Midland Fertility Services

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez natgh » 25 lut 2014, 18:20 Midland Fertility Services

Witam!

Chcialam sie dowiedziec czy ktos leczyl sie w tej klinice? Jakie opinie? Nie za bardzo orientuje sie co te wszystkie fertility clinics w UK maja za zadanie? Czy one sa po to by zdiagnozowac problem z zajsciem w ciaze czy porobia jakies podstawowe badania ktore kwalifikuja do zabiegow? Czy staraja sie znalezc przyczyne i ja lecza?

natgh
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 13 gru 2012, 17:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 25 lut 2014, 20:07 Re: Midland Fertility Services

Sprawdzilam ta klinike w necie i wyglada to na prywatna placowke, podejzewam ze ich uslugi musza byc bardzo drogie.

Mamy tutaj na miejscu Birmingham Women Hospital, ktory jest nie dosc ze akademia medyczna to jeszcze sa na czele wszelkich rankingow w tym kraju.
Oznacza to dostep do najlepszych technologii medycznych, najbardziej doswiadczonych konsultantow i najnowoczesniejszej aparatury medzycznej.

Ja mialam bardzo skomplikowana ciaze i mialam szczescie byc pod opieka tego szpitala.

Wiem, ze BWH ma tez Fertility Clinic. Wydaje mie sie ze zeby dostac skierowanie to trzeba albo kryterium wieku spelnic albo czasu poswieconego na starania.
Tak czy siak kieruje tam GP i to od wizyty u GP warto temat zaczac.

Znalazlam adres tej kilniki, jesli nie spelnicie warunkow refundowanego leczenia , to swiadcza oni tez uslugi dla pacjentow ktorzy sami pokrywaja koszty leczenia:
http://www.bhamivf.org.uk/
Z tego co wyczytalam na stronie to zajmuja sie oni zarowno diagnostyka jak i leczeniem.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez natgh » 27 lut 2014, 20:04 Re: Midland Fertility Services

Hej Ktosienka! Dziekuje za odpowiedz. Mam nadzieje, ze Twoja ciaza zostala szczesliwie donoszona a w rezultacie masz zdrowe dzidzi :) Bylismy juz w tej klinice na pierwszej wizycie. Na razie tylko moje badania. Jestesmy zapisani na meza i konsultacje- omowienie wynikow i proponowane zabiegi. Podczas moich badan wszystko bylo robione pod ivf badz iui. Nikt mnie nie zapytal czy w ogole chce taki zabieg. Ja chyba mam inne wyobrazenie o tego typu klinikach. Myslalam, ze zostanie znaleziona przyczyna nie zachodzenia w ciaze, a nie od razu badania pod procedury, ktore oni oferuja. Wychodzac zapytalam co bedzie po naszych badaniach a babeczka mi mowi, ze omowienie wlasnie wynikow i zaproponuja nam co bedzie dla nas najlepsze i my im powiemy kiedy zaczac itp itd... ehh
Jestem troche zawiedziona tylko wlasciwie nie wiem na kogo... Czy na GP, ktorzy przeciez wiedza, ze nie jestem stad i nie orientuje sie w tych ich procedurach jak to wszystko dziala czy na siebie, ze wczesniej nie wyszukalam wiecej info?

Jak pisalas klinika jest prywatna, wiec i tak beda mieli kase przez NHS, wiec pewnie zalezy im by przeprowadzic takie zabiegi.

Nie wiem czy tylko ta klinika taka jest do ktorej zostalam skierowana czy kazda inna w UK nie szukaja przyczyny i nie staraja sie ewentualnie leczyc tylko proponuja pozaustrojowe zaplodnienie badz IUI.

Czy mial ktos podobne doswiadczenia?

natgh
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 13 gru 2012, 17:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 27 lut 2014, 22:11 Re: Midland Fertility Services

Moj poczwarek ma juz prawie 11 miesiecy I zawrocil nam w glowach doszczetnie czego I Tobie I Twojemu partnerowi z calego serca zycze.

Nie leczylismy bezplodnosci wiec nt procedur nie jestem w stanie sie wypowiedziec.
Moja opinie nt BWH oparlam na podstawie moich doswiadczen z czterema innymi oddzialami tego szpitala. Tak jak wspomnialam wczesniej jest to akademia medyczna, wiec lekarze tam pracujacy maja najwieksze doswiadczenie, a trudniejsze I bardziej zlozone przypadki medyczne maja szanse byc skonsultowane z lekarzami o bardzo waskim profilu specjalizacji zawodowej.

Mysle ze odpowiedzi na czesc swoich pytan jesli nie na wszystkie znajdziesz tutaj: http://www.nasz-bocian.pl

Trzymam kciuki za rozwoj sytuacji!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 27 lut 2014, 22:55 Re: Midland Fertility Services

u mojej mamy robili badania w sandwell hospital , nie robili testow pod katem zabiegow a znalezienia przyczyny dlaczego a zaczelo sie od wizyty u gp i oni tam ja skierowali
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez natgh » 28 lut 2014, 00:37 Re: Midland Fertility Services

Ktosienka gratulacje! :) Tez czekamy na ten moment :) Dobrze wiedziec, ze jest sie pod fachowa opieka. Duzo sie nastresowalas w ciazy z powodu komplikacji?

A to dziwne, ze nas do Walsall wyslali jak przynalezymy pod Sandwell. Juz do BWH jest blizej.. Moze tam juz za duzo ludzi badz czekania?

Malenkagdz dzieki za odpowiedz. Nie wiem moze jestem przewrazliwiona I martwie sie na zapas. Moze tylko tak odczulam, no ale robiac mi USG pani powiedziala, ze super, ze beda mogli pobrac do ivf. Wychodzac jak juz wspominalam tez o zabiegach. Myslicie, zeby nie spinac posladow tylko czekac na dalszy rozwoj?

Poki co GP zrobila mi badania na wszystkie mozliwe hormony w pierwszej i drugiej fazie cyklu. Maz mial robiony seminogram. W tej klinice mialam robione tez hormony I tylko w pierwszej fazie cyklu I na infekcje z krwi + USG. Maz bedzie powtarzal badania nasienia.

Malenkagdz a jakie badania robili Twojej mamie jesli mozna wiedziec?

natgh
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 13 gru 2012, 17:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 28 lut 2014, 08:00 Re: Midland Fertility Services

Hormony ,sprawdzali jajeczka i kilka innych ale nie jestem pewna co to bylo wiec nie Bede ci tu mieszac no i partnera tez badali i tu jest dziwne Bo to on mial problem a mojej mamie kazali tabletki brac , tutaj do 42roku zycia mozna miec 1 czy 2 invitro za darmo jezeli inne leczenie nie przynosi efektu
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez natgh » 2 mar 2014, 16:56 Re: Midland Fertility Services

Dzieki malenka :) mam nadzieje, ze Twojej mamie pomogli :)

Ktos inny ma jakies doswiadczenia w tym temacie badz zna kogos historie?

natgh
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 13 gru 2012, 17:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyBird-86 » 5 paź 2014, 10:49 Re: Midland Fertility Services

Hej, ja chodzilam do good hope hospital I bardzo sobie chwale opieke

LadyBird-86
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 paź 2014, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET