Tunezja-szczepionka na zolta goraczke!yellow fever

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez P880920 » 20 sie 2013, 15:08 Tunezja-szczepionka na zolta goraczke!yellow fever

Witam, właśnie dostałam tabele informacyjna z thomas cook odnośnie szczepień przed wyjazdem do Tunezji . Jest tam zaznaczona szczepionka na żółta gorączkę jako obowiązkowa , czy orientuje się ktoś czy ta szczepionka jest płatna ?! Czy ktoś z doświadczenia wie czy faktycznie jest obowiązkowa dodam ze będę podróżować małym dzieckiem (2latka) proszę o rzetelne informacje najlepiej osób z doświadczeniem (po podróży do Tunezji) z góry dziękuje . Paula

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 20 sie 2013, 20:53 Re: Tunezja-szczepionka na zolta goraczke!yellow fever

P880920, przerabialam temat jakies 2 m-ce temu. Ja jako dorosla osoba dostalam extra 3 szczepionki przypominajace. Sprawdzilam w karcie szczepien z dziecinstwa na co I kiedy bylam szczepiona. Corka urodzona tutaj dostala 2. Nie mam tej karty przy sobie teraz, jutro sprawdze I dam znac. Na pewno na yellow fever sie nie szczepilismy ;) jako pracownik medyczny temat przeanalizowalam bardzo dokladnie przed zaszczepieniem sie na cokolwiek.
Te podstawowe I niezbedne szczepienia sa bezplatne.

Tu masz liste I yellow fever nie jest wymagana, chyba ze przybywasz z zainfekowanego regionu ;)
http://www.thomascook.com/pdf/Passport% ... 110811.pdf
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

agg napisał(a):P880920, przerabialam temat jakies 2 m-ce temu. Ja jako dorosla osoba dostalam extra 3 szczepionki przypominajace. Sprawdzilam w karcie szczepien z dziecinstwa na co I kiedy bylam szczepiona. Corka urodzona tutaj dostala 2. Nie mam tej karty przy sobie teraz, jutro sprawdze I dam znac. Na pewno na yellow fever sie nie szczepilismy ;) jako pracownik medyczny temat przeanalizowalam bardzo dokladnie przed zaszczepieniem sie na cokolwiek.
Te podstawowe I niezbedne szczepienia sa bezplatne.

Tu masz liste I yellow fever nie jest wymagana, chyba ze przybywasz z zainfekowanego regionu ;)
http://www.thomascook.com/pdf/Passport% ... 110811.pdf


Agg będę bardzo wdzięczna za informacje super ze nie trzeba na ta yellow fever bo już się dowiedziałam ze koszt to 50£ za osobę a jest nas pięcioro więc kwota byłaby nie mała:) czekam na reszte info. Pozdrawiam i dziękuje

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO