Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 22 wrz 2011, 12:38 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

krisbrumm napisał(a):Ale to nie jest ani powodem; a tym bardziej usprawiedliwieniem tego, zeby tez tak sie zachowywac i przyjmowac takie wartoci za wlasciwe.
chyba nie myslisz ze to sa wedlug mnie wspaniale wartosci? i ze uznaje takie zachowanie??!

Dodano: -- 22 wrz 2011, o 12:43 --

dorotajab napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=VK6bZj47LWs
hahah to jak w kawale tylko w lagodniejszy sposob:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez moniavika » 26 wrz 2011, 20:05 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Witam.
A kogo tak naprwde obchodzi co oni lubia? Najwazniejsze to czuc sie dobrze w swoim ciele.I tak nie mozemy podobac sie wszystkim. A dla nich to mala roznica. Byle nie uciekala na drzewo to moze byc...
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 26 wrz 2011, 20:13 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

moniavika napisał(a):A dla nich to mala roznica. Byle nie uciekala na drzewo to moze byc...

Nie zgodzę się z tą tezą.W takim przypadku pewnie brałbym pierwszą lepszą.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 26 wrz 2011, 22:54 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Ahhhh... Ileż tu skrzywdzonych kobiet! Ileż zawiedzionych i rozżalonych!

Kochane! My w większości jesteśmy naprawdę fajni:-)

I wbrew pozorom nie tylko " byleby na drzewo nie uciekło..":-).
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 27 wrz 2011, 08:17 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

kto tu jest skrzywdzony i rozzalony????

wiekszosc napsala ze : "Najwazniejsze to czuc sie dobrze w swoim ciele"

a to ze czaseme krytykujemy facetow ???? to zle ?

wy o nas tez mowicie per "baby" i ze "beznadziejne" czy to oznacza ze jestescie skrzywdzeni????
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez imadziula » 27 wrz 2011, 14:32 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

nie prawda ze wola wieszaki, faceci ogladaja sie za bardzo szczuplymi dziewczynami bo sa tak za programowani( moim zdaniem) :shock: ale jednak facet woli dziewczyne z czyms jedrnym a nie z kosciami :grin: i tez nie bambaryłke :lol:

imadziula
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 33
Dołączyła: 16 lis 2010, 19:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 27 wrz 2011, 22:19 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

a nie macie takiego wrazenia ze to wy KOBIETY macie jakis problem z tym za kim my sie ogladamy? sporo dziewczyn na to narzeka ale nie robia z tym nic. skoro niektore z was maja taki z tym dziwny problem to odchudzajcie sie, cwiczcie i wasz problem zniknie. i chwala tym dziewczyna ktore akceptuja to jak wygladaja!
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 wrz 2011, 07:22 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dorotajab napisał(a):wy o nas tez mowicie per "baby" i ze "beznadziejne" czy to oznacza ze jestescie skrzywdzeni????


Tak! :-))))))))
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 28 wrz 2011, 20:52 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

anirad napisał(a): i chwala tym dziewczyna ktore akceptuja to jak wygladaja!
3 razy tak! ;-)

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 29 wrz 2011, 13:18 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

i chwala tym dziewczyna ktore akceptuja to jak wygladaja!-to mi się podoba -i najważniejsze być sobą zawsze i wszędzie.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 29 wrz 2011, 13:24 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

P-C napisał(a):Tak! :-))))))))


biedaczysko :532: :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kaska-sportowa » 16 lis 2011, 20:12 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

a moj byly chlopak czepial sie ze jestem za mala za szczupla i cos tam-wiec mnie rzucil i znalazl sobie gruba dziewczyna. ja dalej wygládam normalnie ale nie mam juz fajnego chlopaka i co???

P S nie jestem anorektyczka waze 54 kg na 162 czyli normal

kaska-sportowa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 lis 2011, 18:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 17 lis 2011, 08:08 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

kaska-sportowa,

pewnie nie taki byl fajny ten chlopak, skoro Cie zostawil : ). Wymiary jak moje i tez uwazam ze to norma : D.
Pozdrawiam i spokojnie napewno sie jakis mezczyzna znajdzie niebawem.

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maciaa » 17 lis 2011, 12:41 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Witam ;) Wydaje mi sie że to kwestia gustu jeden woli szczuple drugi okrągle trzeci znowu beczki :D I co zrobisz nic nie zrobisz jeżeli któraś pozna chlopaka i jestescie razem to swiadczy o tym ze ten ktos akceptuje Ciebie i Twoj wyglad :D Dziekuje prosze :P

Dodano: -- 17 lis 2011, 13:41 --

Witam ;) Wydaje mi sie że to kwestia gustu jeden woli szczuple drugi okrągle trzeci znowu beczki :D I co zrobisz nic nie zrobisz jeżeli któraś pozna chlopaka i jestescie razem to swiadczy o tym ze ten ktos akceptuje Ciebie i Twoj wyglad :D Dziekuje prosze :P

maciaa
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 26 lip 2011, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaska-sportowa » 18 lis 2011, 20:35 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

dzieki laski za otuche-na szczescie moja trauma juz minela ;-)

kaska-sportowa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 lis 2011, 18:51
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ