Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 wrz 2011, 17:16 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Gdzies ostatnio przeczytalam ze "niestety przyszlo nam zyc w czasach kiedy baby to ch*je a faceci to ci*y" :D :D :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 wrz 2011, 17:44 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

agg, o kochana sexy new avat :)) i like it :)

agg napisał(a):dlaczego mezczyzni (wiekszosc)boja/nie lubia kobiet niezaleznych
moj maz na szczescie sie nei boi bo dawno by mniekopnal w tylek.....a jak sie upre to sie upre... jemu nie przeszkadza moja niezaleznosc.. ami nie przeskzadzato ze jemu nie przeszkadza :D
jak trzeba to se okna czy zlew zasylikonuje albo wymienie zarowki czy wbije gwozdzia i dobrze mi z tym:D

P-C napisał(a):Więc jak dla mnie nie boimy się kobiet niezależnych tylko nie chcemy być w związku, którego kobieta nie szanuje.
a co jaki jest zwiazek z niezaleznoscia kobiety a nie poszanowaniem partnera??
znam przyklad kobiet zaleznych od swoich mezow czy partnerow.... siedza w domu piara sprzataja gotuja przynosza papcie mezusiowi ktory jest panem i wladca i laskawie moze wbije gwozdz w sciane jak go zonka poprosi.... i sa podporzadkowanego pod jego widzi mi sie...
a sa kobiety ktore maja swoje plany, cele i marzenia i ktore chca realizowac. oczywiscie zwiazek to partnerstwo, ale kobiecie chyba tez sie cos od zycia nalezy.. i nie musi byc tylko wspaniala zona i matka...

Dodano: -- 7 wrz 2011, o 17:47 --

Draco napisał(a):olewanie potrzeb partnera bo skoro sama sobie radzi to po co martwic sie o druga osobe...
a to ze kobieta sama sobie radzi nie znaczy,ze nie martwi sie o innych i o potrzeby partnera...mylisz pojecia..

Dodano: -- 7 wrz 2011, o 17:53 --

agg napisał(a):wiekszosc mezczyzn za naturalne uwaza, ze powinni miec "swoj czas", chodzic na piwo z kolegami itd i to jest naturalne. nie podlega zadnej kwestii.
ale jak kobieta chce miec swoje pasje, czy wyjsc na wino, kolacje z kolezankami to juz srednio...
nie jest tak?
takze faceci chca wspolzaleznosci w zwiazku i uszanowania swojej niezaleznosci.
ooo wlasnie o to chodzi! faceci najbardziej sie burza ze chca partnerstwa a pozniej to oni wyznaczaja granice, a skoro partnerstwo i facet idzie na piwo z kumplami czy na mecz to rzadnym problemem powinno byc wyjscie kobiety na ploty czy dyskoteke z kolezankami.
Nigdy nie rozumialam wyjasnienia moich niektorych kolezanek ktore mowily ze niemoga wyjsc np na dyskoteke bo chlopak nie pozwala, tymczasem chlopak w pubie z kumplami na piwie a laska w domu przed tv...dla mnie to bylo niepojete...
Wydaje mi sie ze to kwestia zaufania, ale i tego ze kobieta sobie tak pozwala...i sama siebie nie szanuje.
Ja nie mialam z tym nigdy problemu... moj chlopak/a teraz maz wychodzil z kumplami j a z dziewczynami i ewentualnie razem wracalismy po imprezie wszyscy do domu .

Dodano: -- 7 wrz 2011, o 18:00 --

Okrutnik napisał(a):nasze babki , prababki one zajmowaly sie domem itp
kiedys uslyszalam od pewnej starszej pani ,ze jestem zla zona...bo moj maz pomaga mi w domowych obowiazkach...czyli zmywa i wyrzuca smieci np... bo wg tej pani dom swiadczy tylko o kobiecie...ja powinnam wychowywac dzieci pilnowac czy sa czyste i im niczego nie potrzeba ....sprzatac, prac, gotowac i czekac z obiadem i kapciami na meza.....a on powinien byc glowa rodziny panem i wladca..
niewiedzialam czy smiac sie czy plakac.... :shock: :shock: :D

Dodano: -- 7 wrz 2011, o 18:05 --

a wracajac do tematu wagi czuje sie zdecydowanie lepiej majac mniej niz wiecej.. :D... aktualnie weszlam w faze gromadzenia tluszczyku na zime.... ;) :D co niestety mnie nie uszczesliwia :D

a odnosnie wagi u facetow..hmm facet ma byc facet a nie popierdolka...:D napewno nie moze byc chudszy i lzejszy ode mnie co bym kompleksow nie miala :D ogolnie lubie jak facet jest dobrze zbudowany( nie mylic z napakowaniem lub za duza warstwa tluszczyku..) i jest moim obronca... szczuplych panow nie bardzo lubie bo to ja musialabym ich bronic ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 7 wrz 2011, 18:44 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

bogini8 napisał(a):Więc jak dla mnie nie boimy się kobiet niezależnych tylko nie chcemy być w związku, którego kobieta nie szanuje.
a co jaki jest zwiazek z niezaleznoscia kobiety a nie poszanowaniem partnera??
znam przyklad kobiet zaleznych od swoich mezow czy partnerow.... siedza w domu piara sprzataja gotuja przynosza papcie mezusiowi ktory jest panem i wladca i laskawie moze wbije gwozdz w sciane jak go zonka poprosi.... i sa podporzadkowanego pod jego widzi mi sie...
a sa kobiety ktore maja swoje plany, cele i marzenia i ktore chca realizowac. oczywiscie zwiazek to partnerstwo, ale kobiecie chyba tez sie cos od zycia nalezy.. i nie musi byc tylko wspaniala zona i matka...


Chyba się nie zrozumieliśmy.
Nic wspólnego ze soba nie mają "niezależność" i "poszanowanie". Jedno drugiemu nie zaprzecza. Nigdzie nie napisałem o kapciach i usługiwaniu:]
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 wrz 2011, 19:49 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

bogini8 napisał(a):yyy a jaka to waga idealna?
Wg wskaźnika BMI
agg Może jeszcze nie trafiłaś na swojego połówka i tyle. Ja również jestem niezależna w związku, ale w ramach kompromisu i by mój nie czuł się tylko jak kura domowa ,pozwalam mu, by mnie zaspakajał seksualnie :lol:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 7 wrz 2011, 20:09 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

malaroksi napisał(a):bogini8 napisał(a):yyy a jaka to waga idealna?Wg wskaźnika BMI

kurcze malaroksi, a wiesz jaka jest rozbieznosc! :shock:
ja np. nie wygladam na tyle ile waze, no ale waga nie klamie :wink:
cyferki to jedno, a ogolna budowa ciala, ciezkosc kosci, ilosc wody i tluszczu w organizmie to drugie. no sa jeszcze inne czynniki wplywajace na wage.
chyba bardziej wiarygodne sa centymetry i proporcje.

malaroksi napisał(a):agg Może jeszcze nie trafiłaś na swojego połówka i tyle

no ale, ze co?
poruszylam temat ogolny.
a moje zycie prywatne to inna para kaloszy i na pewno nie bede poruszac go na forum :wink:
jak watek o wadze sie rozwinal i panowie rozpisali sie o kobietach to osmielilam sie zadac im pytanie odnosnie o kobieteach niezaleznych.

aaaa no wlasnie, a co o kobietach niezaleznych mysla same kobiety i jak rozumieja to pojecie :?: :idea::
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 wrz 2011, 20:37 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

agg napisał(a):poruszylam temat ogolny.
Hmm, sorki jak słyszę kobieta niezależna to zawsze mi się z tobą kojarzy bo często to podkreślasz :) Tak więc skojarzyłam że to o ciebie chodzi :)
Ja od początku byłam nie zależna, kiedy poznałam sie z moim , nie dałam mu za siebie płacić w knajpce, miałam swoje mieszkanie, byłam niezależna finansowo, miałam swoje zainteresowania, zajęcia weekendowo (ochraniałam mecze Polskiej Energi Sosnowiec ) , nie udawałam orgazmów . Na samym wstępie zanim doszło do spotkania , określiłam jakiego typu faceta szukam , co lubię czego nie, co oczekuję i chcę wiedzieć to samo w drugą stronę , nie odstraszyło go to , doszło do spotkania i było naprawdę super. Jesteśmy ze sobą 8.5 roku i już nawet nie daję się wozić samochodem bo to też potrafię robić sama . On mi nie zabrania spotykania się ze znajomymi , Ja mu też nie zabraniam.
Ja myślę , że faceci lubią niezależne kobiety, bardziej nie lubią aroganckich czy zarozumiałych ...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 7 wrz 2011, 20:49 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

malaroksi napisał(a):nie udawałam orgazmów

:D :lol: :lol: :lol:

jak to moj brat powiada:
"do seksu to musza byc takie lalki zdzirkowate, a do zycia nooo, takie normalne" (wychodzi na to, ze te pierwsze to nienormalne) hehe :lol:

w tej kwestii akurat swoich braci chwale, bo zawsze moglam spytac o meski punkt widzenia i liczyc na szczere odpowiedzi jak o cos pytalam :D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 7 wrz 2011, 21:29 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Podsumowując: na podstawie powyższych postów wnioskować należy, iż nie jest prawdą, iż kobiety szczupłe cieszą się większym powodzeniem od tych mniej szczupłych.
Wielokrotnie padało słowo: charakter, osobowość, które są niemniej ważne, co wygląd zewnętrzny.
Każdy przedstawił z grubsza swój etos kobiety ładnej oraz określił swój gust co do płci przeciwnej.
Mając na względzie powyższe posty skonkludować należy, iż jest to wyłącznie kwestia gustu, a termin jako taki kobiety ładnej, nie istnieje.
Na uwagę szczególnie zasługuje fakt, iż wymieniane przedziały wagowe uważane jako w normie były zróżnicowane.
Autorce postu należy pogratulować i winszować trafności tematyki.
W związku z całokształtem merytorycznym postów skonkludowano jak na wstępie.

P.S. sorki, dostałem dzisiaj w pracy dobre wino, i trochę przesadziłem 8)
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 wrz 2011, 21:30 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

malaroksi napisał(a):yyy a jaka to waga idealna?Wg wskaźnika BMI
moim zdaniem to zaden wyznacznik... wg tego np moj maz ma nadwage....a nie ma grama tluszczu na sobie...jest wysoki i duzo wazy. ale jest prorcjonalny/dodam ze chodzi o BMI dla panow bo sie troche rozni od babskiego/
waga jest slabym wyznacznikiem , jedna kolezanka wazy tyle co ja i jest jej polowe mniej , a druga przy takiej samej waze jest polowe wieksza...;)
Ostatnio edytowano 7 wrz 2011, 21:43 przez bogini8, łącznie edytowano 1 raz
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 7 wrz 2011, 21:32 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

malaroksi napisał(a): Ja również jestem niezależna w związku, ale w ramach kompromisu i by mój nie czuł się tylko jak kura domowa ,pozwalam mu, by mnie zaspakajał seksualnie :lol:


:D :D :D zaloze sie ze nie narzeka :D :D :D :D :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez umisiak » 7 wrz 2011, 21:38 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

krisbrumm napisał(a):Mając na względzie powyższe posty skonkludować należy, iż jest to wyłącznie kwestia gustu, a termin jako taki kobiety ładnej, nie istnieje.

Są gusta i guściki, dla jednego coś co piękne, drugiemu może być brzydkie i odwrotnie... dla jednego duże jest małe, a dla drugiego choć małe, wydaje się być za duże... Tak jak każdy jest inny, tak i gusta są różne. Ot życie...

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 wrz 2011, 21:46 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

malaroksi napisał(a):Ja również jestem niezależna w związku, ale w ramach kompromisu i by mój nie czuł się tylko jak kura domowa ,pozwalam mu, by mnie zaspakajał seksualnie
hahahhaah :) ales ty laskawa :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 wrz 2011, 22:13 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dorotajab mam nadzieję że nie :)
wracając jeszcze do tematu , Ja przez ponad 8 lat mojego związku przeszłam wagową rewolucję, najpierw miałam 6kg niedowagi przy wzroście 172cm 54 kg to było naprawdę mało , ratowały mnie tylko szerokie biodra i pokaźny biust bo inaczej bym była raczej źle odbierana ,oczywiście to nie była wina odchudzania ot tak sobie wyglądałam a jadłam za 2ch , wlewałam w siebie puste kalorie w postaci kilku browarów i jakoś nie tyło mi się przez kilka lat, zmieniło to się przez ciążę i pyk 9 miesięcy a waga już pod 100kg dochodziła , mój mi dzielnie kibicował bym doszla do dwóch zer ,ale nie udało się i pozostało przy 97 kg. Mój ani przez sekundę nie dał mi do zrozumienia ze jestem gorsza bo grubsza. Po porodzie waga powoli szła w dół a potem zatrzymała się i czasami wzrastała. I Tak 82kg to była norma przez kilka miesięcy, mój się bawił moimi krągłościami i podobało mu się to , zresztą idąc ulicą pchając wózek i taszcząc za sobą grubą dupę kilka aut zatrąbiło , ktoś się uśmiechnął , pozdrowił itd nie odbierali mnie ludzie tak jak ja sama siebie odbierałam. Ze względu na swoje samopoczucie postanowiłam się jednak wziąść za siebie i doprowadzić do normalności i tak mimo 2ki dzieci ważę 64 kg i jest mi z tym dobrze. Wg wskaźnika BMI moja waga to od 60-73 kg a 64 to waga idealna i nie mam obsesji by ważyć 54 jak przed ciążą bo to nie było dobre i nie mam ciśnień by mieć non stop 64 , jak idzie w górę to nie panikuję czasem muszę przystopować ze słodyczami , czasem być "na górze" by się nie rozpuścić ponownie, ale stwierdzenie że faceci wolą szczupłe jest zbyt ogólnikowe , tak samo jak faceci wolą blondynki :)
A do autorki tematu , masz dopiero 22lata życie przed tobą nie przejmuj się facetami :P
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 7 wrz 2011, 23:23 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

I tym sposobem doszliśmy do wniosku, że są gusta i guściki.

Zauważyliście? Kilka słów napisanych przez autorkę wątku, raptem kilka! A postów pod nim 73!
Brawo!
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 8 wrz 2011, 09:10 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

P-C ludzie czasem potrzebują się wygadać ;-)
mimo to zostają przy swoim wniosku :-)

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ