Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Agatula » 9 cze 2007, 13:28 Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Jest teraz taki okres ze upal daje we znaki ..:) Gdzie spedzacie sloneczne weekndy.
Moze gdzies nad woda oplacie sie plywacie. Ja bym chetnie gdzies sie popluskala ale nie mam zielonego pojecia gdzie moga byc takie kapieliska pod golym niebiem .?? :?:
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 9 cze 2007, 14:05 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Sami sie zastanawiamy gdzie tu jest cos takiego?? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 9 cze 2007, 15:55 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

sama nie wiem gdzie mozna jechac ,za daleko do morza ,szkoda bo tak lubie wode:)
narazie siedze w domu i sprzatam :grin:
pozdrawiam
jak bedziecie znali jakies fajne miejsce dajcie znac :roza:
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lola » 9 cze 2007, 21:09 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Z tego co mi wiadomo to niestety w Anglii jest zakaz kapieli w kazdym zbiorniku wodnym pod golym niebem oczywiscie oprocz basenow i morza :grin:

Tutaj znalazlam jakis link ktory temu zaprzecza zerknijcie sobie

http://www.river-swimming.co.uk/places.htm#coolplaces
Amicus certus in re incerta cernitur.
Avatar użytkownika
Lola
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Wiek: 44
Dołączyła: 1 gru 2006, 22:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 9 cze 2007, 21:15 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

no to juz lipa :???: :roll: trudno, zyje sie dalej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 cze 2007, 21:50 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

z rana rowerki, potem w południe siedzenie w domu i wcinanie pizzy, potem jak już upał zelżył to znowu rowerki - właśnie wróciłem z eksploracji kanalów. Mam zamiar zwiedzić wszystkie - tym bardziej że wreszcie przyszła mapka tras rowerowych (w tym kanałów) w Birmingham z councilu.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 9 cze 2007, 23:13 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

dzis odbylem 'retail therapy', pozniej piwko u psiapsiolki
jutro mam nadzieje na sutton coldfield. sliczny park, wezmiemy kulciaka, kiszone i radyjko :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 10 cze 2007, 09:44 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

sutton coldfield piekne miejsce fakt..bylam w tamtym tygodniu tam i powiem ,ze ode mnie blisko jest...
ciekawe ile kosztuje tam wynajecie zaglowki,.lub kajaka i jakie dokumenty trzeba im dac???

Jesli sie orjetujesz daj znac
Pozdrawiam :roza: :roza:
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 10 cze 2007, 19:21 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

polecam wybrzeze emerytow :mrgreen: wlasnie wrocilem z Seaford z campingu, ktory byl oddalony o 150m od morza. polecam

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 12 cze 2007, 16:26 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Van zapomniales dodac ze wiekszosc czasu spedzilismy na górce próbujac oderwac sie od ziemi i spalajac sie na wegiel.


Sussex jest genialne warto pojechac rower morze i pelno emerytów.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agatula » 12 cze 2007, 17:22 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Lola na tej tronce sa fajne miejsca :) Czeba bedzie moze sie wybrac w ktorys upalny weeknd :wink:
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 12 cze 2007, 19:42 Re: Gdzie spedzacie Upalne Dni :)

Ja to najchetniej w domu pozaslaniala bym wszystkie okna. :wink: Na szczescie jest fajnie i chlodno w moim mieszkanku. Poza tym to ja mam jakies wampirze korznie nie lubie slonca i sie chowam przed nim. :grin:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET