Lake Vyrnwy

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

PostNapisane przez zdzisium » 9 sie 2010, 12:09 Lake Vyrnwy

Lake Vyrnwy. Jeszcze jeden kawałek Walii wart poświęcenia trochę czasu.
Załączniki
DSC_4633.JPG
wodospady, okres bez deszczów, więc było trochę mało wody
DSC_4586.JPG
tama
DSC_4566.JPG
wieża

zdzisium
 
 

PostNapisane przez Guest » 9 sie 2010, 16:00 Re: Lake Vyrnwy

zdzisium, w którą stronę od jeziora trzeba iść na ten wodospad? byłem już tam dwa razy i nigdy go nie widziałem...

Guest
 
 

PostNapisane przez zdzisium » 9 sie 2010, 17:49 Re: Lake Vyrnwy

Draco.
Jadąc od strony tamy, mijasz wieżę i jedziesz... jedziesz... na drugi koniec jeziora, powoli bo jak wiesz wąsko i spory ruch. Jest moment gdy patrząc w lewo zobaczysz wodospady. Dojedziesz do mostka na potoczku, który zasila jezioro i chwilę za nim trzeba skręcić w prawo. Stoi tam tablica informacyjna. Parking, miejsce na piknik, nawet toi-toika. I wtedy do wodospadu trzeba iść kawałek. Zalecam dobre buty, bo jeśli chcesz wejść trochę wyżej to teren jest mokry, miękkie podłoże. Byłem tam wczoraj i lepiej wodospad wyglądał niż wcześniej, więcej wody. Jakąś fotkę lub dwie wrzucę pod koniec tygodnia do tego tematu, bo zostawiłem sprzęt w Walii.
Pozdrawiam

zdzisium
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 9 sie 2010, 18:38 Re: Lake Vyrnwy

Ciekawe miejsce, chyba się tam kiedyś wybiorę.

P.s. Co to takiego "toi-toika"?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez zdzisium » 9 sie 2010, 18:45 Re: Lake Vyrnwy

VA
Toi-toi'ka, zwana komnatą westchnień. Szczególnie upodobała sobie koncerty i inne imprezy masowe.
http://www.toitoi.pl/oferta_kat/kategoria/toalety.html

zdzisium
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 9 sie 2010, 18:50 Re: Lake Vyrnwy

Aaaha! :grin:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 10 sie 2010, 13:51 Re: Lake Vyrnwy

zdzisium, wielkie dzieki :) ja nie wiedzialem o wodospadach, wiec zawsze wyprawe konczylem w polowie jeziora za wiezyczka na wodzie, tam jest taki zajazd na auta i po drugiej stronie ulicy te wielkie drzewa (pomniki przyrody). czlowiek jak nie wie to czasem ciekawych miejsc nie znajdze...

Guest
 
 

PostNapisane przez zdzisium » 10 sie 2010, 14:05 Re: Lake Vyrnwy

W czwartek przenoszę się do Walii. Wciągnęło mnie fotografowanie więc pewnie jeszcze nie raz wrzucę tutaj namiary na jakieś ciekawe miejsca takich jak to:
Załączniki
DSC_6611.JPG

zdzisium
 
 

PostNapisane przez Guest » 10 sie 2010, 14:09 Re: Lake Vyrnwy

juz sie nie moge doczekac bo sam uwielbiam zwiedzac a nowych pomyslow nigdy za wiele :) jak bedziesz cos wrzucal to pisz co to jest :) ja na koniec sierpnia planuje portsmouth a w drodze powrotnej eden project.

Guest
 
 

PostNapisane przez zdzisium » 10 sie 2010, 14:16 Re: Lake Vyrnwy

Pod koniec tygodnia wrzucę coś nowego. Wywiozłem już sprzęt do Walii, a tutaj nie mam wszystkich fotek. Oczywiście będzie kilka słów o lokalizacji. No i planuję zrobić stronkę www z moimi wypocinami, tylko jeszcze czasu nie mam i umiejętności webmasterskie daleko w lesie.

zdzisium
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ