Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez marlenka1134 » 25 mar 2013, 17:37 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

[quote="vanilia"]marlenka1134, masz poprostu zakwasy. Jeśli zaczynasz ćwiczyć powinnaś robić przerwy np 1 dzień ćwiczeń 1 dzień przerwy wtedy mięśnie mają czas się zregenerować i po np tygodniu przestają boleć bo już się przyzwyczaiły do ćwiczeń. Fajnie że się dołączyłaś. Życzę powodzenia i wytrwałości. Ja już ćwiczę 2 mce i jsstem zadowolona z efektów i coeaz bliżej do osiągnięcia celu. Pozdrawiam

dziekuje Ci bardzo za cenne informacje. Jednak problemem najwiekrzym byl brak odpowiednich butow. Juz mam i jest super o niebo lepiej mi sie cwiczy:) Ja cwicze z Ewa 3tyg. zmiany najwiekrze zaszly wewnatrz mojego organizmu - lekarz juz nie jest mi potrzebny do dziwnych i niemilych badan cwiczenia je rozwiazały :) z czego jestem bardzo szczesliwa :)
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
Avatar użytkownika
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 35
Dołączyła: 4 kwi 2011, 18:03
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez annastepien83 » 26 kwi 2014, 20:36 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Również ćwiczę z Ewą;)
Moze jest jakas pani chetna z Walsall do wspólnych ćwiczeń i joggingu? ?
Mam 3 płyty Ewki i książkę na sprzedaż.
Pozdrawiam

annastepien83
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 26 kwi 2014, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET