Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 paź 2011, 19:33 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

A tak swoja droga to jakie maja zastosowanie?
Drogie panie trzeba zaakceptwac fakt ze sie stazejecie i nic wam nie pomoze poza skalpelem.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy
Góra
-3

agna78-ten peeling po prostu działa cuda-polecam,sprawdziłam go na własnej skórze po prostu rewelacja.

Dodano: -- 2 paź 2011, 16:54 --

Thomas-znowu zbłądziłeś i pomyliłeś fora

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 2 paź 2011, 17:31 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Thomas, a swoja droga zaakceptuj fakt ze niedlugo ci nie stanie i zacznij kupowac sobie zapasy viagry.... co za glupi tok myslenia.. chyba pomyliles dzialy ,, swiat kobiet,,... hmm no chyba ze czegos o tobie nie wiemy...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Toxic » 2 paź 2011, 17:31 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Ja mogę też polecić maseczkę aspirynową (można dostać bez problemu czystą aspirynę w UK? bo jeszcze nie sprawdzałam).
3-4 tabletki (bayer 500mg kwasu) spulchnić odrobiną wody i dodać łyżkę jogurtu naturalnego.

Fajnie wyrównuje koloryt, walczy z niedoskonałościami, oczyszcza pory, trochę rozjaśnia jednak to już od każdego zależy jak odbiera stosowanie kwasów na skórę ( chodzi mi o stosowanie wysokich filtrów uv)
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 2 paź 2011, 17:42 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

Thomas napisał(a):A tak swoja droga to jakie maja zastosowanie?

hmmm a wiec ,,tylko,, :
nawilzajace, rewitalizujace, oczyszczajace, ujedrniajace, relaxujace, rozjasniajace, przyciemniajace, liftingujace, rozmiekczajace, sciagajace, lecznicze, modelujace, odzywiajace , wzmacniajace.....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agna78 » 2 paź 2011, 18:05 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

agnieszka247 jak juz cos piszę, to piszę:)
Ciesze się, ze spróbowalas. Rob to systematycznie dwa- trzy razy w tygodniu, to dobra inwestycja w jędrność skóry:)

PANOWIE jak najbardziej tez mogą stosować:)

Dodano: -- 2 paź 2011, o 18:08 --

bogini8

[co za glupi tok myslenia.. chyba pomyliles dzialy ,, swiat kobiet,,... hmm no chyba ze czegos o tobie nie wiemy...]


hahahahhaahha
trafne spostrzeżenie:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 5 paź 2011, 00:46 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

chyba zabłąddziłem...
tyle tych tematów, zakładek, wątków...
no ale skoro już tu trafiłem... absolutnie, zupełnie przypadkowo...
to...
agna78 napisał(a):Moze ja nie w temacie, bo ewela119 pytala o maseczki, ale chce sie podzielic swoim przepisem na gladkie cialo i jednoczesnie profilaktyke cellulitu. Ja stosuje to ponad 10 lat i przyznam sie...
.........
...skuteczny srodek na piekna, gladka i swietnie nawilzona skore.
Jak zastosujecie to podzielcie sie wrazeniami:)
Pozdrawiam


rety!
chciałbym to kiedyś zobaczyć,
dziewczyna cała w fusach od kawy i oliwce....
łoł,
to musi być widok,
ale serio,
mam bardzo suchą cerę,
normalnie czasem aż szeleści,
kupuje sobie jakieś tam kremy nawilżające,
ale też mam pewnien sposób, który sam odkryłem,
jest prosty, wiadomo, skoro to męski sposób, to musi być proste,
lubię avocado,
no i kiedyś zrobiłem coś takiego,
i na mnie działa znakomicie,
avocado na pół za pomocą noża,
pestka won,
łyżką wyżeramy avocado
(musi być dojrzałe, można potrzymać w domu parę dni żeby dojrzało),
no więc pycha,
najlepsze jest to delikatne mięciutkie przy skórce,
no więc te resztki, przy skórce, zdrapujemy łyżką,
no i tak otrzymujemy coś w rodzaju zielonego kremu,
smarujemy się tam gdzie kto lubi,
:mrgreen:
sorry za najście już zmykam
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Toxic » 5 paź 2011, 05:09 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

testowy napisał(a):
rety!
chciałbym to kiedyś zobaczyć,
dziewczyna cała w fusach od kawy i oliwce....
łoł,
to musi być widok,
ale serio,


i cała wanna/prysznic... i łazienka w kawie łoł:P

Avokado ok:) w taki sposób, można też się maziać aloesem. Ułamujesz liścia rozcinasz i jazda.

Co do kremu to konkretnie co stosujesz? może warto się temu przyjrzeć. Polecam kremy Bioderma hydrabio (legere i riche) legere jeśli masz skórę suchą na wiór po myciu a później szybko robi się tłusta (to znaczy, że nie jest sucha ale odwodniona), riche do tej typowo suchej (jest treściwszy), nie wiem jednak czy bioderma jest łatwo dostępna tutaj. Godne polecenia są też Avene hydrance optimale (legere i riche) i La roche posay (tutaj nie znam nazwy odpowiednika). To dość dobre apteczne firmy. Coś na poziomie (cenowym) Vichy (które uważam za przereklamowane).
Nie wiem też czym myjesz twarz ale lepiej wymienić typowe mydło czy byle jaki żel z drogerii na coś lepszego w składzie i nie zmywającego warstwy lipidowej skóry, działającego delikatniej (sodium laureth sulfate-bardzo drażniące i nieciekawe g.. które praktycznie jest w większości żeli i innych płynów do mycia http://www.mamopedia.pl/0-3-mies/zdrowi ... fate---sls )

To tyle.. głębiej pewnie facet już nie zniesie:P..A jeśli masz jakąś drugą połówkę to zapodaj jej temat to pewnie ogarnie co i jak.
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 5 paź 2011, 08:00 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

testowy

Fiu fiu....nie napisales gdzie to awokado nakladasz, ale jak na cale cialo to trzeba chyba tego awokadao z pare dobrych sztuk:P

I jeszcze mala wzmianka o oleju kokosowym. Tutaj w kazdym sklepie na ci..a stoisku mozna kupic butelke za funta, w PL sprzedaja to juz NIECO drozej.
Taka butelke podgrzewamy w cieplej wodzie, zeby sie troche tego oleju rozpuscilo( ma konsystencje masla) i nakladamy na twarz, wlosy, paznokcie i wszedzie gdzie jest sucho:P
Ja akurat stosuje go na wlosy.
Wiem, ze tutejsze tzw. azjatki stosują olej jasminowy i migdalowy na wlosy systematycznie dwa razy w tyg, trzeba im oddac to, ze maja dosc blyszczace i zazwyczaj wygladajace zdrowo.
Ja mam jasne wlosy wiec jasminowy moglby mi je na zolto zabarwiac dlatego polecono mi kokosowy.
Przy okazji nakladam sobie na twarz tego oleju i zmywam po jakichs 20 -30 minutach przy okazji mycia wlosow:)
Polecam sobie wygoglowac o wlasciwosciach oleju kokosowego.

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Toxic » 5 paź 2011, 09:25 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

To jeśli o olejowaniu to ja tak z buciorami podam linka do bloga pewnej dziewczyny dość popularnej na pewnym polskim kobiecym portalu. Cały blog warto przejrzeć bo można dużo ciekawych wiadomości wyłapać o takiej bardziej naturalnej pielęgnacji, kolorówce itd..

http://mineralnekosmetyki.pl/2011/08/cz ... lejowaniu/
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 paź 2011, 09:40 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

testowy napisał(a):chciałbym to kiedyś zobaczyć,
dziewczyna cała w fusach od kawy i oliwce....


:D :D :D
Toxic napisał(a):w taki sposób, można też się maziać aloesem. Ułamujesz liścia rozcinasz


ja hoduje aloesy w domu- moge Ci Tescik wyhodowac specjalnie zebys mial sie czym mazic :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 5 paź 2011, 12:36 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

dorotajab, dla mnie wyhoduj!! :)))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 paź 2011, 12:40 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

oki :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 paź 2011, 13:11 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

agna78,
Przybij pionę. Ja też maziam włosy olejami.
A do ciała/twarzy doskonałe to kokosowy, migdałowy, arganowy i olej z czarnuszki siewnej.
Olej migdałowy mojemu polecił trener i się teraz chłopak codziennie od góry do dołu smaruje. Poprawiło to bardzo kondycję jego skóry.
Olej z czarnuszki poleciła mi koleżanka z którą trenuje jak miał wybity bark. Bo ten olej dla muzułmanów to olej święty i leczy wszystko prócz śmierci. Tym olejem smaruje twarz i wszelkie stłuczenia i kontuzje po treningu.
Ja też czasem nakładam na twarz na noc olej z czarnuszki i świetnie nawilża i odżywia.
Co do oleju jaśminowego to nie polecam bo to nie jest naturalny olej. Olej jaśminowy to parafina z aromatem jaśminowym. Lepiej w coś naturalnego zainwestować.

Fajne oleje do włosów z wyciągami można zrobić w domu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 7 paź 2011, 00:11 Re: Maseczki na twarz. Jakich uzywacie/polecacie?

agna78,
no dość duży jestem, a to avocado to na twarz tylko czasem,
a w sprawie kawy z olejem...
ktoś tu napisał, ża cała wanna też w tej kawie...
hm....
jeżeli nie ma kto po plecach rozsmarować...
to pozostaje tylko tarzanie się we wtej wannie...
łoł, łoł...
to dopiero musi być widok...
oj, teraz dopiero bym chciał to zobaczyć :shock:

Dodano: -- 7 paź 2011, o 00:20 --

dorotajab,
e, nie hoduj specjalnie dla mnie,
aż tak zawzięty na bycie pięknym nie jestem
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET