Wesołe miasteczko. Birmingham

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez andzia0115 » 11 cze 2011, 15:00 Wesołe miasteczko. Birmingham

Chciałam zapytać czy ktoś wie gdzie jest jakieś wesołe miasteczko w Birmingham. jak tak to gdzie i jeśli to wesołe miasteczko ma swoją stronę internetową to proszę o link.
Avatar użytkownika
andzia0115
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 29
Dołączyła: 2 sie 2010, 17:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lemon » 11 cze 2011, 15:22 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

nie wiem gdzie w Bham, jednak jeśli masz ochotę na konkretną jazdę polecam link poniżej :twisted:

http://www.thorpepark.com/

pozdr

lemon
Raczkujący
 
 
Posty: 56
Dołączył: 27 lip 2009, 17:20
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 11 cze 2011, 15:48 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

Jest takie objazdowe wesole miasteczko,ktore co jakis czas pojawiasie w danych dzielnicach,niadawno bylo na acocksie,a pozniej widzialam je niedaleko Asdy ono sie rozbija w parkach przewaznie.
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 11 cze 2011, 16:05 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

Teraz to objazdowe wesole miasteczko jest niedaleko mnie . W cofton park . Wiem , ze sa do jutra.

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 11 cze 2011, 21:04 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

hej, jest wesole miasteczko nazywa sie Drayton Manor Park i lezy nie daleko Tamworth, w sumie to zaraz kolo Belfry Hotel.
http://www.draytonmanor.co.uk/

polecam, fajna jazda. no i dla dzieciakow polecam tam imitacje wesolego miasteczka w thomas land, warto sie tam przejsc :) jest tam tez zoo i inne atrakcje.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 12 cze 2011, 12:31 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

Witaj :)

Od siebie mogę polecić www.AltonTower.com - klik, jak dla mnie ciekawsze niż Drayton Manor więcej atrakcji pod każdym względem, tylko troszkę dalej niż Drayton ale na prawdę warto tam się wybrać ;)

Adres: Alton Towers Resort, Alton, Staffordshire, ST10 4DB.

Pozdrawiam
Sebastian.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez grajek151 » 16 sty 2012, 23:41 Re: Wesołe miasteczko. Birmingham

W Alton bylem 2x i pewnie jeszcze nie raz tam zawitam. planuje na wiosne wlasnie do Thorpe pojechac i zobaczyc co tam oferuja.
hmm... moze kogos zainteresuje ta uwaga moze nie...
jadac do Alton Towers lepiej wykupic priorytety na wszystkie atrakcje ''Adrenaline''.
no moze na Saw nie potrzeeba bo szybko tam przebiega to. Na reszte skracamy sobie czas z 1h albo i wiecej do moze 15 min. stojac w normalnej kolejce moze zdazymy na 6 atrakcji i zamykaja. A napewno sie spodoba to sie bedzie chcialo powtorzyc wycieczke. czyli jeszcze raz wydac na wstep. Wiec skoro te pieniadze i tak tam wydamy to chyba lepiej w 1 dzien. Wiekszosc ludzi mysli glownie zeby na same rollercostery pojsc. W sumie racja. Wg mnie Nemesis Oblivion (super miny na zdjeciach wychodza) :shock: i Rita sa najlepsze. Warto zajrzec rowniez do takiego miejsca gdzie jest taki jakby dom strachow. Naprawde fajne efekty sa :)

grajek151
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 34
Dołączył: 3 lip 2010, 06:32
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: -3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ