Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 1 lis 2011, 13:06 Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Witajcie, mam takie pytanie, co można ciekawego zobaczyć, zwiedzić w Birmingham i najbliższej okolicy?? Byłem już w centrum, byłem w muzeum, objechałem stadiony (szkoda ze od środka nie da sie ich zobaczyć) no i byłem też w Stratford. Mam w weekendy troche czasu a poki jest jeszcze w miare fajna pogoda to trzeba by coś zobaczyć.
Pozdrawiam Was :)

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 1 lis 2011, 17:09 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Hej

To wszystko zalezy jaki rodzaj atrakcji Cie interesuje:)

Ja polecam muzeum motoryzacji w Coventry, Black Country, Sutton Park( mozna odkryc kawalek drogi po rzymianach) , nastepnie Aston Hall, muzem lotnictwa w Wolverhampton. No a jesli Cie interesuja dalsze wyprawy to WALIA oczywiscie.

Mozesz tez wybrac sie do Safari Park czy Dudley Zoo, w tym drugim mozna wejsc na zamek i zobaczyc nasze Bham u swych stop:)

Mysle ze cos z tego wybierzesz- ja osobiscie najbardziej polecam Black Country:)
Pozdrawiam i milego zwiedzana:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 1 lis 2011, 21:01 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Malvern, a z dalszych wypadów to tez poleciłbym Walie i Kornwalie.
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 2 lis 2011, 08:08 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

RAF Museum Cosford. Wstęp wolny, Jedynie trzeba zapłacić za parking 3 czy 5 funtów za samochód. I od razu polecam dłuższy termin, bo jest trochę oglądania :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 7 lis 2011, 13:37 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Zamek w Warwick też jest ciekawy :grin:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 8 lis 2011, 09:46 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

Muzeum w Custard Factory albo Barber Institute blisko Bristol Rd, Leamington jest swietne na zakupy i jest to zadbane miasteczko, Wawrick tez jest ladny.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

PostNapisane przez KA i PE » 8 lis 2011, 16:53 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

bridgnorth, cliff railway i cartway

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 19 lis 2011, 14:15 Re: Ciekawe miejsca w Birmingham i okolicy.

przejzyj sobie strone glowna Polonii Birmingham/rozrywka/ciekawe miejsca tam sa opisane rozne miejsca z cenami, godzinami wstepu, zaznaczonymi miejscami na mapie,... my jak mamy w planie jakas "wycieczke" tam wlasnie szukamy. ostatnio bylismy w muzeum transportu w Coventry - duzo chodzenia ;) ale nam sie podobalo, moze glownie ze wzgledu na mala odmiane od szarej zeczywistosci :)
pozdrawiam
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ