A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 13 lut 2008, 18:22 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

masz racje gotowanie dla siebie jest fajne bo mozna experymentowac, wrzucac roznorodne przyprawy i komponowac rozmaite potrawy hehhe

jak to sie mowi przez zoładek do serca wiec samotni panowie uczcie sie gotowac:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 13 lut 2008, 22:13 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:56 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

KobietaPostNapisane przez lucy » 14 lut 2008, 00:51 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

ogotay napisał(a):Robie swietna jajecznice.... sekret tkwi w odpowiednich proporcjach jajek, margaryny i soli



Hm.. przyznam znakomita reklama :!:

Brzmi znakomicie :030:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 14 lut 2008, 13:44 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

lucy napisał(a):
me72 napisał(a):No bo po co, skoro można iść do restauracji...



Zdecydowanie jest to tez rozwiazanie!
jednakze... ja troche inaczej czuje.
Bo w koncu cos co sie zrobi samemu, zdecydownie lepiej smakuje! :grin:



a ja tam wole czyjas kuchnie!
jakos mi bardziej smakuje jak ktos zrobi hihi
nie lubie gotowac TYLKO dla siebie ;)
na szczescie mam kilku jadkow w domku pod skrzydelkiem i oni lubia moje obiadki wiec im pichce w wolnych chwilkach...

a Samotnym z okazji Valentynek zycze znalezienia kompanow zyciowych a poki co cieszenia sie "wolnoscia" :-D
a parom zycze udanego dzionka..

pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 lut 2008, 13:46 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

dzieki i nawzajem Ja sie ciesze wolnoscia puki moge:) ale z kolei nie mam komu gotowac to dziala w dwie strony:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 14 lut 2008, 13:48 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Jolly napisał(a):dzieki i nawzajem Ja sie ciesze wolnoscia puki moge:)


o witam spiocha.. hihihi
pewnie! ;)
nic nie trwa wiecznie takze puki cie jakas mila dama nie usidli - korzystaj z zycia hihihi
:-D :-D :-D
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 14 lut 2008, 18:24 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

olivka napisał(a):nic nie trwa wiecznie takze puki cie jakas mila dama nie usidli


a ja sie nie dam :P :525:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 14 lut 2008, 18:41 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Mike napisał(a):
olivka napisał(a):nic nie trwa wiecznie takze puki cie jakas mila dama nie usidli


a ja sie nie dam :P :525:


oj dear Mike...
polemizowalabym hhihihi
jak sie pojawi ta Jedyna Twoja to zadna sila nie pomoze hihihi
usidli Ciebie i Twoje Serducho na wiecznosc
i nawet sie nie spodziewasz ile szczescia w tym odnajdziesz hihi :-D
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 15 lut 2008, 00:40 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

olivka napisał(a):oj dear Mike...
polemizowalabym hhihihi
jak sie pojawi ta Jedyna Twoja to zadna sila nie pomoze hihihi
usidli Ciebie i Twoje Serducho na wiecznosc
i nawet sie nie spodziewasz ile szczescia w tym odnajdziesz hihi


Hmmmmm... w zyciu tylko raz totalnie stracilem glowe dla kobiety i mysle ze to juz nigdy wiecej mnie nie spotka ale jezeli Ty mowisz inaczej no coz mam nadzieje ze masz racje :neutral:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 16 lut 2008, 10:05 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:25 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 17 lut 2008, 13:30 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Lubie siedziec w domku ale jesli mam tylko czas i okazje wychodze gdzies. Nie ma u mnie miesiaca bez conajmniej dwoch wypadow do jakiejs restauracji, czy baru z siostra i jej kolezankami.
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:38 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 17 lut 2008, 19:46 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

kazdy zyje swojim zyciem mysle ze mowienie i narzekanie nic nie zmieni zyj swojim zyciem jak najlepiej zajmij sie czyms niemysl o dziewczynach badz dobrej mysli one i tak zrobia swoje a to ze wiaza sie z obcokrajowacami dla hajsu to jest skurwienie bo milosci nie da sie kupic wazniejsza jest przyjazn staraj sie szukac przyjazni w ludziach i badz dla nich przyjacielem a odnajdziesz to co najwazniejsze w zyciu...
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 18 lut 2008, 09:05 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

"a to ze wiaza sie z obcokrajowacami dla hajsu to jest skurwienie"" Jolly
czy twoja ocena nie jest przypadkiem za ostra?
Na poczatek wyjasnienie ja mam meza polaka z krwi i kosci i z nim tu przyjechalam.Ale czasami slysze od znajomych podobne uwagi zwlaszcza kiedy one powstaja w miejscu pracy.Panowie bardzo krytykuja polki za ich postepowanie.A ja ich chyba w obrone wezme.Dziewczyny te przede wszystkim sa bardzo odwazne bo konsekwencje zwiazkow takich bywaja rozne,a mimo to...... Dziewczyny sa rozne ale i faceci tez sa rozni.Ludzie to gatunek stadny i wczesniej czy pozniej lacza sie w stada nie koniecznie jakbyscie powiedzieli tego samego gatunku.Wyjechaly z kraju ogromnie zakompleksionego,i tak naprawde pokoleniowej biedy.Zobaczyly ze mozna zyc inaczej,bardziej komfortowo a czasami egzotycznie.Wydaje mi sie ze to je pociaga-innosc.A teraz spojrzmy na polaka.Ciulacz,oszczedny do przesady,liczy sie z kazdym groszem zarobionym ciezka praca.I jak takiej dziewczynie zaimponowac.Gdzie ja zabrac? co jej kupic?kiedy wyprzedaze sie skonczyly.Kwiaty - 5 F prawie jedna godzina pracy.Dziwicie sie im ze chca cos zrobic ze swoim zyciem? Widza angielki podjezdzajace autem,usmiechniete i codziennie na zakupach,na utrzymaniu meza.W prawdzie z gromadka dzieci,ale kazda kobietka wczesniej czy pozniej chce dzieci wiec....... . Pomyslcie panowie pod innym katem na te panie czy dziewczyny.Czy tak nie jest?
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 18 lut 2008, 13:05 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

eewula napisał(a):"a to ze wiaza sie z obcokrajowacami dla hajsu to jest skurwienie"" Jolly
czy twoja ocena nie jest przypadkiem za ostra?
Na poczatek wyjasnienie ja mam meza polaka z krwi i kosci i z nim tu przyjechalam.Ale czasami slysze od znajomych podobne uwagi zwlaszcza kiedy one powstaja w miejscu pracy.Panowie bardzo krytykuja polki za ich postepowanie.A ja ich chyba w obrone wezme.Dziewczyny te przede wszystkim sa bardzo odwazne bo konsekwencje zwiazkow takich bywaja rozne,a mimo to...... Dziewczyny sa rozne ale i faceci tez sa rozni.Ludzie to gatunek stadny i wczesniej czy pozniej lacza sie w stada nie koniecznie jakbyscie powiedzieli tego samego gatunku.Wyjechaly z kraju ogromnie zakompleksionego,i tak naprawde pokoleniowej biedy.Zobaczyly ze mozna zyc inaczej,bardziej komfortowo a czasami egzotycznie.Wydaje mi sie ze to je pociaga-innosc.A teraz spojrzmy na polaka.Ciulacz,oszczedny do przesady,liczy sie z kazdym groszem zarobionym ciezka praca.I jak takiej dziewczynie zaimponowac.Gdzie ja zabrac? co jej kupic?kiedy wyprzedaze sie skonczyly.Kwiaty - 5 F prawie jedna godzina pracy.Dziwicie sie im ze chca cos zrobic ze swoim zyciem? Widza angielki podjezdzajace autem,usmiechniete i codziennie na zakupach,na utrzymaniu meza.W prawdzie z gromadka dzieci,ale kazda kobietka wczesniej czy pozniej chce dzieci wiec....... . Pomyslcie panowie pod innym katem na te panie czy dziewczyny.Czy tak nie jest?


chyba mnie zle zrozumialas mi moze zbyt ostrego slowa uzylem ale to jest moja opinia na temat sprzedawania siebie za pieniadze czy to jest ludzkie?? mi nie przeszkadzaja zwiazki z obcokrajowcami sam bym mogl miec dziewczyne innej nacji koloru skory nie mam nic przeciwko niech sie wiaza z kim chca z czystej przyjazni miłoscie a nie za pieniadze zygac mi sie chce jak takie cos widze wszedzie to jest pieniadze opetały lludzi a gdzie podzialy sie wartosciowe rzeczy bezcenne dla niektorych pieniadz stał sie celem a powienien chyba byc tylko środkiem do celu... moja opinia

nie traktuj wszytskich ogólem bo sa wyjatki tzreba sie tylko dobrze zakrecic i poszukac nie kazdy tutaj oszczedza wielu Polaków tutaj zostaje na stale i zyja tym zyciema a nie oszczednym:) tutaj jest trudno znalez odpowiedniego partnera mysle ze ludzie sie chowaja bo boja sie wykorzystania i odrzucenia to jest dla mnie chore powinnismy byc ludzmi dla Siebie a wszytsko by było prostsze ale niestety takie zycie kazdy chce Swoje zgarnać niezwazajac na innych smieszne to jest ale co zrobisz trzeba trzymac z tymi którzy sa przyjacielscy i szanuja Siebie i innych:)

wybacz jak Cie urazilem tym haslem:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 18 lut 2008, 13:25 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

EEWULA
Jasne, ze stajesz w ich obronie, kobieta przeciez nie moze skrytykowac kobiety.
Widzisz, ja nigdy nie ciulalem kasy i potrafie korzystac z urokow zycia.
Piszesz, ze Angielki sa tekie usmiechniete bo na zakupy co dziennie chadzaja. Wiesz, one lecza swoje smutki w ten sposob. Poza tym co innego moga robic, takie juz sa - ''szerokie choryzonty'' ;) :-P
A z ta egzotyka? Spoko, sam sprawdzalem (ciekawostka taka :wink: ) ale nigdy bym nie zostawil kobiety dla tej egzotyki.
Spokojnie panowie, wiekszosc tych panienek ma po jakims czasie dosyc tej innosci i chcialy by zeby je ktos przytulil. Tylko, ze wiekszosc tej egzotyki tego nie potrafi. Wtedy z checia by wrocily,znam takich przypadkow troche. Ale jak tu wracac do kobiety ktora kieruje sie tylko i wylacznie instynktem?
Poza tym, zamiast byc utrzymywanym przez meza lepiej wziely by sie do roboty, bo tu jest chyba rownouprawnienie, prawda?
Ja tez zadam rownouprawnienia!!!
Moze ktoras kupila by mi kwiatka, lub inny drobiazg tak jak ja to robilem?
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ