DIETA KOPENHASKA

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

PostNapisane przez Majka09 » 29 lip 2010, 11:34 DIETA KOPENHASKA

o!
Ostatnio edytowano 22 lip 2011, 15:07 przez Majka09, łącznie edytowano 1 raz

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez kamyk69 » 29 lip 2010, 12:46 Re: DIETA KOPENHASKA

hej!
fajnie, że nie jestem sama...
ja dziś pierwszy dzień na diecie i jestem po "obiedzie" :) czytałam sporo ale czuje niedosyt, tu rozwiali niektóre moje wątpliwości http://www.zdroweforum.pl/viewtopic.php ... ak&start=0 może też Ci coś pomoże. jeśli o mnie chodzi to ja obsmażam befsztyk z jednej i drugiej strony dolewam wody i dusze, zrobię tak jak zawszę na obiad myślę, że nie wykroczę za dużo :/ a jeśli chodzi o fetę hmmm sama nie wiem, zjadłabym serek w końcu jest bodajże dwa razy. No nic życzę Tobie i sobie powodzenia i wytrwałości.
pozdrawiam

kamyk69
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 19 cze 2010, 20:35
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Avenious » 29 lip 2010, 13:08 Re: DIETA KOPENHASKA

Hej, ja jestem prawie 3 miesiace po porodzie, i schudlam 28kilo, na misce salaty dziennie - w porze obiadowej:)
Nie ukrywam, czasem zjem cos innego, ale wystrzegam sie tego jak ognia:)
CHodze na basen raz w tygodniu i lykam Ali, na efeky nie musialam dlugo czekac:)
Pozdrawiam i zycze wyrtwalosci:)

Avenious
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 28 lip 2010, 01:57
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 29 lip 2010, 16:04 Re: DIETA KOPENHASKA

ja zamiast befsztyka gotowalam sobie piers z kurczaka przyprawialam wode vegetá i schudlam a teraz znow sie przymiezam zeby ta diete zastosowac naprawde dziala

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 29 lip 2010, 20:06 Re: DIETA KOPENHASKA

Ojjj... DIETA!! ;)

Jestem 5 mies po porodzie i na szczescie zgubilam zbedne kilogramy bardzo szybko (28kg). Teraz nawet 3kg mniej niz przed ciaza:) Jakos tak samo spadlo;) Tylko brzuszek trzeba troche pocwiczyc, a ja len jestem :)

Co do kopenhaskiej, stosowalam z 5 lat temu- w 12 dniu juz chodzic nie mialam sily!! Jak dla mnie jest to dieta baaardzo wyczerpujaca. Jednakze moj kolega ja stosowal, schudl 10kg i nie narzekal zbytnio. Jak widac dla jednych jest ok, dla innych wrecz przeciwnie.

Zycze powodzenia w dazeniu do celu :)
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 30 lip 2010, 05:15 Re: DIETA KOPENHASKA

dziekuje za odzew!!!i super ,ze nie jestem sama!!!
KAMYK69 jak Ci idzie?ja jestem 3ci dzien na diecie ubylo mi juuz 3cm w pasie :mrgreen: :mrgreen: wagi nie mam wiec nie wiem czy kg spadaja :-P :oops: ogolnie czuje sie dobrze tylko wraz z dieta wlaczyla sie u mnie nad potliwosc..robie te same czynnosci co zawsze a jestem spocona jak szczurek :oops: hehe oby tak dalej!!!co do serka wiejskiego obskoczylam 3 sklepy polskie i nigdzi nie maja :-( wiec kupilam twarozek poltusty..
dziekuje za stronke wlasnie jej szukalam ,bylam juz na niej ale nie moglam znalesc jej powtornie :roll:
Avenious tez myslalm o tych tabletkach ale jak dla mnie zbyt duzo kosztuja!!!wole te pieniadze zainwestowac w nowa garderobe po dieciebo jak narazie wszystko ciazowe nosze,niby tak strasznie duzo nie przytylam bo 18kg ale wszystko poszlo w twarz,brzuch i rece...no i teraz wisza mi boczki...
pozdrawiam

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 lip 2010, 07:13 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09, Kup sobie w asdzie serek wiejski angielski np z ziołami i cebulką pyszny jest po prostu :)
Co do diety to 2 lata temu stosowałam no i to była masakra, dieta jest rygorystyczna należy ściśle przestrzegać zasad , po 10 dniach juz mi było słabo i w nocy mi się śniło jedzenie, potem to mi szumiało w uszach i czułam bicie własnego serca w głowie ale wytrzymałam do końca, schudłam jakieś 9kg potem w ciągu kilku dni przybrałam połowę ale jakoś tak mi się unormował metabolizm i spoko już nie tyłam więcej.
Obecnie od 3dni jestem na diecie typu 2 koktajle slim fastu i nisko tłuszczowy obiad, lekkie 2gie śniadanie plus na pod wieczorek jakieś owoce i mnóstwo wody mineralnej plus kilka kaw :) efekt 2,2 kg w 3dni :) zostało mi 600gram by mój wskaźnik BMI nie pokazywał nadwagi a do efektu końcowego brakuje mi jakieś 14kg no ale jak schudnę jeszcze 6kg to już będę szczęśliwa :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Majka09 » 30 lip 2010, 08:01 Re: DIETA KOPENHASKA

malaroksiwlasnie robilam zakupy w asdzie do diety ale nie wiedzialam jak nazywa sie twarozek wiejski czy cos w tym stylu.....moze jakas podpowiedz? :mrgreen: [/b]

Majka09
 
 

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 30 lip 2010, 08:15 Re: DIETA KOPENHASKA

Hejka, ja tam nie jestem wprawdzie po porodzie i nie mam nawisu inflacyjnego, aczkolwiek metodę bezbolesną znam, właśnie mi braciszek młodszy stopy całuje z wdzięczności, to może i Wam podam, skoro działa.
Magiczne słowo zwie się: ostrokrzew paragwajski znany też pod nazwą yerba mate. Jest to herbatka stosowana powszechnie w południowej Ameryce, znana i popularna również w Polsce od wielu lat - w Anglii jakoś nie bardzo, jedyne miejsce gdzie to kupić znalazłem to na ebay'u, ale nie ważne. Efekt działania: herbatka zawiera mateinę (odpowiednik teiny i kofeiny) - czyli działa pobudzająco, a oprócz tego powoduje spadek łaknienia i w ten sposób bezboleśnie odchudza. Ja sam, mimo że uwielbiam tę herbatke musiałem 2 lata temu przestac pić bo ja to z natury szczupły jestem a zaczynałem po niej wyglądać jak szczypior ;)
Indianie pili ją w okresach niedostatku aby łatwiej poradzić sobie z głodem.
Także szczerze polecam. Do smaku trzeba sie przyzwyczaić - coś w stylu zielonej tylko bardziej gorzka w smaku. Polecam naturalną, żadne tam smakowe.
Reszty info doczytajcie drogie panie w internecie:
http://www.yerbastory.pl/yerba-mate-co-to-jest/
powodzenia :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 30 lip 2010, 08:54 przez plazermen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 lip 2010, 08:37 Re: DIETA KOPENHASKA

Plaziu ty to jesteś normalnie PRZEGOŚĆ :)

serek wiejski to cotagge cheese, zazwyczaj gdzieś między śmietanami leży
Załączniki
20359621_21000_IDShot_2[1].jpg
mój ulubiony :)
20359621_21000_IDShot_2[1].jpg (18.88 KiB) Przeglądane 20386 razy
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 30 lip 2010, 10:36 Re: DIETA KOPENHASKA

plazermen napisał(a):Magiczne słowo zwie się: ostrokrzew paragwajski znany też pod nazwą yerba mate


pamietam ze W.Cejrowski bardzo zachwalal ta herbate.Sama chcialabym ja sprobowac,narazie popijam czerwona ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez spellonyou121 » 30 lip 2010, 11:24 Re: DIETA KOPENHASKA

Ja mam juz dosc wszelkiego rodzaju diet, nie mozna cale zycie byc przeciez na deicie. Doswiadczenie pokazalo ze najlepsza dieta, to nie dieta.Mysle, ze samo slowo dieta, zle dziala na nasz psychike:) Wystarczy jesc troszke mniej, nie objadac sie wieczorami, pic wode i sie ruszac, a kilogramy leca. Moze nie tak szybko jak przy np diecie kopenhadzkiej, ale nie ma efetku jojo. Organizm jest zdrowy, a i cialo wyglada kwitnaco, bo od cwiczen wszystko jest jedrne. Wierzcie mi, ze byla kiedys naprawde 'duza' kobieta, wszyscy mowili, ze jestem grubo-koscista:) Co jest kompletna bzdura:) Trzymam za wszystkie panie kciuki, bo wiem, ze poczatki sa czasami bardzo trudne, zwlaszcza dla mlodych mam. Wiem jedno, da sie to zrobic!!!!!

spellonyou121
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 27 sie 2009, 21:43
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamyk69 » 30 lip 2010, 11:33 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka jakoś się trzymam ogólnie to boję się złego samopoczucia o tym co dziewczyny piszą jakieś omdlenia, szumy. no ale puki co daje radę :) na razie się nie ważę zostawię to na koniec lub na kryzysową sytuację, co by mnie zmotywowało jeśli w ogóle będzie miało co zmotywować :razz: co do serka to podobne do wiejskiego są też w lidlu polecam. damy radę w końcu to tylko głód :grin:

spellonyou121 masz rację ja ostatnio zaczęłam biegać, odstawiłam moje najukochańsze na świecie słodycze no i ostatni posiłek przed 18 no i udało mi się zrzucić 4kg. więc wiem, że da się też bez diety. ale muszę zrzucić jeszcze pare kg więc próbuje kopenhaską :)
pozdrawiam

kamyk69
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 19 cze 2010, 20:35
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez spellonyou121 » 30 lip 2010, 12:55 Re: DIETA KOPENHASKA

kamyk69 podziwiam za decyzje o bieganiu. ja probowalam juz kilka razy, ale to nie sport dla mnie:) ja duzo plywam, jestem teraz coanjmniej raz dziennie na basenie i plywam od 30 do 45 min bez przerwy, do tego skakanka i conajmniej raz dzinnie cwiczenia na brzuch i nogi. To naprawde dziala. Zauwazylam, ze mam duzo wiecej energii do robienia naprawde wszystkiego, no i samochod czesciej stoi na podjezdzie, bo po prostu mam ochote spacerowac:) jeszcze troche kilogramow mam do zrzucenia( conajmniej 8kg), ale wiem ze jest to do osiagniecia. Pozdrwaiem i trzymam kciuki:)

spellonyou121
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 27 sie 2009, 21:43
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamyk69 » 30 lip 2010, 13:39 Re: DIETA KOPENHASKA

ja też pływałam trochę mniej bo 30 min bez przerwy no i co drugi dzień ale nie widziałam rezultatów, skakanka hmm jakoś ciężko było mi sie zebrać ale polecam jeśli chodzi o brzuch, chyba zacznę po tej diecie... no i powrócę do biegania teraz wole nie ryzykować.
Ania pewnie, że jest to do osiągnięcia wystarczy trochę zaparcia i przede wszystkim wiara w siebie :) powodzenia

kamyk69
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 19 cze 2010, 20:35
Reputacja: 2
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET