Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 4 lut 2013, 21:33 Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Orientuje się może ktoś czy w którymś z PL sklepów dostanę gazetę SHAPE z płytą DVD Ewy Chodakowskiej? z góry dzięki za info
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 lut 2013, 00:26 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

kamila.zie, na youtube sa jej filmiki. Ja trenuje skalpel już 3 tydzień i jestem zadowolona. Wpisz Ewa Chodakowska Skalpel albo Turbo czy Killer albo trening gwiazd. Wszystko na youtube i to za darmo. Polecam Skalpel na początek. Ewa jest też na FB polecam. Daj znać jak już się wciągniesz :) . Pozdrawiam i daj czadu :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez danonek » 5 lut 2013, 10:11 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

hej tez trenuje z Ewa na jej stronie jest sprzedaz nowej plyty

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 lut 2013, 10:30 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

danonek, ja na oklejgo.pl już od 3 tyg próbuję zamówić płytę kontaktuję się z biurem i nic olewka totalna więc zostaje YT. A jak Ci idzie? Mi w ciągu 3 tyg poszło 1,5cm z brzucha i 1 cm bioder + zmniejszony celulit z ud i pupy.

Dodano: -- 5 lut 2013, o 10:31 --

danonek, ja na oklejgo.pl już od 3 tyg próbuję zamówić płytę kontaktuję się z biurem i nic olewka totalna więc zostaje YT. A jak Ci idzie? Mi w ciągu 3 tyg poszło 1,5cm z brzucha i 1 cm bioder + zmniejszony celulit z ud i pupy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 5 lut 2013, 11:13 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

ja właśnie chciałam płytke żeby mieć od razu 30min trening..ale najwyżej będę sobie z YT łączyć te 6cio minutowe, jak się zbiorę to dziś zacznę :D a na jej stronie faktycznie jest sprzedaz nowej płyty, ale wysyłka na terenie PL :]

Vanilia, dzień w dzień ćwiczysz? zawsze po pół godzinki? masz jakąś specjalna diete to tego?
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez danonek » 5 lut 2013, 12:25 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, ja juz cwicze 4 tygodnie jeszcze sie nie mierzylam ale widze efekty
a wczesniej tp przed ciążą cwiczylam 3 miesiace i bylo juz super

kamila.zie, wysylka tez jest za granice
a filmiki masz na youtube skalpel kiler turbo spalanie po 45 minut

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 5 lut 2013, 12:38 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

wiem, zakonczyłam na 22 minucie :D może jutro będzie lepiej :P
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 lut 2013, 14:04 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Kamila ja ćwiczę TO 3 razy w tygodniu. Diety nie stosuję, przerzuciłam się na dania z parowara zamiast smażonych, słodycze jem bo sobie nie odpuszczę :). Naprawdę warto poćwiczyć. Ja teraz już się tak wciągnęłam, że jak nie mam czasu ćwiczyć w pozostałe dni to mi czegoś brakuje, a dopiero 4 tydzień zaczęłam. Trzeba się trochę wyrobić przed ślubem :)

Dodano: -- 5 lut 2013, o 14:09 --

kamila.zie, danonek, z jakich jesteście dzielnic? Może jak się ciepło zrobi to wspólne bieganie w sobotę czy niedzielę sobie zorganizujemy?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez danonek » 5 lut 2013, 14:28 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, ja z walsall jestem

danonek
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 12 lis 2011, 22:13
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 5 lut 2013, 15:00 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, tez cwicze z ewa od 4 tygodni ;) codziennie Skalpel ;) -5cm z brzucha i tali , -4 z bioder i pupy,-1,5 z ud, -2kg .:) daleka droga przede mna, ale aby sie ogarnac na przyjscie wiosny :)
Diet nei stouje bo nie mialabym sily pracowac ani cwiczyc . wystarczy pic duzo wody , ostawic smieci, i jesc a miare zdrowo:)

Dodano: -- 5 lut 2013, o 15:02 --

http://www.ebay.co.uk/itm/Polish-Magazi ... 4ac0d3fa73 jakby ktos szukal TZG

Dodano: -- 5 lut 2013, o 15:04 --

vanilia napisał(a):danonek, ja na oklejgo.pl już od 3 tyg próbuję zamówić płytę kontaktuję się z biurem i nic olewka totalna więc zostaje YT.
http://www.ewachodakowska.pl/sklep.php probowalas tu?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 5 lut 2013, 15:20 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

ja z Wolver, chciałam kiedyś swojego wyciągnąć, żeby ze mna pobiegał,ale nie chciał :D dziś miałam pierwszy dzień z Ewą, mam nadzieję, że wejdzie mi to w krew :)
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 lut 2013, 18:35 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Szkoda że nie jesteście z moich okolic. bogini8, BRAWO !!! Jestem pod wrażeniem. Napewno Ci się uda. Jak to mówi Ewa sukces jest w Twoich rękach. Chciałabym mieć czas ćwiczyć codziennie więc Ci zzdroszcze. Powodzenia
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bubu » 5 lut 2013, 18:53 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

ja dzis sprobowalam i wytrzymalam tylko 30min:( ale niepoddaje sie i pojutrze powtorka :D

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asiencja20 » 5 lut 2013, 20:33 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Eh ja ja jeszcze nie probowalam,ale obejrzalam trening i sie obawiam czy dam rade... I wlasnie to mnie zniecheca;/ Niestety;/ Obecnie biegam kazdego dnia na biezni, dwa razy dziennie. Rano zazwyczaj 15 min.,wieczorem 30 min. (bieznie mam od tygodnia). Z kazdym dniem bede sie starac wydluzyc czas biegania ale dodalabym tez chetnie,nie musi byc codziennie jakies cwiczenia na partie brzucha ... Zostalo mi bardzo duzo po ciazy i musze sie tego jak najszybciej pozbyc... Bo strasznie zle sie z tym czuje.
Podziwiam wszystkie kobiety,ktore daja rade i maja na tyle silna wole aby cwiczyc razem z Chodakowska :)
Pozdrawiam

asiencja20
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 33
Dołączyła: 24 lut 2011, 17:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 6 lut 2013, 07:04 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

To i nieśmiało ja się dołączę. Od tygodnia z nią ćwiczę. Nie powiem mój brak kondycji nie pozwalał mi zrobić całego SKALPELA ale wczoraj nareszcie się udało :D Już po tygodniu widzę poprawę w prawdzie się nie mierzyłam ale 3kg spadły :grin: Powodzenia i trzymam za was kciuki :D mam nadzieje że uda mi się wytrwać :)
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

Następna strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET