Wasz pogląd drogie Kobiety.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 20 paź 2011, 12:13 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor napisał(a):Wiec jak to sie mam ze wiekszosc kobiet wybiera pieknych Kenow ????


moze oni na poczatku nie sa "kenami" tylko Panie ich tak zmieniaja ?:D

prawda jest taka,ze wyglad tez ma znaczenie, bo na 1 rzut oka przeciez nie znamy cech charakteru jakie posiada mezczyzna, ktorego akurat poznajemy.

Gdyby cos nas w nim nie zaintrygowalo z wygladu to nie dazylybysmy do dalszej znajomosci...
nie wierze,ze jest tak,ze kobieta spotyka faceta on jej sie kompletnie nie podoba zewnetrznie ale sobie mysli- kurcze chce go poznac! moze jest cieply,romantyczny, itp... ;-)

Fakt-nie musi to byc ken :D sa rozne gusta, o ktorych sie nie dyskutuje, ale z pewnoscia to "cos" w wygladzie zew. tez musi byc by w ogole nawiazac owa znajomosc...a w kwestie charakteru wdrazamy sie pozniej i albo nas urzeka osobowosc mezczyzny i wtedy podoba nam sie caloksztalt, albo mimo tego czegos w wygladzie niestety konczymy znajomosc, bo z charakteru okazuje sie byc ... ;]
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 paź 2011, 12:24 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

StepByStep napisał(a):Motylki w brzuchu prędzej czy później przestaną być tak intensywne
n niewiem ale ja sie z tym nie zgodze, bo mam wieksze motyle niz np 4 czy 8 lat temu , moze przezywam od nowa zakochanie:D
Razor napisał(a):ze wiekszosc kobiet wybiera pieknych Kenow ????
nie prawdawcale....bynajmniej ja nie lubie pieknych wygladzonych kenow tylko lubie facetow z charakterrem, interesujacych i intrygujacych, powiedzialabym wrecz ze o urodzie niegrzecznego chlopca i zawadiaki;) nie mowie tu o lysym kibolu czy wydziaranm harleyowcu :D
w skrocie lubie facetow z charakterem.:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 20 paź 2011, 12:38 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

LadyHekate napisał(a):Razor napisał(a):Wiec jak to sie mam ze wiekszosc kobiet wybiera pieknych Kenow ????

moze oni na poczatku nie sa "kenami" tylko Panie ich tak zmieniaja ?:D

no ale jak wyglada ten "ken"? przeciez kazda kobieta ma inny gust, dla jednej mezczyzna bedzie "kenem", a druga nawet na niego nie spojrzy!
bardzo prosty przyklad: zaden partner/maz moich kolezanek nie podoba mi sie wizualnie! a dla nich moga byc najprzystojniejsi na swecie :wink: wiec "ken" jest pojeciem wzglednym i nie ma co generalizowac. :arrow: to tak jak bylo z watkiem o szczuplych/puszystych kobietach...

LadyHekate napisał(a):nie wierze,ze jest tak,ze kobieta spotyka faceta on jej sie kompletnie nie podoba zewnetrznie ale sobie mysli- kurcze chce go poznac! moze jest cieply,romantyczny, itp...

milo mi, aga jetem :D a no zdazylo mi sie wlasnie tak :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 20 paź 2011, 12:39 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

bogini8 napisał(a):
StepByStep napisał(a):Motylki w brzuchu prędzej czy później przestaną być tak intensywne
n niewiem ale ja sie z tym nie zgodze, bo mam wieksze motyle niz np 4 czy 8 lat temu , moze przezywam od nowa zakochanie:D
Tu sie zgodze bo nawet faceci odczuwaja cos na przykladzie motylkow :)
Bogini to jest poprostu milosc:))PRAWDZIWA:))Gratuluje.:)

Ken zawsze zostaje Kenem:))
Drogie Panie nie chcemy byc zmieniani chcemy byc kochani za to jacy jestesmy z wadami i zaletami - my Was nie zmieniamy:)))
Facet z charakterem kazdy z nas go posiada nooooo zdarzaja sie pantofelki i mamisynki ale moze wlasnie tak im jest dobrze?zastanawialyscie sie nad tym?

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 20 paź 2011, 12:46 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Większość z nas ma podobny pogląd jak bogini8,-ale cóż czasami nawet po 15-latach udanego w miare lat małżenstwa,nieoczekiwanie zmieniaja maski. ;)

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

PostNapisane przez Razor » 20 paź 2011, 12:49 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

agnieszka247 napisał(a):Większość z nas ma podobny pogląd jak bogini8,-ale cóż czasami nawet po 15-latach udanego w miare lat małżenstwa,nieoczekiwanie zmieniaja maski. ;)
czy moglabys bardziej rozwinac wypowiedz?:)

Dodano: -- 20 paź 2011, o 12:54 --

LadyHekate napisał(a):nie wierze,ze jest tak,ze kobieta spotyka faceta on jej sie kompletnie nie podoba zewnetrznie ale sobie mysli- kurcze chce go poznac! moze jest cieply,romantyczny, itp...


milo mi, aga jetem :D a no zdazylo mi sie wlasnie tak :lol:[/quote]

zdecydowanie stwierdzam ze faceci sa bardziej romantyczni od Kobiet:))

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 paź 2011, 12:57 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

wierze ze milosc sklada sie z trzech rzeczy
podziw, szacunek i namietnosc

ja mojego mezczyne musze podziwiac za cos- cokolwiek (to juz sprawa indywidulana za co) musze go sznaowac i musze go porzadac! bez jednego ztych skaldnikow milosc nie ma sensu, szans przetrwania

gardze slabymi mezczyznami, takimi co to zapijaja problemy, co nie potrafia zalatwic najprostszych sprawa (wplacic czeku do banku, czy tez zadzownic o prace, kupic sok w sklepie) wszystkiego trzeba sie nauczyc- i warto dac komus szanse, nauczyc, doradzic... ale jak takie lelumpolelum trwa zbyt dlugo i nie ma szans ze to sie kiedys zmieni to szkoda czasu... bo ludzie sie nie zmieniaja, poza tym nie kocha sie za cos ale mimo wszystko, ja nie potrafie kochac slabych niezaradnych mezczyzn- nie szanuje, gardze-a wiec zauroczenie umiera

musze szanowac mojego mezczyzne, za co szanuje? szanuje za madrosc nabyta, za zaradnosc zawodowa, za to ze mozna na niego liczyc, za to ze zapewni poczucie bezpieczenstwa, za to ze ma czarujacy sposob bycia, za to ze zawsze otwiera mi drzwi od samochodu, za to ze stoi przy mnie murem zawsze wtedy kiedy powinien(a juz na penwo wtedy kiedy go o to poprosze), za poczucie humoru, za to ze sobie nie pozwala- mnie ani nikomu innemu, za takt jakim sie wykazuje w wielu trudnych czesto zawstydzajcych sytuacjach, za szacuenk do innych, i za wiele innych niewilekich ale jakze waznych rzeczy.

namietosc- facet musi mnie pociagac. nie ladne to co ladne tylko to co sie komu podba. jezeli mnie podnieca, jezelei mnie kreci, albo potrafi nakrecic, jezeli nie mam ochoty mowic mu nie, to znaczy ze mamy 100% sukcesu ;)

Dodano: -- 20 paź 2011, o 12:01 --

Razor napisał(a):zdecydowanie stwierdzam ze faceci sa bardziej romantyczni od Kobiet:))


tez sie z tym zgadzam

kiedys juz o tym pisalam

viewtopic.php?f=16&t=7430
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 20 paź 2011, 13:11 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Witaj Dorotajab w naszej konwersacji:))
Powiem tak pieknie napisane i w sumie podsumowuje wszystko:))Drogie Panie prosba do was podsumowujaca WSZYSTKIE WYPOWIEDZI:)) Czy po tym co tutaj napisalyscie istnieje idealny facet?oraz czy chcialybyscie idealnego Faceta?:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 20 paź 2011, 13:14 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

wlasnie o tym napisalam-ze sa rozne gusta ;]
dla jednej dany pan bedzie nieatrakcyjny dla drugiej bedzie najprzystojnieszy na swiecie ;-)

jednak zawsze jest to "cos" co ciezko zdefiniowac...a co rzuca nam sie przy pierwszym spotkaniu ;-)

ja akurat nigdy nie szukalam romantycznych mezczyzn, choc nie powiem, ze czasem lubie byc zaskakiwana kwiatami czy kolacja przy swiecach ^^.
Jednak nie jest to cecha, ktora musi dla mnie osobiscie posiadac mezczyzna ;-)
chce zeby byl meski, twardy w zyciu ale dla mnie zeby zawsze byl kochanym misiaczkiem he he :) o ile rozumiecie co mam na mysli;-)

Czy istnieje idealny?

hmm kazdy ma jakies wady-mniejsze czy wieksze- gdyby mezczyzna byl idealny byloby nudno :D
bo czasem trzeba sie do czegos przyczepic, prawda? ;)
po prostu musi miec zbior kilku cech, ktore kobieta ceni i poszukuje w druim czlowieku,a wady wtedy jakos umykaja uwadze;)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 paź 2011, 13:28 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor napisał(a):Czy po tym co tutaj napisalyscie istnieje idealny facet?oraz czy chcialybyscie idealnego Faceta?:)


tak ;srece:

tu nie chodzi o ideal- moj ideal ma wady, ale ja sie ciagle przy nim smieje :roza:

mysle ze do niektorych spraw musimy dorosnac, to co za mlodu wydaje sie nudne, po latach jest spelnieniem marzen
zycie nas uczy i szlifuje potrzeby... czasem dosc brutalnie

wazne zeby nie bylo za pozno, zeby sie w czas obudzic
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 20 paź 2011, 13:45 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Drogie Panie - wszystkie ktore sie tutaj wypowiadacie jestem zaskoczony mile tym co tutaj piszecie i pelen podziwu dla AGNA78 , BOGINI8 , AGG , LADYHEKATE , DOROTAJAB , STEPBYSTEP,AGNIESZKA247 drogie Panie dzieki wam faceci nie traca wiary ze spotkaja swoja poloweczke:)))

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 21 paź 2011, 18:09 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

jest takie powiedzonko: kazda potwora znajdzie swego amatora :P i tak swiat sie kreci. fakt jest taki, ze wybor partnera czy partnerki, to rzecz gustu i chemi. albo przypadku....
jesli chodzi o mnie, to najpierw patrze w oczy :D
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 21 paź 2011, 20:05 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Z facetami to różnie bywa -maja swoje humorki jak i my kobiety.Czasami lepiej zejść z drogi a czasami wystarczy tylko spojrzenie ,że potrzebuje teraz wsparcia i tylko przytulenia.Dobre słowo i przyjazne jest więcej warte.Panowie lubią komplementy jak i Panie.Szczerość to podstawa,czasami trzeba dać im swobodę np w przekomarzaniu się o błahe sprawy.
Panowie- im trudniej przyznać się do błędu niz kobietką,cierpliwość kobiet godna "medalu"

My i tak kochany naszych Panów ,kochamy za wady i za zalety,dobrze gdy wady mężczyzn pokrywają zalety kobiet i odwrotnie :wink: Troche to skomplikowane ale tak właśnie działa uzupełnienie się nawzajem :)

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 22 paź 2011, 11:59 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Co kobiety mowia o nas : :D polecam tez zajrzec czego kobiety nie lubia w facetach
www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

PostNapisane przez Razor » 23 paź 2011, 12:30 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

kik1976 napisał(a):jesli chodzi o mnie, to najpierw patrze w oczy
- jak to sie mowi oczy sa zwierciadlem duszy i z oczow mozna duzo wyczytac:)

Drya - dobrze napisane :mrgreen:


Okrutnik napisał(a):Co kobiety mowia o nas : :D polecam tez zajrzec czego kobiety nie lubia w facetach


hmmmm dobre naprawde dobre:)))

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Razor
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ