a druga polowka w Polsce...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez te-ha » 8 paź 2006, 15:23 a druga polowka w Polsce...

tak wlasnie sobie siedze i...

i sie zastanawiam
jak inni sobie radza

gdy zostawiaja
swoje polowki

hen, hen tam daleko
w polsce?

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaka » 8 paź 2006, 19:52 Re: a druga polowka w Polsce...

te-ha zalezy na jak długo tu są i co zamierzają robić ...
wiesz na poczatku jest łatwo pojedziesz na 3 miesiące za granice a on zostanie w polsce spoko lajtowo i w ogóle.. potem ty przyjeżdżasz albo on Cie odwiedza.potem zas te 3 miesiace i wiesz lajtowo przez rok moze to potrwać.Ale potem wydaje mi się to bezsensu.Najlepeij jak by ta druga połówka przyjechała tutaj do Ciebie albo Ty zrezygnuj z pracy tutaj,ale wydaje mi sie że lepije bedzie to pierwsze,aby być tutaj i potem po prartu latach wrócić prawda?
I po drugie trzeba ufać sobie nawzajem i nie robić 'głupst' kiedy nie ma tej drugiej osoby przy Tobie i ona nic nie widzi i Ty nic nie widzisz i udajecie ,ze wsyztsko jesy okey ! tak nie moze być więc musza sie starsznie kochać :)
a po trzecie to ja sama nie wiem co ja tutaj wypisuje czyprawde czy nie poniewaz nie jestem w stanie napisac o taki ktoś czuje i tak dalej wiec końce na
DOBRANOC :)

kaka
Rozeznany
 
 
Posty: 240
Wiek: 32
Dołączyła: 17 wrz 2006, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 16 paź 2006, 21:02 Re: a druga polowka w Polsce...

tak wlasnie mnie naszlo...
widze ze raczej takie zwiazki sie nie utrzymuja


mam tutaj doskonale pole do obserwacji
brac studencka zyje sobie preznie

dziwie sie osobiscie osobom ktore
z kims sa
dlugo albo nawet i krotko
wyjezdzaja tutaj
"jesli to prawdziwa milosc to bedzie czekal, jesli nie, nie jest tego wart"
powiedziala jedna dziewczyna
na pocztaku naszej znajomosci
teraz widze ja ciagle w ramionach
coraz to innego chlopaka...
a mezczyzna jej zycia czeka na nia grzecznie w toruniu...

inna: sprowadze go do siebie
w przyszlym roku tu zacznie studia...
teraz: no wiesz
on mnie ograniczal
mowi przymajac za reke jakiegos innego polaka

coraz mniej tutaj polowek
czekajacych w polsce
coraz mniej...

czyli jak to jest?
chyba zwiazki sie raczej rozpadaja...
ja tak przynajmniej mysle...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 16 paź 2006, 22:02 Re: a druga polowka w Polsce...

Teha. nikt ci na to nie odpowie. niestety, kazdy z nas musi to przezyc sam i wyrobic sobie swoje wlasne podejscie. przykro mi, nie ma prostej odpowiedzi
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 17 paź 2006, 17:23 Re: a druga polowka w Polsce...

Ja bylem w zwiazku na odleglosc przez 7 m-cy.
Bylem, wiec teraz nie jestem.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 17 paź 2006, 19:29 Re: a druga polowka w Polsce...

Wiem jak to jest, mialam przyjechac do anglii na rok a jestem juz 2.5 i po powrocie zamieszkac ze swoim chlopakiem ktorego zostawilam w kraju. Skonczylo sie na tym ze, po 2 miesiacach pobytu w UK zostawilam go i poznalam mojego przyszlego meza. :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 17 paź 2006, 21:03 Re: a druga polowka w Polsce...

samo zycie
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 17 paź 2006, 21:07 Re: a druga polowka w Polsce...

Jednak z perspektywy czasu nie zaluje niczego co zrobilam. Wydaje mi sie ze tak mialo byc, przyznam sie ze wierze w przeznaczenie. :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 17 paź 2006, 21:07 Re: a druga polowka w Polsce...

tak,tak samo zycie :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 17 paź 2006, 21:19 Re: a druga polowka w Polsce...

Ja tez wieze w przeznaczenie. Co ma byc to bedzie. Koniec koncow sami sobie wybieramy jak ma byc, prawda? Ankowi sie poszczescilo:)
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 17 paź 2006, 21:36 Re: a druga polowka w Polsce...

To sie zobaczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez adamirus » 21 paź 2006, 15:03 Re: a druga polowka w Polsce...

Ja na szczéscie czekanie w Polsce mam juz za sobá.A raczej powinnam powiedziec ze MAMY. :wink:
Czekalismy 10miesiécy i warto bylo.Nie powiem ze latwo bylo,ale jak uczucie jest prawdziwe to przetrwa.Spotykalo sié wsród znajomych róznych pesymistów, i takich co to niezbyt rózowo nam przepowiadali.Jednak jak sie mocno w cos wierzy i mocno czegos pragnie,to wszystko mozna przetrwac.Zaufanie i kontakt:to podstawa.No i oczywiscie MILOSC :grin:
Wszystkim którzy czekajá,zyczé cierpliwosci i wiary w marzenia!!
Bo to przeciez marzenia nas tu przywiodly :wink:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 21 paź 2006, 18:47 Re: a druga polowka w Polsce...

Wylacznie marzenia, Adamirus.
Fajnie, ze i wam sie udalo :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 lis 2006, 11:21 Re: a druga polowka w Polsce...

Trudno powiedziec, moze to jakis rodzaj ucieczki od odpowiedzialnosci i obowiazkow. :wink: Uwazam, ze w takiej sytuacji nalezy zabrac rodzine ze soba nawet jezeli ludzie nie planuja pozostac tu na stale, tylko dorobic sie i powrocic do kraju. Takie rozstanie moze zle wplynac na relacje miedzy mezem a zona czy mezem a dzieckiem :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 5 lis 2006, 13:02 Re: a druga polowka w Polsce...

te-ha napisał(a):"jesli to prawdziwa milosc to bedzie czekal, jesli nie, nie jest tego wart"
powiedziala jedna dziewczyna
na pocztaku naszej znajomosci
teraz widze ja ciagle w ramionach
coraz to innego chlopaka...
a mezczyzna jej zycia czeka na nia grzecznie w toruniu...


wiec co kolezanka moze wiedziec o milosci jak sama zrobila z siebie szmate
tak sie nie robi nawet wrogom jak mowi ze kocha to poczeka a sama z innymi to jak zwykle okaz kobiecej glupoty no i wszystko zalezy w jakim stopniu dana osoba jest rozwinieta psychicznie i na jakim etapie jest zwiazek ale fakt wiekszosc zwiazkow ktore ze poddane sa takiej probie nieprzezywa

nie bede sie rozpisywal ale powiem tak jestem tutaj z takich a nie innych powodow i wiem co to milosc a prawdziwa nigdy nie rdzewieje czy moja polowka mysli tak samo powiem wam za 3 lata bo tyle bedziemy zdala od siebie (pomijam wakacje swieta itp) i nie miesiac nie dwa to 3 lata jesli moj zwiazek po 6 latach znajomosci przetrwa taka probe bede pewien jednego "ze nie jestesmy juz dziecmi" :idea:
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ