AVATAR

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez przempwc » 29 gru 2009, 22:18 AVATAR

Głośna premiera. Co sądzicie o tym filmie? Bo ja osobiście jestem w szoku. Niesamowity film.
Avatar użytkownika
przempwc
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 gru 2009, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 29 gru 2009, 23:13 Re: AVATAR

Bardzo dobra fabula. Najbardziej w tym filmie podobal mi sie pomysl z komunikacja miedzy tymi duzymi ludzmi, a natura (ewa) i stwozony tak jak by drugi swiat zwyklych ludzi. Fajne tez bylo jak glowny bohater dosadl tego smoka i wszyscy mu hold skladali itd..tez mi sie podobalo i wogole caly film byl rewelacyjny. Mogla bym go obejrzec jeszcze raz.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 29 gru 2009, 23:14 Re: AVATAR

ja sie wybieram na to wkrotce.... wiec bede mogl cos wiecej na ten temat napisac... pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 30 gru 2009, 06:58 Re: AVATAR

a ja czekam na wiecej, nie obraze sie na jakis serial na tej bazie..
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 30 gru 2009, 10:40 Re: AVATAR

Film fajny, szczegolnie w 3D, Na Pandorze ta " natura" nazywala sie " Eywa".
Ciekawe czy zrobia czesc druga?
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 30 gru 2009, 11:39 Re: AVATAR

Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 30 gru 2009, 11:49 Re: AVATAR

Film super, ogolnie nigdy nie przepadalam za tego rodzaju produkcjami ale ta mi sie podobala. Jesli moge cos zasugerowac to wybierajac sie do kina wybierajcie wersje 3D, duzo lepsze wrazenia z ogladania. Polecam

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 1 sty 2010, 19:55 Re: AVATAR

Wart obejrzenia na pewno. Trochę może długi ale przy takim nagromadzeniu efektów - jeśli oglądany w 3D - chyba nie da się go skrócić. Naprawdę robi wrażenie. Przynajmniej na mnie :)
Polecam.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 sty 2010, 22:39 Re: AVATAR

Dzis widzialam i podobal mi sie bardzo.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez cobra0112 » 4 sty 2010, 13:28 Re: AVATAR

Avatar swietny film jeszcze w 3D, ponoc to najdrozszy film ktory powstal ;)
ale warto byloo ;)
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 12 lut 2009, 19:48
Lokalizacja: Chojnice - Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lula » 5 sty 2010, 16:21 Re: AVATAR

Film jest zarąbisty!!! Pierwszy raz będąc w Anglii sala kinowa była pełna. My byliśmy w Imax- sie i próba zdobycia biletu zajęła 4 dni . seans 22.30 koniec 1.30, ale było WARTO! Ja chce jeszcze raz! Idziemy ze znajomymi w piątek. Mega film!

lula
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 2 kwi 2008, 08:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monia0405 » 7 sty 2010, 17:52 Re: AVATAR

my bylismy tydzien temu -oczywiscie `format 3d :-) film niesamowity!!!!!! polecam :-)

monia0405
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 41
Dołączyła: 3 sie 2008, 15:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TheRektor » 16 sty 2010, 20:42 Re: AVATAR

Będę mówił jednym głosem (jak wszyscy). Film warty obejrzenia, a w 3D efekty naprawdę świetne. Miło spędzony czas. Chociaż widziałem rozczarowanych... Jeden z ciekawszych filmów jaki ostatnio oglądałem.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posty: 163
Dołączył: 16 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Mint Lxde & Xfce
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 18 sty 2010, 20:17 Re: AVATAR

Naiwna fabula. Powiedzialbym Pocahontas w nowym wydaniu.........
Mimo to podobal mi sie ten film, nie zachwycil bo i czym (poza oczywiscie fantastyczna animacja - wygenerowany komputerowo swiat prezentuje sie ekstremalnie realistynie). Polece go jednak wszystkim - dobry sposob na wyluzowanie sie przez ponad 2 godzinki. Szczegolnie w 3D mozna odplynac. Jesli jednak jestesmy kinomaniakami szukajacymi w obrazie "czegos wiecej" to bedziemy lekko zawiedzeni. Inaczej gdy popedzimy do kina glodni ponad dwu-godzinnej odskoczni od rzeczywistosci i sposobu na zrelaksowanie sie, do tego film ten jest jak najbardziej stworzony. I znow Amerykanie zafundowali nam przerost formy nad trescia. O dziwo jednak tym razem lekkie oszolomienie polaczone ze szczeko - opadem w jakim pozostaniemy po seansie pozwoli nam wybaczyc to jakze nieistotne w tym przypadku zaniedbanie. Ach.. Dodam takze ze nie oplaca sie "Avatara" sciagac z sieci celem pokonania "systemu" i oszczedzenia kilku funtow. Efekt 3D w kinie jest oszalamiajacy, i nie wyobrazam sobie przebrniecia przez fabule na ekranie laptopa. Czyzby nowy sposob na piratow...?

W pelni obiektywnie - Mateusz

P.S. miejmy nadzieje ze zapowiadana druga czesc nie zawiedzie nas, tak ajk to czesto bywa w przypadku sequeli dobrych filmow. I mimo ze to wlanie kontynuacje Cameron robi switenie (Obcy 2, Terminator2) to mam nieodparte wrazenie, ze Avatar 2 ma byc glownie maszynka do robienia (duuuzej) kasy. Obym sie mylil:)))
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darokrol » 19 sty 2010, 23:50 Re: AVATAR

słabizna i tyle, ja za stary jestem żeby się dać omamić efektami specjalnymi, które swoja drogą nie zrzuciły mnie z krzesła, efekt 3D wymyślono chyba 100 lat temu więc dla odmiany od większości, postanowiłem się skupić na fabule, niestety nie było się na czym skupiać, fabuła naiwna, dziecinna, uproszczona do granic możliwości, dostosowana do wymagań intelektualnych większości dzisiejszych społeczeństw, niestety ja wymagam czegoś więcej więc jeśli już ktoś bardzo chce obejrzeć (żeby na imprezie nie usłyszeć złowieszczego "nie widziałeś Avatara ?") to niech lepiej ściągnie z internetu

darokrol
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 sie 2009, 21:10
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ