Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez ania118 » 21 lis 2011, 22:49 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dziewczynki faceci sa wzrokowcami i tu nie chodzi o to czy gruba czy nie tylko o to, by miala wszystko na miejscu...a jesli chodzi o twoje wymiary kasiu to wydaje mi sie ze sa wporzo, a jesli chodzi o faceta to nie martw sie pewnie teraz zaluje ;)

ania118
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 45
Dołączyła: 7 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: bartley green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 27 lis 2011, 21:54 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

popatrze sie na angielki i sie nie dziwie ze wybieraja szczuple, szczupla baba wyglada jakby o siebie dbala, mnie tez nie ciagnie to otylych, wole jak facet dba o siebie, swiadczy o nim dobrze na przyszlosc (chyba ze ma wiecej kosmetykow niz ja i spedza wiecej czasu przed lustrem, odpada)
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawel2812 » 6 paź 2012, 07:17 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Nie wszyscy, pewnie sa tacy ktorzy lubia szczuple dziewczyny, inni zas odwrotnie,dzieki temu swiat jest bardziej kolorowy.Rozni sa ludzie i posiadaja odmienne gusta:)
Avatar użytkownika
pawel2812
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 35
Dołączył: 15 wrz 2012, 17:47
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez majlo » 6 paź 2012, 09:49 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

widze ze ktos odswiezyl topic to podsumuje, dziwne ze nikt tego nie porownal wczesniej:


Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety? / Dlaczego Kobiety wola wysokich mezczyzn?

Gruba dziewczyna jest tak samo atrakcyjna, co niski + chudy chlopak, ktora z was na takich leci?
I zanim zaczniecie pisac o personality = nie watpie ze macie wspaniale, ale to nie ma nic wspolnego, piszemy o fizycznej atrakcyjnosci.
Avatar użytkownika
majlo
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 37
Dołączył: 28 lut 2012, 13:13
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 7 paź 2012, 19:56 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Nie ma reguly czy kobiety szczuple czy grube maja wieksze wziecie. Kazdy ma swoj gust i jakos stara sie do niego dazyc. Ja np lubie kobiety szczuple ale bardziej dlatego ze ja sam jestem szczuply a chcialbym zeby jakos to sie zgrywalo i ja sie czuje lepiej. To kto jakie kobiety lubi to juz naprawde kwestia gustu i nie mozna tak wszystkich ludzi wrzucac do jednego worka.

kaska-sportowa napisał(a):a moj byly chlopak czepial sie ze jestem za mala za szczupla i cos tam-wiec mnie rzucil i znalazl sobie gruba dziewczyna. ja dalej wygládam normalnie ale nie mam juz fajnego chlopaka i co???

P S nie jestem anorektyczka waze 54 kg na 162 czyli normal


No i moj ideal smignal mi przed oczami :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 paź 2012, 11:26 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

[/quote]
michalherba napisał(a):No i moj ideal smignal mi przed oczami
Ale dlaczego ? Przecież napisała, że nie ma juz fajnego chłopaka, czyli wszystko przed tobą :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 8 paź 2012, 11:36 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Wiec rece zatrzec i do boju. Moze bedzie miala fajnego chlopaka znow :)
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mirka99 » 29 paź 2012, 18:26 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Jak to dlaczego? Ja nie jestem facetem a też nie pobają mi się tłuste kobity! to po prostu ohydnie wygląda!

mirka99
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 paź 2012, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 29 paź 2012, 21:47 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Może to tak działa nasz mózg. Widząc zadbaną szczupłą lub normalną dziewczynę. Myślimy że jest activ i tak samo kobieta widząc fajnie zadbanego gościa myśli o nim tak samo. A jak activ to pewnie aktywnie spędza czas a jak grubas to pewnie leży przed TV żre ile wlezie i jak z tym cokolwiek zrobić. Ja np nie lubię za szczupłych kiedy wacek obija mi się o miednice ;). Ale sam teraz ćwicze żeby oberżnąć to co jest za dużo i wrócić do formy. Niestety powiesić się na rożnie od kebaba nie możemy aby nas ładnie wycieli. Ale są gusta i guściki.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 30 paź 2012, 12:51 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

mirka99, po czesci sie zgodze.
Idac po zakupy czy gdziekolwiek widze gruba kobiete i na dodatek ubrana tak, ze sadlo wylewa jej sie ze spodni to, az sie niedobrze robi, ale sa rowniez takie kobiety ktore sa ladne i zadbane pomimo wagi. Wydaje mi sie jednak, ze sa gusta i gusciki.

Tak pozatym ogladalam kiedys program, gdzie robiono doswiadczenia na facetach ;).
Pokazali rozne sylwetki kobiet i kazali wskazac ta ktora najbardziej im sie podobala.
Kazdy facet wybral sylwtke kobiety ktora wcale nie byla taka chuda ale za to miala wyrazne wciecie w tali. Moral taki czy gruba czy chuda wazne aby ksztalty miala ;)
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 31 paź 2012, 08:59 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Mezczyzni wcale nie wola szczuplych:) ani zbyt otylych. LUBIA Te "posrodku". Za chuda jest koscista i nie ma kobiecych kraglosci a to obrzydzi niejednego mezczyzne, natomiast gruba...hmmm, jak jest za duza to tez sie nie podoba. Wiem, bo wypytywalam. A idealny rozmiar kobiety to 12 uk - Podobno najbardziej kobiecy i seksy - tak stwierdzilo kilkunastu znajomych. Czy tak jest naprawde? ...Chyba tak, wystarczy popatrzec na ulice gdzie chodza pary:)
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 4 lis 2012, 14:53 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ewanowakowska napisał(a):Wiem, bo wypytywalam. A idealny rozmiar kobiety to 12 uk


Heh to mieszcze sie w ideale ;) Tylko jestem zdeczko podzielona gora 10 a dol 12 :P
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 4 lis 2012, 19:09 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Jestem 100 % facetem tak mi się wydaje bynajmniej ;). I potwierdzam 12 jest najlepsza. Jest co przytulić i w co się wtulić ale nie za dużo tego ani nie za mało.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez broken85 » 7 lis 2012, 10:02 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Trochę ciała tu i tam nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie zadziała korzystnie.My faceci lubimy mieć za co złapać. Szanuję kobiety co szanują same siebie. To właśnie doceniam u was najbardziej. Pozdrawiam

broken85
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 38
Dołączył: 21 lut 2012, 08:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oconner82 » 8 lis 2012, 20:08 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

O gustach sie nie rozmawia.
Jedni lubia chude inni grube lub wysokie lub niskie.
Kazdy ma swoj wlasny ideal.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ

cron