Zwiazek z obcokrajowcem.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Kamcia » 24 lis 2011, 15:06 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19 napisał(a):Chodzilo mi o to, ze gdy rozmawiam z nim o kolezankach polkach i o ich zwiazkach nie obraza mezczyzn tylko dlatego,ze sa polakami.


Przeciez to nie ma najmniejszego sensu, mialby obrazac jakiegos faceta dlatego ze jest z kobieta ze swojej nacji? parodia...
Avatar użytkownika
Kamcia
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 37
Dołączyła: 14 lis 2009, 22:12
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 24 lis 2011, 15:24 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

ja pierdziele...
zajmijcie sie swoim zyciem
:563: :563: :563:
a moze go nie macie i wpieprzanie sie w cudze sprawia wam przyjemnosc...
nawet komentowac nie warto

::stop::
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 24 lis 2011, 15:27 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19 napisał(a):Moj partner pochodzi z Yemenu i rowniesz poznalam jego rodzine jestesmy razem 1,9miesiecy i nigdy nie bylam bardziej szczesliwa.


to wychodzi na to... że...
1,9 miesięcy x 30,4 dni (bo mamy nieprzestępny rok) = 57,8 dnia

po niespełna 58 dniach pełnia szczęścia,
ciekawe co bedzie za kilka lat,
krzyż na drogę...

Dodano: -- 24 lis 2011, o 15:29 --

agg napisał(a):ja pierdziele...
zajmijcie sie swoim zyciem
:563: :563: :563:
a moze go nie macie i wpieprzanie sie w cudze sprawia wam przyjemnosc...
nawet komentowac nie warto

::stop::


no ktoś tu wywala na forum własne,
pozostawać bez odpowiedzi byłoby niegrzecznie
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 24 lis 2011, 15:38 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Ja kiedys gdzieś w Polsce po paru głębszych na jakimś festiwalu złapałem fazę, że będę sobie udawał Niemca. Tak sie akurat składa że biegle władam owym językiem. Specjalnie zachowywałem sie jak nielada gbur w stosunku do dam. Byłem głośny i awanturowałem sie jak jakiś parsiuk ostatni, a mimo to nie mogłem opędzić sie od polskich adoratorek które przepychały się wręcz do mnie i stawiały mi żarcie drinki itd.
Więc gdy słysze o jakiejś wyższej kulturze czy niesamowicie wypielęgnowanym wyglądzie obcokrajowców które to rzucają nasze krajanki w ich ramiona to uśmiecham się zawsze pod wąsem którego nie mam.
Nie to żebym chciał sie wyżywać na naszych pięknych paniach. One po prostu korzystają z okazji. Ich motywacje i wybory (mniej jub bardziej świadome/dojrzałe) pozostawiam im samym. Daleki jestem od "umoralniania". Bo wiem, że nasze panie powodzenie maja głównie ze względu na swoją urode a tej mają pod dostatkiem, panowie natomiast muszą uwodzić innymi rzeczami: zapewnić poczucie bezpieczeństwa, szacunek, sprawić by dama czuła się w towarzystwie takowego komfortowo. Te rzeczy na pewno w Anglii jest w stanie zapewnić jej stały bywalec który już w życiu ustawiony jest. A jeśli do tego dojdzie bonus egzotycznej urody to mamy właśnie to, co mamy. Mężczyźni za to na emigracji są podwójnie wykluczeni bo raz że swoje dziewczyny mają ich w nosie bo obcokrajowcy z lepszym pakietem są dostępni na rynku, to nie są też atrakcyjni dla miejscowych samiczek specjalnie ze względów czy to brako-pakietowych czy religinjo-światopoglądowych.
Dlatego tez kiedy słysze teksty panów polskich tak łatwo krytykujące nasze panie za związki z obcokrajowcami to też się uśmiecham pod nieistniejącym wąsem troszeczkę mając na uwadze powyższe, acz z trochę większą może dozą zrozumienia.
Podsumowując: panom za granicą zaczynać od zera jest o wiele trudniej niż paniom i może dajmy im trochę luzu i nie jeździjmy po nich tak ostro, że wieśniaki że gbury że desperaci bo łatwo nie mają, a paniom z kolei nie miejmy za złe. Mają wybór to wybierają najlepsze i nikomu nic do tego. Pozostaje tylko mieć nadzieję że decyzje swoje dobrze wcześniej przemyślawszy.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agna78 » 24 lis 2011, 16:15 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Dziewczyna jest szczesliwa i ciesze sie, ze tak jest. Jak jej sie zycie ulozy w przyszlosci- czas pokaze, ktory jest nie tylko najlepszym lekarzem ale i najsprawiedliwszym sedzia naszych uczuc:)
Nie potepiajcie nikogo za to z kim sobie zycie uklada.
Nie rozumiem zlosliwych komentarzy, czyzby zazdrosc o POLKI, ze wybraly sobie mezczyzne, ktory jest innej narodowosci?:) A moglo sie byc jej facetem? :D

Pozdrawiam i zycze owocnych konwersacji:)

Agnieszka( głupsza czesc swojej mądrzejszej polskiej połówki):)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 24 lis 2011, 16:46 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

No tak kazdy jest kowalem swojego losu jak to mowia,ale czasami na ten los mozna komus otworzyc oczy.Chociaz z drugiej strony mowia,ze milosc jest slepa... Tego nie skomentuje.Podam tylko przyklad,mam kolezanke ktora przez 3 lata byla w zwiazku z muzulmaninem,tez byla szczesliwa zakochana i nigdy nie dawala sobie niczego powiedziec ,oczywiscie piekna bajka sie skonczyla.Dziewczyna zaszla w ciaze urodzila slicznego chlopczyka i co? Juz go nie ma bo ten "wspanialy ksiaze z bajki" wywiozl go cholera wie gdzie i nie ma ani ksiecia ani dziecka.... dziewczyna jest zalamana juz chyba wszystkie mozliwe srodki wyczerpala by odzyskac dziecko,ale ona tego malucha juz nie odzyska,bo niby w jaki sposob?wszyscy rozkladaja rece.Rozpacz jaka czuje matka w takich chwilach jest poprtostu niewyobrazalna.
Oczywiscie zycze autorce jak najlepiej,niech sobie uklada zycie po swojemu,ale tez ostrzegam zeby slepo nie ufala swojemu partnerowi,nie mowie,ze podobna tragedia tez ja spotka,ale w takich zwiazkach niestety trzeba byc czujnym... Pozdrawiam.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 lis 2011, 19:04 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

agg napisał(a):sweetheart19, niestety na tym forum takie tematy nie sa mile widziane... sluza tylko klotniom i obrazaniu innych. jak mozna zaobserwowac, forumowiczom bardzo przeszkadzaja pary "mieszane".
i nikt nie pomysli, ze chodzi np. o niemca, anglika, szkota itd, tylko o "ci***ak" albo murzyna...


Tak, juz nie jeden program byl w TV o polskach ktore zwiazaly sie z ci..a a pozniej.
Tlumaczyly sie tym ze byly oczarowane romantycznych traktowanie itd. a po wizycie w rodzinnej wiosce w pakolandzie lub po slubie czar prysnal.
Teraz Mohamed leje je po pysku, dzieci odebral i kazal wracac do polski to jest niewierna czyli nikim dla nich.

Dodano: -- 24 lis 2011, o 19:07 --

sweetheart19 napisał(a):i swietny w lozku i



Hahaha... czesto chodzilem na basen gdzie byla masa ciapoli i nie bedac wcipskim przebierajac sie w szatni zauwazylem ze nie maja sie czym pochwalic....

Dodano: -- 24 lis 2011, o 19:14 --

Przemek78 napisał(a):sweetheart19, mogę się na ten temat wypowiedzieć. Jestem 4 lata w związku z Romką. Nie ma chyba bardziej znienawidzonej w Polsce mniejszości etnicznej niż Romowie. Do tej pory miałem nie najlepsze zdanie o nich dopóki nie poznałem mojej pani. Jest Słowaczką więc z dogadaniem się nie mieliśmy większych problemów. Poznałem jej rodzinę, którzy przyjęli mnie jak swojego od pierwszego dnia.


To zes teraz pojechal...zwiazek z morusem....
Powiedz mi tylko czy poznala cie z rodzina?Czy sie ukrywacie?
A moze jednak zgadzaja sie na ten zwiazek, jesli tak to pewnie jest wybrakowana, miejac 12 lat jak jakis rumun ja porwal na grzmocenie do lasu i nie zaszla w ciaze.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy
Góra
-2

KobietaPostNapisane przez agg » 24 lis 2011, 19:24 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Thomas napisał(a):agg napisał(a):sweetheart19, niestety na tym forum takie tematy nie sa mile widziane... sluza tylko klotniom i obrazaniu innych. jak mozna zaobserwowac, forumowiczom bardzo przeszkadzaja pary "mieszane".
i nikt nie pomysli, ze chodzi np. o niemca, anglika, szkota itd, tylko o "ci***ak" albo murzyna...

Tak, juz nie jeden program byl w TV o polskach ktore zwiazaly sie z ci..a a pozniej.
Tlumaczyly sie tym ze byly oczarowane romantycznych traktowanie itd. a po wizycie w rodzinnej wiosce w pakolandzie lub po slubie czar prysnal.
Teraz Mohamed leje je po pysku, dzieci odebral i kazal wracac do polski to jest niewierna czyli nikim dla nich.

Twoja wypowiedz ma sie nijak do mojej :roll:
ja napisalam, ze takie tematy sa kontrowersyjna na forum. jak rowniez to, ze nikt nie pomysli, ze chodzi o kogos innego niz tzw. "ci***ak".
a Ty wyjezdzasz z tym co widzielismy w tv i jak Mohammed leje zone po pysku...
:rozwalkompa:
dziewczyna jest dorosla i wie (badz nie) co robi. nie prosila nikogo o umoralnianie, ocenianie, a tym bardziej krytykowanie i przepowiadanie przyszlosci :roll:
jej sprawa co robi.
a jak polak chleje, zdradza i leje, a zona ucieka z dziecmi (badz na odwrot) to jest ok...
nie nam oceniac.
to, ze ja mysle inaczej albo nie zwiazalabym sie z pakistanczykiem, albanczykiem, rumunem, arabem itp. nie znaczy, ze to jest be i nikt inny nie powienien tego robic :? :

"kazdy jest kowalem swojego losu"

Dodano: -- 24 lis 2011, o 19:29 --

Thomas napisał(a):Tak, juz nie jeden program byl w TV o polskach ktore zwiazaly sie z ci..a a pozniej.
Tlumaczyly sie tym ze byly oczarowane romantycznych traktowanie itd. a po wizycie w rodzinnej wiosce w pakolandzie lub po slubie czar prysnal.
Teraz Mohamed leje je po pysku, dzieci odebral i kazal wracac do polski to jest niewierna czyli nikim dla nich.

Thomas napisał(a):Hahaha... czesto chodzilem na basen gdzie byla masa ciapoli i nie bedac wcipskim przebierajac sie w szatni zauwazylem ze nie maja sie czym pochwalic....

Thomas napisał(a):To zes teraz pojechal...zwiazek z morusem....
Powiedz mi tylko czy poznala cie z rodzina?Czy sie ukrywacie?
A moze jednak zgadzaja sie na ten zwiazek, jesli tak to pewnie jest wybrakowana, miejac 12 lat jak jakis rumun ja porwal na grzmocenie do lasu i nie zaszla w ciaze.

ale zes zablysnal :roll:
na lekcje jezyka polskiego chyba bylo nie po drodze...
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 lis 2011, 20:25 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Wiem wiem literowka i ortografia w moch postach ma wiele do zyczenia, glownie dlatego ze wchodze na forum doslownie na moment, szybko cos nagryzmole i znikam.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 24 lis 2011, 20:47 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

tak a ja powiem prywatnie ze wqrwiam sie jak jakis blackgay, badz ciapogay mowi ze jest z polka , ze sa piekne itd , ze maja malego potworka a ona teraz jedzie no polski z tym potworkiem do mamy na swieta bo on znowu pracuje tylko 2 dni przez agencje ( no kur.... o co chodzi ? )

gorzej jak zaczynaja mi sie wypytywac czy znam jakies polki , czy moge dac im numer do polek bo chca sie umowic , raz tzw ciapolek z pakinstanu chwialil sie jak to poznal polke na imprezie i ja zalatwil w kibelku , po czym zapytal mi sie czy nie mogl bym go umowic z poleczka ?
dostal w ryj , mnie zbanowali na dwa dni a on sie przeniosl na inna zmiane :D

Co gorsza czasami slysze madrych polaczkow gadajacych z angolami czy tez z wyzej wymienionymi osobnikami , i nasi rodacy mowia ze to kur... ze mysla o pieniadzach tylko itd itp i nie dosc ze poprzyjezdzaly dziewuchy po zawodowce i chca sie szybko "ustawic" byle z kim by potem przyjechac na holidaya do wioski i pokazac jaka to wielka pani za granica sie ustawila . To jeszcze sami polscy mezczyzni rozmawiaja z obcymi(w sensie nie polakami) na temat polek stawiajac je w jeszcze gorszej sytuacji .

Ale odpowiedz jest bardzo prosta : taki narod do k... nedzy :/:/ Psioczycie na ciapoli i murzynow a jest ich najwiecaj wiecie dla czego ? bo trzymaja ze soba , pomagaja sobie , w pracy w zyciu na obszczyznie a jak wezmiemy polakow pod uwage to jest sytuacja o 180 stopni wrecz sobie celowo utrudniamy , setki przykladow z reszta kto jest w UK dobrze wie o czym ja mowie tlumaczyc nie trzeba .
Anyway zycze autorce posta jak najlepiej , usiwadomiona czy tez nie w co sie wpakowala zycze powodzenia , Bo pamietac trzeba ze Arabowie stawiaja religie nad kobieta nie odwrotnie wez to pod uwage
Pozdrawiam wszystkich normalnych , nie zakompleksionych , nie zdemoralizowanych rodakow :D
Salut
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 24 lis 2011, 20:57 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Moze ja jestem nudna ale kolejny raz powtorze NIE WRZUCAJMY WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA. Osobiscie znam dziewczyne, Polke ktora jest z tzw "ci***ak" juz kilka dobrych lat, maja syna ktory jest OCHRZCZONY w Kosciele Katolickim i jako ze chrzciny byly w Pl i ksiadz wymagal jej facet ktory jest muzulmaninem poszedl do kancelarii proboszcza i wlasnorecznie podpisal zgode na to by jego pierworodny i jedyny jak do tej pory syn zostal ochrzczony i wzial udzial w tej uroczystosci w kosciele. Oczywiscie "nie trzymal" dziecka z matka przy oltarzu ale siedzial w pierwszej lawce. Jak widac wiec nie dla wszystkich islam jest ponad wszystko :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 24 lis 2011, 21:33 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Thomas napisał(a):To zes teraz pojechal...zwiazek z morusem....
Powiedz mi tylko czy poznala cie z rodzina?Czy sie ukrywacie?
A moze jednak zgadzaja sie na ten zwiazek, jesli tak to pewnie jest wybrakowana, miejac 12 lat jak jakis rumun ja porwal na grzmocenie do lasu i nie zaszla w ciaze.


widać co sobą reprezentujesz polaczku. również to, że nie masz zielonego pojęcia o Romach. a wybrakowany to ty jesteś razem z twoją znajomością języka ojczystego. pewnie się cieszysz na weekend bo zaczniesz znowu chlać.
a mojej pani to nawet nie jesteś godzien jako podnóżek robić
poza tym jak chcesz nawiązywać do mojego posta do doczytaj "inteligencie"
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 lis 2011, 21:42 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Przemek78 napisał(a):pewnie się cieszysz na weekend bo zaczniesz znowu chlać.
a mojej pani to nawet nie jesteś godzien jako podnóżek robić


Alkohol spozywam okazjonalnie w umiarkowanych ilosciach, czyli 2 do 3 razy w roku w ilosci gora 3 kieliszki wodki LUB dwoch piw . Takze jestem polaczkiem odbiegajacym nieco od stereotypu.
Ja mam swoja ukochana pelnowartosciowa Polke dla ktorej moge byc nawet podnuszkiem.

Ps.
Ale powiedz czy z tym nieudanym wypadem do lasu mialem racje????
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 24 lis 2011, 21:58 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Thomas, napisałem doczytaj. poza tym pisze się podnóżek. jak masz problemy z językiem włącz sobie na kompie sprawdzanie błędów. nie nie miałeś racji. nie kwestionuję pełno-wartościowości twojej Polki. poza tym doucz się bo chamstwem zastępujesz braki w wiedzy
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 24 lis 2011, 22:01 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

monique napisał(a):Przepraszam bardzo ale ja nie napisalam, ze moja jakas muzulmanka kolezanka jest z polakiem. Chodzilo mi o to, ze gdy rozmawiam z nim o kolezankach polkach i o ich zwiazkach nie obraza mezczyzn tylko dlatego,ze sa polakami.
ale chyba podalas zly przyklad... ktos dobrze zwrocil uwage ze powinnas powiedziec muzulmance i polaku a nie polce i polaku bo to chyba normalny uklad;)

a odnosnie ,,ci***ak,, niestety przez pare lat mozna wyrobic sobie o nich zdanie...wiadomo ze nie wszyscy sa tacy sami, ale niestety swoimi zaczepkami i zachowaniem sami sobie zapracowali na miano,,ci***ak,,...
A ile kobiet skrzywdzili to tylko oni wiedzia....Duza ich czesc bierze sobie polki do,,zabawy,,.. a pozniej koniec koncow za zone i tak bierze sobie ,,swoja,,kobiete ktora mu urodzi 6 dzieci bedzie mu wierna, posluszna itd...takie sa realia niestety..
No chyba ze trafi sie jakas naiwna ktora pod wplywem uroku swojego pana wkoncu za niego wyjdzie i podstosuje pod jego zasady, a niestety to jest calkiem inna kultura inna wiara inne zasady panujace nawet z zyciu codziennym....pozniej moze beda dzieci... gorzej jak sie okazuje ze ksiaze okazal sie jednak zaba....ale odejsc juz wtedy nie tak latwo...zwlaszcza z dzieckiem....
Takich histori bylo i jest na peczki pelno wszedzie i w zyciu codziennym i w gazetach i w tv...najpierw jest zauroczenie a pozniej zderzenie z calkowicie inna rzeczywistoscia...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ