Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 16 sie 2010, 10:13 Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

6 rano, może po 6stej. Najwyższy czas aby wstać i z ekipą wyprać się do Brecon Beacons na wodospady i kaskady. Cokolwiek by to nie znaczyło, od osób, które bywały tam w przeszłości ponoć jest super, o reszcie miałem przekonać się sam. Tak więc jedziemy na 3 samochody, łącznie chyba 16 osób. Cóż jadą z nami dzieci, matki, dziadki. Nie będzie ciężko sobie myślę. Ja wybieram się w konkretnym celu, chcę mieć świetne zdjęcia stamtąd, ale nie widoczków czy czegoś takiego, a raczej nas szalejących w wodzie. Po niecałych 3-godzinach dojechaliśmy na miejsce. Piękne, spokojne okolice. Jak wspomniałem jest nas dużo, dzielimy się na 2 grupy. Jedna piesza (dzieci, kobiety:)), która wędruje wzdłuż rzeki, niby idzie dość ciężką trasą i z którą się spotykamy dopiero na samym końcu trasy.
Druga grupa, to ta która mnie bardziej interesuje idzie,płynie, skacze wraz z rzeką. Generalnie trzeba było zacząć od specjalnego stroju. Konkretniej - pianki, specjalne buty, ale można też w trampkach iść, kaski i kapoki. Cały sprzęt to w zależności od jakości. Można kupić już za około 200 funtów, oczywiście jest to właściwie jednorazowy wydatek............... Resztę można zobaczyć na zdjęciach :)

Ponad 10 kilo sprzętu, który zabrałem jak się okazało później głównie o co się modliłem, to aby nie utonął
Obrazek

Kilka zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Patrico » 16 sie 2010, 11:51 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

toż to miejsce aż się prosi o odwiedzenie! Oby więcej takich postów z reklamą tak ciekawych miejsc
btw. świetne fotki na flickr

Patrico
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 37
Dołączył: 27 mar 2010, 14:30
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 16 sie 2010, 12:21 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

Rewelacyjne zdjecia i piekne miejsce. Mozesz napisac jak tam dojechac.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 16 sie 2010, 17:01 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

I o to chodzi! Po wszystkim jeszcze trochę slacka albo wspinaczki i już więcej nic nie trzeba :)
Bardzo fajne foty.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez clinic » 16 sie 2010, 19:12 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

swietne miejsce , wybral bym sie tam , tylko sprzetu brak :(

clinic
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 sty 2010, 13:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 16 sie 2010, 23:30 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

tak trzymaj kucza21!!
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 18 sie 2010, 14:44 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

jestem pod wrazeniem, gartuluje pasji :-D
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MarcinBhm » 21 sie 2010, 01:05 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

kucza21, Witam serdecznie, czy oprocz Canyoningu uprawiacie jeszcze jakies sporty? Musze przyznac, ze milo jest wiedziec, ze jest grupa ludzi niekoniecznie spedzajaca czas przed TV z piwem, Gratuluje!
Staram sie spedzac czas najaktywniej jak sie da, choc ostatnimi czasy jest to coraz trudniejsze, Moze udaloby sie zorganizowac grupe aktywnie spedzajaca czas?
Pozdrawiam serdecznie z nadzieja, ze...
Marcin

MarcinBhm
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 sie 2010, 00:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 21 sie 2010, 11:12 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

kucza21, mógłbyś podać dokładniejszą lokalizację tych wodospadów. Byłem kilka razy w Brecon Beacons, ale na takowe się jeszcze nie natknąłem.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Was » 21 sie 2010, 12:12 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

MarcinBhm napisał(a):kucza21, Witam serdecznie, czy oprocz Canyoningu uprawiacie jeszcze jakies sporty? Musze przyznac, ze milo jest wiedziec, ze jest grupa ludzi niekoniecznie spedzajaca czas przed TV z piwem, Gratuluje!
Staram sie spedzac czas najaktywniej jak sie da, choc ostatnimi czasy jest to coraz trudniejsze, Moze udaloby sie zorganizowac grupe aktywnie spedzajaca czas?
Pozdrawiam serdecznie z nadzieja, ze...
Marcin


Jak dobrze prześledzisz choćby i to forum, to zauważysz, że takich ludzi jest nawet całkiem sporo. Rowery, rolki, latawce, paralotnie, wspinanie, piłka, windsurfing...
Trochę by się tego nazbierało. Ale rzeczywiście to bardzo mobilizujące i "podnoszące na duchu" popatrzyć od czasu do czasu na innych zapaleńców :)

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 5 mar 2011, 21:05 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

Czesc, Czy na Gorge Walk, tak to sie nazywa w UK, canyoning bardziej amerykanska nazwa, braliscie instruktora? Czy samemu na nieodkryty teren?
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 20 mar 2011, 00:33 Re: Brecon Beacons - Wodospadowo Eskapadowo

Ja jechalem robic zdjecia z ekipa, ktora 2-3 razy w roku jezdzi na takie akcje, mozna wziac instruktora (?), czy to przewodnik, ale nie widze sensu najlepiej isc za taka grupa wtedy wiadomo gdzie mozna, gdzie nie mozna skakac.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny


Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ