Makijaz pernamentny brwi

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez carolq27 » 1 kwi 2012, 18:51 Makijaz pernamentny brwi

Hej!!! Chcialabym zrobic makijaz pernamentny brwi (metoda cieniowania). Czy znacie moze jakis dobry gabinet kosmetyczny? Czy mozecie mi polecic jakas dobra kosmetyczke?
Z gory dzieki:)

carolq27
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 18 cze 2011, 17:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez frezja » 2 kwi 2012, 08:04 Re: Makijaz pernamentny brwi

ja mialam robiony makijaz pernamentny powiem szczeze ,abys znalazla osobe z wielkim doswiadczeniem i to wieloletnim mam na mysli 10-15lat poniewaz osoby po kursach moga zrobic wiecej zla i w dodatku oszpecic cie.Takze zastanow sie 4 razy to jest powazny zabieg ingerencji igiel do naskora.Zwroc uwage na jednorazowe igly poniewaz moze pozniej okazac sie ze ktos cie zarazil Hcv poprzez brudne igly.Tak samo jak w salonie tatuazy.Sterylnosc i dezynfekcja.Ja osobiscie nie odwazylabym sie do mlodych dziewczyn poniewaz nie maja wieloletniego doswiadczenia.Pozniej pozostaniesz z bliznami nawet brwi tobie nie wyrosna ani henna nie zlapie.Ja do takiego zabiego bardzo dlugo sie przygotowywalam .Ja robilam w Polsce u pani ktora ma ponad 50 lat robi tylko makijaze pernamentne i wielki staz w tej technice ale ja czekalam 3msc w kolejce zeby dostac sie do niej.Takze przemysl sobie to bo pozniej nikt ci tego nie zmyje jak tobie nie bedzie sie podobac.Szukaj a napewno znajdziesz :grin:

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karolinarytro » 2 kwi 2012, 16:25 Re: Makijaz pernamentny brwi

ODRADZAM gabinet (szumnie nazwane) ALTEREGO w West Bromwich i o tej samej nazwie w Birmingham na Erdington. Oba "gabinety" prowadzi ta sama osoba - Magda. Bylam u niej raz i wiecej nie pojde, bo niechciane slady po mechanicznym oczyszczaniu skóry (mega długimi tipsami)mam do dzis. Moja znajoma robila u niej makijaz permanentny i musiala usuwac go u OSOBY WYKWALIFIKOWANEJ w Polsce, bo to co zrobila jej ta Magda wygladalo gorzej niz koszmar. Ona nie ma wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie a jedynie ukonczony kurs, wiec zasanowcie sie 5 razy zanim sie tam wybierzecie. Ogolnie jako kosmetyczka wypada strasznie slabo, a czesto wrecz potrafi zrobic krzywde.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 28 cze 2011, 20:21
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez carolq27 » 2 kwi 2012, 18:00 Re: Makijaz pernamentny brwi

a czy ktos mi moze polecic jakis sprawdzony angielski gabinet??

carolq27
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 18 cze 2011, 17:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emilucha » 6 kwi 2012, 01:18 Re: Makijaz pernamentny brwi

angielskiego gabinetu nie mam wyprobowanego ... ale tak jak dziewczyny wspomnialy wybierz kogos sprawdzonego z doswiadczeniem. Ja moge Ci polecic w warszawie kosmetyczke pewnie z tanim przelotem i roznica cenowa wyjdzie Ci tyle co w angielskim salonie :)
pozdrawiam

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 40
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wolfman » 4 lis 2012, 20:02 Re: Makijaz pernamentny brwi

Hmm, dziwne... Dzis bylam w AlterEgo na konsultacji i zabiegu Neoderma Light, ktory wlasnie mi doradzila Pani Magda i musze szczerze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona z wizyty... Pani Magda znala odpowiedz na kazde moje pytanie i wiecej i przeprowadzila ze mna dokladna rozmowe na temat mojej cery. Po zabiegu czuje sie swietnie i juz widze jego efekty, pomimo tego, ze to byla moja pierwsza wizyta... Wrecz jestem w szoku jak buzia moze tak swietliscie wygladac po jednym zabiegu?!:)
A musze przyznac, ze mam cere problematyczna. Malo tego Pani Magda doradzila mi serie kosmetykow, ktorych powinnam uzywac i to z polskiej firmy, wiec nie probuje namawiac kobiet na drogie i niby dobre firmy kosmetyczne w przeciwienstwie do angielskich kosmetyczek, ktore na tym dodatkowo zarabiaja...
Ogolnie porownujac ja do angielskich kosmetyczek wierzcie mi, ze trafilyscie w dobre rece...a mam z kim ja porownac, bo np. w takim angielskim, luksusowym SPA mlode dziewczyny bez wgladu na stan Twej skory robia Ci np. mikrodemambrazje przy swietle zapalonych swieczek...!!
Ogolnie mowiac,gdziekolwiek by sie nie poszlo, doswiadczenia moga byc rozne, i zle, i dobre, ale czy warto zaraz niszczyc komus opinie? Musicie same sie przekonac i miec wlasne zdanie...
A co do permanentnego makijazu nie powiem nic, bo sama go nigdy nie mialam i pewnie nigdy w zyciu miec nie bede.


Pozdrawiam


P.s. Pani Magda ma zadbane dlonie i krotkie,delikatnie pomalowane paznokcie.

wolfman
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 6 cze 2012, 18:44
Reputacja: -4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mena 33 » 5 lis 2012, 01:10 Re: Makijaz pernamentny brwi

ja polecam gabinet diory dior na west brom ,tez mialam tam robione,moja znajoma tez i jestesimy zadowolone

mena 33
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 47
Dołączyła: 8 mar 2010, 11:30
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 24 lis 2012, 11:45 Re: Makijaz pernamentny brwi

A ja odradzam tą panią . Jest po kursach i jest absolutnie nie profesjonalna. Robiła mi kreski nad okiem. Wyszły krzywe i oczywiście ona znajduje wymówki, ze ich nie poprawiać, ona nie ma gabinetu, tylko dojeżdża do klienta. Teraz muszę jechać żeby poprawić kreski aż na West Brom, jestem umówiona do Dori z Dori Diamonds.

Dodano: -- 24 lis 2012, o 18:00 --

i tutaj ją można znaleźć
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 25 lis 2012, 21:55 Re: Makijaz pernamentny brwi

polecam zdecydowanie Dori Diamond na West Bromwich :)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 25 lis 2012, 22:07 Re: Makijaz pernamentny brwi

wolfman napisał(a):Dzis bylam w AlterEgo na konsultacji i zabiegu Neoderma Light, ktory wlasnie mi doradzila
wolfman, jak na faceta piszacego w zenskiej formie swietnie znasz sie na kosmetyce...a tak swoja droga, czytajac twoj post ma sie troche wrazenie ze to autoreklama..

Dodano: -- 25 lis 2012, o 22:08 --

vanilia napisał(a):tą panią
link sie nie otwiera..

Dodano: -- 25 lis 2012, o 22:08 --

a ktos sie orientuje w jakich cenowych granicach sa kreski na gornych powiekach?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez vanilia » 26 lis 2012, 08:36 Re: Makijaz pernamentny brwi

bogini8, bo ona w obawir usunęła FB. Ale niżej jest link do jej strony a w razie co na pw moge dać namiary jakby ktoś chciał jej uniknąć
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 26 lis 2012, 14:38 Re: Makijaz pernamentny brwi

bogini8, wejdz na fb i wpisz Dori Diamond - tam ma zdjecia :)
naprawde jesli chodzi o kosmetyke to jest moim zdaniem najlepsza :)

znajdz Ja na fb tam sa dane kontaktowe :)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Sarenka » 26 lis 2012, 22:51 Re: Makijaz pernamentny brwi

A ja chialam dodać cos od siebie. Nie rozumiem czemu tak piszecie o Alter Ago ja do tej pani chodziłam kilka lat temu i wyleczyla mi buzke z czystym sumieniem moge ja polecić nie wiem jak makijarz permanentny bo tego upiekszania nie robiłam.Pani Magda robiła mi rożne rozniste zabiegi. Powiem wam dziewczyny jedno każdy ma swoje wymagania jedna ma fryzjera który jej doradzi obetnie,ufarbuje i jest zadowolona za to druga wręcz przeciwnie my kobiet jesteśmy inne hehe i mówię to rownież o sobie nam sie ńie dogodzi w 100%. Pani Magda jest zadbana osoba co nie jedna kosmetyczka sie umywa. Ja osobiście byłam zadowolona pisze byłam bo jako jedyna wyleczyla i usunęła mi blzny po tradziku. I dam wam przykład byłam na erdingtone w beuty passion na grawelly i co mi sie nie spodobało pani ktora robiła mi regulacje brwi nie przetarla mi łuku brwiowego i swoich rak antybakteryjnym płynem a raczej powinna a czemu powinna bo siedziała na recepcji wcześniej i nie wiem co raczkami dotykała. Wiec widzicie mnie takie cos przeszkadza i tam juz nie pójdę acz kolwiek wiele moich koleżanek jest zadowolonych. Wiec dziewczyny nie sluchajcie innych same musimy sie przekonać a często jest tak ze piszecie cos bo nie wiedząc lub słysząc od kogoś lub jednym słowem zazdrość. I jeszcze jedno nikt w west midlands nie robi dobrze brwi permanentnych jak w Polsce. Pozdrawiam was.

Sarenka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 26 lis 2012, 22:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 26 lis 2012, 22:59 Re: Makijaz pernamentny brwi

i nastepna osoba dodajaca 1 swoj post zachwalajac owa Pania... to dosc dziwne ;)

nie znam tej Pani, poniewaz odrazu trafilam na dobry salon i nie zagladam do innych
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 26 lis 2012, 23:15 Re: Makijaz pernamentny brwi

Sarenka napisał(a):Pani Magda jest zadbana osoba co nie jedna kosmetyczka sie umywa.
wolfman napisał(a):Pani Magda ma zadbane dlonie


cztajac wypowiedzi obu osob, i patrzac na to ,ze maja tylko pare postow, mozna stwierdzic ,ze to prawdopodobnie jedna i ta sama osoba...

Dodano: -- 26 lis 2012, o 23:16 --

LadyHekate, ok dzieki popatrze :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET