Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez aagniesia88 » 27 lis 2012, 12:44 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

jedni wolą szczupłe, drudzy te przy kości, ale na ulicy oglądają się za tymi szczupłymi, to fakt. ale to, że się oglądają, nie znaczy, że wybraliby je na swoje partnerki ;) pozdro!

aagniesia88
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 lis 2012, 12:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oconner82 » 28 lis 2012, 09:50 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

aagniesia88,

Pewnie, ze tak. Trzeba ogladac menu ^.^
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 7 gru 2012, 10:16 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ja znam osobiscie kilka par gdzie jedna ze stron glownie kobieta ma spory nadbagaz a druga strona wyglada albo normalnie albo jakby nie miala czasu jesc:) wiec to nie jest tak ze faceci wola chude szczuple czy normalne. wydaje mi sie ze kobiety bardziej na to patrza jak laski wygladaja i komentuja:p

Dodano: -- 7 gru 2012, 10:16 --

ja znam osobiscie kilka par gdzie jedna ze stron glownie kobieta ma spory nadbagaz a druga strona wyglada albo normalnie albo jakby nie miala czasu jesc:) wiec to nie jest tak ze faceci wola chude szczuple czy normalne. wydaje mi sie ze kobiety bardziej na to patrza jak laski wygladaja i komentuja:p

Dodano: -- 7 gru 2012, 10:16 --

ja znam osobiscie kilka par gdzie jedna ze stron glownie kobieta ma spory nadbagaz a druga strona wyglada albo normalnie albo jakby nie miala czasu jesc:) wiec to nie jest tak ze faceci wola chude szczuple czy normalne. wydaje mi sie ze kobiety bardziej na to patrza jak laski wygladaja i komentuja:p

Dodano: -- 7 gru 2012, 10:32 --

ja znam osobiscie kilka par gdzie jedna ze stron glownie kobieta ma spory nadbagaz a druga strona wyglada albo normalnie albo jakby nie miala czasu jesc:) wiec to nie jest tak ze faceci wola chude szczuple czy normalne. wydaje mi sie ze kobiety bardziej na to patrza jak laski wygladaja i komentuja:p
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 8 gru 2012, 00:33 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Moim zdaniem jest tak...
Osobiście mogę pogadać z każdą mądrą/normalną dziewczyną.
Na stały związek też napewno chciałbym taką mieć,ale...
...teraz wygląd ,napewno nie chciałbym dziewczyny ,która wygląda jak niewiadomo co...
ale jeśli w pewnym stopniu dba o siebie ,nie wymyśla głupich rzeczy do swojego wyglądu ,wtedy już jest ok.
np. gruba kobieta w ledżinsach ,albo w miniówce ,albo fajna dziewczyna ,a wymalowana na twarzy jak by ktoś puszkę farby na nią wylał.
Czyli wygląd: naturalny/zadbany
Umysł: Fakt faktem ,nie każdy jest geniuszem ,ale jeśli ta osoba jest normalna i wporządku wobec siebie to jest ok.
[Faceci się oglądają za fajnymi kobietami ,bo im się podobają ,a kobiety na pewno na odwrót ,choć ich natura mniej to wykazuje]-tak samo widzicie fajną rzecz/przedmiot to też oglądacie
Na pytanie:dlaczego mężczyźni wolą szczupłe kobiety? odpowiem tak:
-Z natury szczupłe kobiety dbają o to ,żeby być szczupłą np. sport i diety i im zależy żeby lepiej wyglądać i to jest cecha gustu ,ja wolę patrzeć na mały samochów jaguara ,niż na wielkiego tira.Rozumiem ,że są też kobiety otyłe ,nie ze swojej winy.



Pogmatwałem tego posta.Piszcie co i jak o tym sądzicie.Napewno każdy kto to przeczytał zrozumie to inaczej z powodu swoich poglądów ,więc możecie odpowiedzieć i się skonsultujemy jako grono polaków.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka2010 » 8 gru 2012, 02:23 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

widziałam kiedyś program przyrodniczy w którym porównano kobiety do lwów i chodziło o to że każda kobieta jakby nie patrzeć tez ssak zawsze wybierze tego który zapewni jej przyszłość , przy którym będzie czuła si e bezpiecznie....i tak samo jest z facetami oni zawsze wybiorą taką kobietę która według nich będzie dobrą matką ....
I sledząc dalej ten program, zresztą przyrodniczy wynikało z niego ze nie jest ważne jak kto wygląda i jakiego jest wyznania ważne było żeby partnerzy czuli się bezpiecznie i czuli ze to jest to.....
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić,że wraca radość

myszka2010
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 kwi 2011, 10:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 5 mar 2013, 09:26 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

myszka2010 przykro mi ale troszke Ciebie zaskocze, poniewaz czasy sie lekko zmienily, kobiety nie tylko patrza na tego ktory jej zapewni przyszlosc bo badz co badz okladka weszla na plan pierwszy, oczywiscie nie bronie plci meskiej bo tez jako wzrokowcy patrzymy na okladke zeby zrobic ten pierwszy krok, lecz czesto nikt nie bierze tez pod uwage zawartosc ksiazki tylko dalej okladka a pozniej wychodza nianse i krzywda.
Przykre ale prawdziwe.
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 8 mar 2013, 14:32 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

faceci mowia jasno: kobieta ma byc kobieca. Ani za gruba ani za chuda tylko w sam raz. Ma byc po prostu zgrabna. Nie ogladaja sie za wieszakami z wystajacymi obojczykami zapadnietymi twarzami w stylu "myszy" ale za normalnymi dziewczynami ktore zdrowo wygladaja. Na pewno wystajacy brzuch i grube uda nie naleza do seksownych:) wiem bo mam 4 braci:) A najgorsze jest ze polki sie glodza aby byc "szczuple" i najlepiej w rozmiarze 8 lub 10...dzieki temu wygladaja na "zabiedzone" zero kobiecosci nawet przy ladnej buzi:( popatrzcie na striptizerki - zadna nie jest chuda ale w rozmiarach od 10 do 12:) kraglosci lekkie musza byc:)
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 8 mar 2013, 14:58 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

ewanowakowska, nie zgodzę się z Tobą, że przy rozmiarze 8-10 dziewczyny wyglądają na zabiedzone. Sama noszę rozmiar 8 i wyglądam dobrze i zdrowo, wcale się nie głodzę, jem zdrowo, jem słodycze, unikam fast food'ów, ćwiczę. Jeszcze nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak wieszak czy coś, wręcz przeciwnie.

Wydaję mi się, że każdy ma swoje gusta, a jak wiadomo o nich się nie rozmawia. Jedni lubią kobiety przy kości, drudzy wolą szczupłe i nie ma na to reguły. Jest takie przysłowie "Każda potwora znajdzie swojego amatora" i nie chodzi tu tylko o grube czy chude laski, ale o każdego z nas. Każdy człowiek jest wzrokowcem i zawsze najpierw przyciąga nas powierzchowność drugiej osoby, a dopiero potem charakter. Musi być ta chemia, a potem, albo charakter nam pasuje albo nie. To działa w dwie strony.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 8 mar 2013, 15:18 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

vanilia napisał(a):ewanowakowska, nie zgodzę się z Tobą, że przy rozmiarze 8-10 dziewczyny wyglądają na zabiedzone. Sama noszę rozmiar 8 i wyglądam dobrze i zdrowo, wcale się nie głodzę, jem zdrowo, jem słodycze, unikam fast food'ów, ćwiczę. Jeszcze nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak wieszak czy coś, wręcz przeciwnie.

Wydaję mi się, że każdy ma swoje gusta, a jak wiadomo o nich się nie rozmawia. Jedni lubią kobiety przy kości, drudzy wolą szczupłe i nie ma na to reguły. Jest takie przysłowie "Każda potwora znajdzie swojego amatora" i nie chodzi tu tylko o grube czy chude laski, ale o każdego z nas. Każdy człowiek jest wzrokowcem i zawsze najpierw przyciąga nas powierzchowność drugiej osoby, a dopiero potem charakter. Musi być ta chemia, a potem, albo charakter nam pasuje albo nie. To działa w dwie strony.


Vanilia zgadzam sie z Toba.. moja pierwsza kobieta byla przy kosci,ostatnia "skromniutka" wiecie ocb :P z kazda bylo mi dobrze,liczy sie chyba bardziej uczucie niz to jak ktos wyglada.. No oczywiscie na samym poczatku znajomosci liczy sie pierwsze wrazenie i raczej patrzymy na to jak ktos wyglada.. mnie akurat musi sie podobac chociaz troszeczke.. bardzo lubie nawet male szczegoly u kobiet,czyli patrze na oczy,dlonie.. to jak ktos sie zachowuje itp.. Jeszcze raz wszyskiego najlepszego plci pieknej i juz nie wazne czy przy kosci czy nie :* :roza: :roza: :roza:
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 8 mar 2013, 19:18 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

vanilia napisał(a):ewanowakowska, nie zgodzę się z Tobą, że przy rozmiarze 8-10 dziewczyny wyglądają na zabiedzone. Sama noszę rozmiar 8 i wyglądam dobrze i zdrowo, wcale się nie głodzę, jem zdrowo, jem słodycze, unikam fast food'ów, ćwiczę. Jeszcze nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak wieszak czy coś, wręcz przeciwnie.

Wydaję mi się, że każdy ma swoje gusta, a jak wiadomo o nich się nie rozmawia. Jedni lubią kobiety przy kości, drudzy wolą szczupłe i nie ma na to reguły. Jest takie przysłowie "Każda potwora znajdzie swojego amatora" i nie chodzi tu tylko o grube czy chude laski, ale o każdego z nas. Każdy człowiek jest wzrokowcem i zawsze najpierw przyciąga nas powierzchowność drugiej osoby, a dopiero potem charakter. Musi być ta chemia, a potem, albo charakter nam pasuje albo nie. To działa w dwie strony.

zapomnialam dodac ze rozmiar 8 jest sexy ale na osobie do wzrostu 160 cm natomiast im dziewczyna wyzsza - tym wyzszy powinien byc rozmiar ale nie wiecej niz 12:) i wtedy jest idealnie. Wiec Wzrost+ odpowiednia waga = idealny rozmiar. Poza tym...prawdziwe piekno jest w duszy a nie w centymetrach:)
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez vanilia » 10 mar 2013, 16:17 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

[/quote]
zapomnialam dodac ze rozmiar 8 jest sexy ale na osobie do wzrostu 160 cm natomiast im dziewczyna wyzsza - tym wyzszy powinien byc rozmiar ale nie wiecej niz 12:) i wtedy jest idealnie. Wiec Wzrost+ odpowiednia waga = idealny rozmiar. Poza tym...prawdziwe piekno jest w duszy a nie w centymetrach:)[/quote]

Nie rozumiem dlaczego kobiety są takie złośliwe. Wiesz ja mam więcej jak 160 cm wzrostu i znam wiele dziewczyn, które są dość wysokie i noszą rozmiar 8 i naprawdę zgrabnie wyglądają. Coraz częściej kobiety o "okrągłych" kształtach robią nagonkę na szczupłe dziewczyny. Wydaję mi się to bardzo niesprawiedliwe, bo nikt nikomu nie zabrania dbać o siebie. 90% osób z nadwagą ma ją z własnego życzenia, z obżarstwa poprostu, a tylko 10% bo niestety mają różne choroby typu tarczyca czy cukrzyca itp. Wiele pulchniejszych kobiet ma pretensje do szczupłych dziewczyn, że dbają o siebie. To tak jakby mieć pretensje do garbatego, że proste dzieci ma. Jesteśmy kowalami własnego losu. Nie można tak poprostu wrzucać wszystkich do jednego worka i generalizować, że rozmiar 8 jest ok ale tylko do 160cm wzrostu. Każdy wygląda tak jak o siebie dba. Każda kobieta czy to chuda szkapa czy gruba beka jest dla kogoś sexi, jednemu spodobają się małe figlarne kobiety, drugiemu słodkie puszyste. Ile ludzi tyle gustów.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 10 mar 2013, 16:27 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Obrazek
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez erka » 4 kwi 2013, 10:19 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

Co to za okreslenia "nadbagaz", "menu" czy "okladka, prostactwo. A wy dziewczyny jesli macie nawet kompleksy to nie pokazujcie ich przy takiej wymianie zdan. Same presje robice by trzeba byc w rozmiarac 8-12. Wspolczuje, mam nadzieje ze partner was mocno kocha (jezeli macie) bo waga taka czy siaka nie ma nic do prawdziwego uczucia, wsparcia i bliskosci.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 4 kwi 2013, 12:59 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

erka, gratuluję. Skoczymy na fryteczki i burgera?:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez erka » 4 kwi 2013, 13:18 Re: Dlaczego mezczyzni wola szczuple kobiety?

P-C, niestety od dawna nie mieszkam w birmingham, ale chickenburger jak najbardziej albo chinszczyzna :) moze kiedys pozdr
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ