Cera naczynkowa

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez zabaaa » 26 maja 2013, 22:31 Cera naczynkowa

Hej czy moglybyscie polecic jakies dobre i sprawdzone kosmetyki do cery naczynkowej ? Bardzo prosze o porade a czy moze wie ktoras gdzie laserem je usuwaja ? Albo sama korzystala ? Dziekuje z gory

zabaaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 20 gru 2012, 15:47
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maja2104 » 27 maja 2013, 16:40 Re: Cera naczynkowa

podpisuje sie pod pytaniami

maja2104
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 44
Dołączyła: 1 paź 2009, 14:15
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania.09 » 27 maja 2013, 19:14 Re: Cera naczynkowa

Ja rownież.Dodam jeszcze że jak troszkę słońce mnie chcyci a tylko troszkę wyglądam jabnym się opalała i za chwilę pojawiaj ą się czerwone plamy nam moim dekolcie,twarzy a karze tzw pajączki

ania.09
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 30 sie 2011, 10:20
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zabaaa » 27 maja 2013, 19:27 Re: Cera naczynkowa

ania.09 napisał(a):Ja rownież.Dodam jeszcze że jak troszkę słońce mnie chcyci a tylko troszkę wyglądam jabnym się opalała i za chwilę pojawiaj ą się czerwone plamy nam moim dekolcie,twarzy a karze tzw pajączki

Filtr 50 ;) ja uzywam

Dodano: -- 27 maja 2013, 19:28 --

ania.09 napisał(a):Ja rownież.Dodam jeszcze że jak troszkę słońce mnie chcyci a tylko troszkę wyglądam jabnym się opalała i za chwilę pojawiaj ą się czerwone plamy nam moim dekolcie,twarzy a karze tzw pajączki

Filtr 50 ;) ja uzywam

Dodano: -- 27 maja 2013, 19:31 --

ania.09 napisał(a):Ja rownież.Dodam jeszcze że jak troszkę słońce mnie chcyci a tylko troszkę wyglądam jabnym się opalała i za chwilę pojawiaj ą się czerwone plamy nam moim dekolcie,twarzy a karze tzw pajączki

Filtr 50 ;) ja uzywam

zabaaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 20 gru 2012, 15:47
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Elka96 » 1 cze 2013, 20:13 Re: Cera naczynkowa

Trudna sprawa.
W moim przypadku sprawdza sie Eucerin Anti-Redness , pomaga tez belissa na taka cere czyli Anti red. Kluczowe jednak bylo wyleczenie bakteri o nazwie helicobakter pyroli. Powodzenia.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Dołączyła: 9 mar 2012, 21:11
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martinirosso » 7 mar 2014, 14:22 Re: Cera naczynkowa

A moze wiecie,gdzie w Birmingham mozna usunąć popękane naczynka na twarzy?????
Avatar użytkownika
martinirosso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 44
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:02
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniagab » 7 mar 2014, 16:51 Re: Cera naczynkowa

Laserowo zamykaja naczynka na soho osobiscie bylam pytac ponoc wystarczy od 3do 5 zabiegow jeden zabieg jak dobrze pamietam kosztuje 25f .Mnie troche zbyla bo biore wysoka dawke hormonow na tarczyce kobieta miala sie skontaktowac z lekarzem i oddzwonic do mnie ale nie zadzwonila .
Nie dawno dostalam namiar na rewelacyjna kosmetyczke ( polke ) ktora usowa naczynka pradami ponoc sa lepsze od laseru mam zamiar umowic sie w najblizszym czasie do niej wiec jak bede po wizycie dam Wam znac czy warto zrobic taki zabieg .
Dodam jeszcze ze mi zadne cudowne kremy ani serum na pekajsce naczynka nie pomagaja jedynie latem mam w miare lada cere kiedy slonce mnie troche opali , zima moje policzki wygladaja okropnie .

Dodano: -- 7 mar 2014, o 16:52 --

Laserowo zamykaja naczynka na soho osobiscie bylam pytac ponoc wystarczy od 3do 5 zabiegow jeden zabieg jak dobrze pamietam kosztuje 25f .Mnie troche zbyla bo biore wysoka dawke hormonow na tarczyce kobieta miala sie skontaktowac z lekarzem i oddzwonic do mnie ale nie zadzwonila .
Nie dawno dostalam namiar na rewelacyjna kosmetyczke ( polke ) ktora usowa naczynka pradami ponoc sa lepsze od laseru mam zamiar umowic sie w najblizszym czasie do niej wiec jak bede po wizycie dam Wam znac czy warto zrobic taki zabieg .
Dodam jeszcze ze mi zadne cudowne kremy ani serum na pekajsce naczynka nie pomagaja jedynie latem mam w miare lada cere kiedy slonce mnie troche opali , zima moje policzki wygladaja okropnie .
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martinirosso » 7 mar 2014, 19:34 Re: Cera naczynkowa

dziekuje za odpowiedz,poczekam na Twoje prądowe wrażenia.Ja myslalam o laserze,ale jesli kosmetyczka do ciebie nie oddzwonila to znaczy,ze miala cie w d....albo jest tak dobra,ze nie miala czasu sie dowiedziec.
Avatar użytkownika
martinirosso
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 44
Dołączyła: 6 sty 2008, 19:02
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET