Góra widokowa

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez VA » 15 lip 2012, 09:32 Re: Góra widokowa

Niedawno na forum ktoś podał linka do miejsca piknikowego w okolicach Evesham. Góra widokowa z wieżą. Zaznaczyłem sobie to miejsce do zwiedzenia, ale teraz nie mogę tego znaleźć. Przeszperałem wszystkie pokrewne tematy na forum i nic.
Czy może wiecie o czym mowa?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez moloqu » 15 lip 2012, 09:41 Re: Góra widokowa

to moze tez ktos cos wie o jakims piknikowym miejscu kolo lotniska zaraz kolo startujacych samolotow w martson green bodajze...?

moloqu
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 paź 2010, 08:14
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 18 lip 2012, 19:24 Re: Góra widokowa

moloqu napisał(a):to moze tez ktos cos wie o jakims piknikowym miejscu kolo lotniska zaraz kolo startujacych samolotow w martson green bodajze...?


Ano jest takie fajne miejsce... nazywa sie to Sheldon Country Park i najlepiej wlasnie wejsc do niego od Marston Green... mozna tam dojechac autobusem nr 14 z centrum (o ile nie pozmieniali przystankow, to odjezdzal z pod duzego Argosa, na przeciwko KFC) i podroz trwa ok 40 min, jak nie ma za duzych korkow, albo najlepiej samochodem, rowerem, motorem lub czymkolwiek innym co nas uniezalezni od przewoznika... aha i pociagi tez tam kursuja :D z New Street Station... ale to juz musicie sami sobie zobaczyc, ktory zlapac odpowiednio, bo nie wszystkie sie tam zatrzymuja. Pociag jezdzie ok 10 min.
Zaraz w samym centrum Marston Green, tuz obok stacji kolejowej i przystankow autobusowych, jest taka kladeczka na druga strone torow, schodzac z niej mamy wejscie prostu do parku. Wolnym spacerkiem ok 10 min dochodzimy do otwartej przestrzeni, z kilkoma laweczkami i duza iloscia zielonej trawy, na ktorej oczywiscie mozna przycupnac... a potem nic tylko endzojnowac sie dzwiekiem startujacych i ladujacych samolotow...
Dodam, ze w niedziele nie da sie przegapic tego miejsca, bo tam zawsze jest sporo ludzi. Nie wiem kiedy nastepnym razem bede sie wybieral, ale jesli cos, to moge sie przejechac, na "male piwko w parku"
Mam nadzieje, ze pomoglem :D pozdro600!
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ