Grubasek

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 2 lip 2011, 15:34 Re: Grubasek

Wiecie co? kupilismy dzieciakom trampoline,taka solidna duza,zaczelam i ja na niej skakac codziennie,po jakies 20min i przez 3 miesiace zgubilam 8kg.A przez 2 lata probowalam zejsc z 5kg ktore mi zostaly po dziecku :P Biegac nie mam kiedy,a taka trampolina fajna rzecz
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dagus » 2 lip 2011, 19:21 Re: Grubasek

fajnie tak czytac i widziec jak ktos dopial swojego celu i stracil na wadze... Gdyby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce...

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 3 lip 2011, 08:50 Re: Grubasek

dagus napisał(a):fajnie tak czytac i widziec jak ktos dopial swojego celu i stracil na wadze... Gdyby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce...



A no wlasnie! Jak czlowiekowi sie nie chce to sobie znajdzie na wszystko wymowke! I az mnie w srodku skreca jak czytam posty, w ktorych to dziewczyny najpierw narzekaja, ze obrosly tluszczem, po czym znajduja sobie 1000000 powodow i wymowek, dla ktorych lepiej jest nie cwiczyc(bo w koncu niesie to ze soba ogromne ryzyko :!: ). Trzeba sie zebrac w sobie, ruszyc tylek z sofy i zaczac dzialac ! I tak to juz ktos pisal, bieganie jest najlepszym sposobem na szybki spadek wagi!
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izabellka81 » 4 lip 2011, 10:10 Re: Grubasek

AdamBoltryk napisał(a):
izabellka81 napisał(a):(...), moj ojciec biega od zawsze co drugo dzien po 12 km, (...)

Graty dla Taty. Słowo-klucz - "od zawsze". I jak dla Ciebie takie "krótkie" przebieżki to nie jest wyczynowe bieganie, to nie wiem co tym jest. A że nie startuje w zawodach, czy też nie zwraca uwagi na własne wyniki. No cóż.

Pozdrawiam

adam jak zes taki ciekawy to powiem ci ze bierze udzial w roznych zawodach i wyniki sprawdza, poza tym biega zeby czus sie lepiej i dba o kondycje fizyczna, a w zawodach biega bo chce sie sprawdzic. tak naprawde chcialam podkreslic ze bieganie nawet czeste nie musi oznaczac ze beda problemy ze stawami w przyszlosci!!! :P:P:P
Obrazek

izabellka81
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 11 lip 2008, 09:57
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 17 paź 2011, 07:45 Re: Grubasek

Dla mnie podstawa, to nie obżerać się na noc. O 18 koniec jedzenia.
Po drugie wiele ćwiczeń można zrobić w domu, wcale nie trzeba biegać. Można poświęcić 20 minut, albo nawet 10 min. dziennie. Podnosić nogi siedząc na kanapie, nie wiem co tam jeszcze. Ja, jak mam do wyrzucenia 2 worki śmieci, to idę dwa razy( a że mieszkam na poddaszu, to zawsze się trochę ujędrnię :D ). Wcale nie trzeba się katować. Jak ktoś ma blisko do pracy, to może jeździć rowerem. :grin:

A jeżeli ktoś ćwiczy, zdrowo je i nadal nie chudnie, to powinien zbadać sobie hormony.

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 7 lis 2011, 12:25 Re: Grubasek

Jedynym wysiłkiem nie obciążającym stawów jest pływanie.

dokladnie, tez tak uwazam i nie trzeba byc jakims wybitnym plywakiem zeby chodzic na basen, wystarczy umiec utrzymac sie na powierzchni wody :wink: (wiem to z wlasnego doswiadczenia)
do okola jest bardzo wiele silownio-basenow otwartych od rana do wieczora, wiec jesli komus uda sie wygodospodarowac godzinke dziennie, badz co drugi dzien to uwazam ze warto a jak jeszcze przy okazji ma sie dostep do jacuzzi, sauny, pokoju parowego, to caly proces odchudzania moze byc o wiele przyjemniejszy :)
poza tym wiekszosc tych "wymowek" w duzym stopniu wiaze sie pewnie z brakiem towazystwa w swoich poczynaniach a na basen rownie dobrze mozna chodzic samemu, na miejscu pewnie znajdzie ktos z kim mozna pogadac :)
pozdrawiam i zycze powodzenia :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dagus » 25 mar 2012, 17:43 Re: Grubasek

ktos z Handsworth chetny zeby zaczac biegi lub jezdzic na rowerze?

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 25 mar 2012, 19:43 Re: Grubasek

Kolejne podejście Dagus? Zrzuciłaś coś przez ten rok (od pierwszego postu) czy raczej waga w górę? Z ciekawości pytam.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mr duck » 25 mar 2012, 19:52 Re: Grubasek

ja chodze na great barr, silownaia, sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, zumba, basen i jeszcze wiecej relaxu....... warto to poczuc.... zapraszam

mr duck
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 42
Dołączył: 19 mar 2012, 19:28
Lokalizacja: great barr
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagus » 25 mar 2012, 20:29 Re: Grubasek

Dokładnie kolejne podejście. Ćwiczyłam, zrzuciłam parę kilogramów i znowu mi się przytyło i to dość sporo. Teraz od ponad tygodnia ćwicze regularnie rano i wieczorem ale przydaloby się coś więcej jabieganie czy jazda na rowerze. Jeszcze nigdy Nie biegałam Tak żeby schudnac, jedynie to biec na autobus czy pociąg albo w szkole na zawodach :-)

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 25 mar 2012, 23:20 Re: Grubasek

dagus, polecam http://wagawdol.eu/ocet-jablkowy-na-odchudzanie/ mozna kupic w sainsbury Aspall organic cider vinegar. ochydny w smaku ale skuteczny, 3 razy dziennie po lyzce w szklance wody( po przebudzeniu, przed obiadem, przed pojsciem spac)
oczywiscie jako dodatek do cwiczen i zbilansowanej diety. :)
malo cukru, ograniczyc sol i pic duzo wody.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dagus » 26 mar 2012, 07:03 Re: Grubasek

Tabletki tez sobie kupilam w Holland &... biore rano i popoludniu, slodyczy nie jem tez juz ponad tydzien. Troche ciezko jest ale daje rade :-) co do wody to pije minimun 2l dziennie. Mysle, ze do czerwca juz beda widoczne efekty

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 29 mar 2012, 05:31 Re: Grubasek

mr duck, a gdzie dokladnie chodzisz podaj prosze namiary na priv :)
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez izabellka81 » 29 mar 2012, 20:57 Re: Grubasek

Gaba76 napisał(a):
Jedynym wysiłkiem nie obciążającym stawów jest pływanie.

dokladnie, tez tak uwazam i nie trzeba byc jakims wybitnym plywakiem zeby chodzic na basen, wystarczy umiec utrzymac sie na powierzchni wody :wink: (wiem to z wlasnego doswiadczenia)
do okola jest bardzo wiele silownio-basenow otwartych od rana do wieczora, wiec jesli komus uda sie wygodospodarowac godzinke dziennie, badz co drugi dzien to uwazam ze warto a jak jeszcze przy okazji ma sie dostep do jacuzzi, sauny, pokoju parowego, to caly proces odchudzania moze byc o wiele przyjemniejszy :)
poza tym wiekszosc tych "wymowek" w duzym stopniu wiaze sie pewnie z brakiem towazystwa w swoich poczynaniach a na basen rownie dobrze mozna chodzic samemu, na miejscu pewnie znajdzie ktos z kim mozna pogadac :)
pozdrawiam i zycze powodzenia :)

witajcie laseczki!
a ja uwazam ze bieganie jest najlepszym sposobem na zrzucenie wagi, ja biegam 3 razy w tyg i nie potrzeba do tego towarzystwa, sluchawki na uszy, zero gadania, skupienia i lecimy. zaraz mi powiecie ze bieganie obciaza stawy zgaddza sie, ale to jak zamkniete kolo, jezeli masz nadwage i zaczynasz biegac- stawy daja sie we znaki, ale po zrzuceniu kilku kilogramow juz stawy tak nie bola bo maja mniejsze obciazenie :), a dodatkowo łykam glukozamode na wzmocnienie stawów i wiezadel. pomaga! pozdrawiam serdecznie i wytrwalosci w postanowieniach zycze!

Dodano: -- 29 mar 2012, o 20:58 --

tzn glukozamide, zeby nie bylo ;P
Obrazek

izabellka81
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 11 lip 2008, 09:57
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET