :oops:
, w koncu jest to forum na temat samotnosci, a nie gospodarki finansowej :030:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 19 lut 2008, 12:21 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Na temat "silnej" złotówki jest oddzielny topic :-D Przykład: za 500 funa moge kupić lapka, który w Pl kosztuje ok 3000 - może troszke więcej, podobnie jest z wieloma innymi rzeczami, więc gdzie ta silna złotówka?? więc nie ma się czym tak podniecać, że zł idzie sztucznie w góre :sad: a za paręnaście lat to nigdy nie wiadomo, tam gdzie mamy teraz Pl może być kolejna prowincja Chin ;) Na temat "silnej"złotówki fajnie pisze np Owen w topicu o kursach. Funtem też prawdopodobnie nie ma co się przejmować bo też sobie poradzi :grin:
A powracając do tematu to koleżanka - współlokatorka mi wyszła i teraz siedze samotnie w chacie :-D

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 12:22 ]
hehe dopiero zobaczyłem sprostowanie :grin:
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 19 lut 2008, 12:22 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

lucy napisał(a):Takze nim "drodzy panowie" zaczniecie rzucac kamieniami, wysuwajac tak powazne oceny wzgledem kobiet, popaczcie na siebie, co Wy tutaj robicie i z jakich powodow wybraliscie emigracje, o czym mysleliscie przyjezdzajac tu, jak nie o pieniadzach. Bo jakze latwo jest kogos ukamieniowac, prawda?


Ja nie krytykuje KOBIET, tylko konkretne przypadki.
W moich postach nie poruszylem tematu pieniedzy i nie wiem dlaczego piszesz, ze kogos kamienuje, bo przyjechal tu dla pieniedzy :-)
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 19 lut 2008, 12:46 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Sobert napisał(a):W moich postach nie poruszylem tematu pieniedzy


Drogi Sorbercie, piszac moj post nie bazowalam glownie na Twych wypowiedziach, ale i innych uczestnikow ;) . Co do kamieniowania, uzylam to slowo w przenosni, dajac do zrozumienia, iz nie powinno sie oskarzac osob, chcacych sie wiazac z obcokrajowcami, nawet jesli robia to dla pieniedzy. Gdyz to poprostu ich sprawa!

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 12:59 ]
wspominajac o rozwijaniu sie Polskiej gospodarki, to wlasciwie jest tylko jedna z zalet naszego kraju. Chcialam jedynie powiedziec, iz warto go szanowac. Byc moze nie do konca rozumiem pobudek, ktorymi kierowali sie ludzie wyjezdzajac w celach zarobkowych, gdyz pieniadze nie sa najwazniejsze, czy posiadanie super laptopa. Mialam w Polsce prace, ktora sprawiala mi cholerna satysfakcje, dawala mozliwosci realizacji i robienia rzeczy, ktore beda sluzyc nastepnym pokoleniom, mam nadzieje przez dlugi czas. Charowalam od rana do wieczora, czesto pracujac w domu po nocach. I mimo, iz kasa byla niemalze minimalna to jednak ta satysfakcja w pelni mi wystarczala.
boB napisał(a):Na temat "silnej" złotówki jest oddzielny topic

Za informacje dziekuje :-D i napewno pozniej go przejrze
..a powracajac do tematu samotnosci... to tez sama w domu teraz siedze ;)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 19 lut 2008, 13:02 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

A niech sie wiaza, ja tez prubowalem z Angielkami kilka razy, ale nie wyszlo.
Ja nie koniecznie czekam na Polke, chociaz bylo by to najleprze wyjscie :-)
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 19 lut 2008, 13:08 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

moze i nalepsze, ale nigdy nie wiadomo... :030:

No zmykam trochu zaczerpnac swiezego mroznego powietrza :030:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 19 lut 2008, 14:31 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

czy ja kogos kamieniuje??? wyrazilem tylko swoja opinie i kilka osob mnie za to sakmieniowalo
w sumie ja nie mam dobrego wyksztalcenia i nie jestem tutaj dla pieniedzy nic nie przeliczam na złotowki jestem tutaj juz ponad rok i nie mam ani jednego grosza oszczedzonego bo zyje tutaj i zamierzam zostac na jakis czas skonczyc college i zastanawiam sie czy nie isc na jakies studia, zawincie sie z nami na jakis wyjazd w gory albo gdzie indziej a zobaczycie ze wiele osob nie siedzi tutaj dla pieniedzy:) bo sa inne bardziej wartosciowe rzeczy w zyciu

taka ladna pogoda jest szkoda siedziec w domu tzreba cieszyc sie zyciem i tym co mamy wokól Siebie
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 20 lut 2008, 10:35 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Sobert czytasz bardzo szybko i niestety bez zrozumienia.O prostytucji nic nie pisales natomiast Jully pisal o kobietkach,ktore skurwiaja sie z obcokrajowcami,by zyc dostatniej.To do niego pisalam by zamiast szlamu podworkowego uzywal sprawy po imieniu,bo jak opisywal sprawe to nic innego nie jest jak prostytucja.Ty bardzo sie obruszyles ale gdybys post przeczytal ze zrozumieniem nie musialbys sie przedstawiac wykladni kim sa takie kobiety.Bo wszyscy wiemy i niekoniecznie do pracy musi wychodzic z domu.Czy sie oszukuja czy tez nie to ich sprawa.Dalej: nazwalam sprawe po imieniu tylko dlategoz,ee jezyk Jully jest szmatlawy.Ale temat wtedy przybral inny tok.Kiedy juz zaczynamy nazywac po imieniu sprawy jak polskie prostytutki to Jully jest ostrozny.Ale jak polki skurwiaja sie z obcokrajowcami dla kasy to jest ok wyrazac taka opienie i panowie szturmuja forum swoimi opiniami.
Dlaczego to Panie robia - nie wiem,ale pewnie maja swoje wlasne powody.Nie zamierzam ich obrazac,ani prowadzic szkolke niedzielna.
Polecam przeczytanie ksiazek "Mewy" badz "Skrawek nieba" byc moze sprawia one Panowie zmiane waszych pogladow na temat tych Pan.
A temat rzeczywiscie warto zakonczyc:
moniavika napisał/a:
Kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu,szczesciu,przyszlosci
Takze Panowie proponuje troszke rezerwy, spojrzenia na siebie i trafnych wyborow,bo z tego co widze to sami przeskakujecie z lozka do lozka,ale zony to pewnie byscie szukali w kosciele.
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ