Góra widokowa

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

PostNapisane przez KA i PE » 31 sie 2007, 20:40 Re: Góra widokowa

raczej nie wspinac tylko spacerowac

ka

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 31 sie 2007, 20:47 Re: Góra widokowa

Ana :) napisał(a):oj pomoglo napewno tomik poczul sie usatysfakcjonowany :mrgreen: :mrgreen: :roll:



Tomik poczul sie usatysfakcjonowany. :mrgreen:
Jakos mnie wzielo po powrocie z wakacji z Polski na bardziej aktywne weekeny tutaj. I od dluzeszego czasu odczuwam potrzebe jakiegos bardziej pagorkowatego terenu. W zeszlym tyg bylem na Malvern Hills ktore bardzo bardzo polecam . Przepiekne tereny 50 min pociagiem z Bham.
A na gore Ani sie wybiore wkrotce
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 1 wrz 2007, 07:21 Re: Góra widokowa

KA zeby dojsc do tych ciekawszyk miejsc na nia trzeba sie wspiac,czasem wspinaczka bardzo mecz sa ta rózna wawozy,pszeszkody a ja wlasnie takie tereny lubie :mrgreen: co mi po scieszce takie sa w parkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdrówka :grin:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 wrz 2007, 07:52 Re: Góra widokowa

no to ja ci juz nie rozumiem Ana place zabaw dla dzieci o ktore sie pytasz raczej nie sa w ciezko dostepnych miejscach z wozkiem nikt nie pchal by sie w takie miejsce zeby do niego dotrzec , a jesli chcesz sie powspinac to proponuje szkocje
ka


tomik poczytaj i zastanow sie jestem ciekama co 2 strona by nam na to powiedziala
Ostatnio edytowano 1 wrz 2007, 08:30 przez KA i PE, łącznie edytowano 1 raz

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 1 wrz 2007, 08:10 Re: Góra widokowa

oj KA czego problemu szukasz na sile
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 wrz 2007, 08:23 Re: Góra widokowa

tomik nie szukam poczytaj wszystkie posty i poskladaj je do kupy , albo faktycznie tak jest albo nie odroznia czasu przyszlego , przeszlego i terazniejszego

ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 1 wrz 2007, 21:02 Re: Góra widokowa

oj chyba sie porobilo... :roll: ja lubie troche sie pogimnastykowac by cel osiagnac,spacery oczywiscie ale teraz moje dzieciaki nie sa na wózkach tylko,ze ja zaniemoglam chwilowo :roll: Chyba chodzi troche wysilku by muc zobaczyc co ciekawsze a nie deptaki :roll:

[ Dodano: Sob Wrz 01, 2007 22:03 ]
a i glównie to mi chodzilo o 6-latka bo starsze tez woli juz wspinaczke :roll:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 7 lis 2007, 22:11 Re: Góra widokowa

Hmm jak ktos ma to poprosze post cod do nawigacji samochodowe :mrgreen:

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 8 lis 2007, 18:10 Re: Góra widokowa

ostatnio wyczailem fajny punkt widokowy jest to tividale i trzeba sie kierowac na darbys hill road na tej ulicy jest male rodnko w strone view point, zjezdzacie do konca i jest taka bramka antyrowerowa gdzie mozna sie przejsc i zobaczyc dosc ladna panorame :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 11 lis 2007, 13:23 Re: Góra widokowa

Proponuje podawac przy ciekawych miejscach wspolrzedne dla GPS albo choc link do GOOGLE MAP
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lis 2007, 18:19 Re: Góra widokowa

Amigo_uk napisał(a):Proponuje podawac przy ciekawych miejscach wspolrzedne dla GPS albo choc link do GOOGLE MAP



bardzo dobry pomysl!!!!! podajcie post codzik??? ;) ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 15 sty 2008, 21:14 Re: Góra widokowa

Bardzo dobry tylko post codow brak jak do tej pory :-D

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 27 sty 2008, 15:30 Re: Góra widokowa

Heya! No dziś właśnie byliśmy na tym punkcie widokowym od strony Tividale. W GPS wklikałem "View Point, oldbury" i doprowadził nas na samą górę. Jeśli chodzi o google maps to wpiszcie "Darbys Hill Rd,Tividale, Oldbury, Sandwell B69, UK" i wszsytko gra. W cieplejsze dni polecam zabrac ze sobą koc. Fajne miejsce na piknik :grin:

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 15:32 ]
kolejne zdjęcie :)
Załączniki
4.jpg
View Point
5.jpg
zdjęcia z View Point
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 11 mar 2008, 15:31 Re: Góra widokowa

Link do górki ....


pozdrawaim

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&g ... iwloc=addr

i troche info :
Turners Hill (sometimes written Turner's Hill) is the highest hill in the West Midlands conurbation of England. It is located in the Metropolitan Borough of Sandwell and rises to 269 m above sea level.

The hill is situated on the border of Dudley and Rowley Regis, in a surprisingly rural part of the predominantly industrial Black Country.

On top of the hill are two large radio transmitter masts which can be seen for many miles, and there is also a large working quarry on the southern end of the hill, near the masts.

The hill can be seen from many miles away, and offers good views to Clent Hills, Kinver Edge, Shatterford Hill and on a clear day to the Shropshire Hills and the Malvern Hills. Good views of the hill can be seen from the M5 Motorway between Junctions 1 and 2. Dudley Golf Course is on the hill.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 11 mar 2008, 19:19 Re: Góra widokowa

Grzes* napisał(a):Heya! No dziś właśnie byliśmy na tym punkcie widokowym od strony Tividale. W GPS wklikałem "View Point, oldbury" i doprowadził nas na samą górę. Jeśli chodzi o google maps to wpiszcie "Darbys Hill Rd,Tividale, Oldbury, Sandwell B69, UK" i wszsytko gra. W cieplejsze dni polecam zabrac ze sobą koc. Fajne miejsce na piknik :grin:

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 15:32 ]
kolejne zdjęcie :)


czyli pomoglem ze znalezieniem? ;)

na tej gorze chyba niema radionadajnikow, jest na drugiej gorce ktora widac z tej na view point

a miejsca mase nawet na spotkanie forumowiczow, wszyscy koce, jakis boombox i napewno impra by byla niezla ;) i do bialego golego rana...

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ