zajęcie konta

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez fredzio » 15 kwi 2011, 19:07 zajęcie konta

Czy komornik może zając wspólne konto małżonków, którzy mieszkają za granicą na poczet podwyższonych alimentów , zaznaczam ,ze co miesiąc płacę alimenty , ale w niższej kwocie niż jest to zasądzone . Proszę o pomoc :-(

fredzio
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 15 kwi 2011, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 15 kwi 2011, 20:40 Re: zajęcie konta

coz, oczywiscie. jak sa sasadzone. a tutejsi komorcicy wogole sie nie patyczkuja. a wogole nie placacych policja gania, jak bandytow. takie fakty.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez wili » 16 kwi 2011, 00:13 Re: zajęcie konta

tak! w tym dziwnym kraju tylko funty sa dobre :wink:

wili
 
 

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 16 kwi 2011, 18:41 Re: zajęcie konta

I bardzo dobrze,ze tu policja gania tych ktorzy na wlasne dziecko placic nie chca,szkoda ze w Polsce nie jest to tak karane,ja od swojego ex juz rok czasu ani grosza nie dostalam na dwojke dzieci :( Jak mozna sie wogole wlasnymi dziecmi nie interesowac tego pojac nie moge,dlaczego faceci tacy sa? Tu juz nawet nie chodzi o ta kase z alimentow,ale o caloksztalt.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez fredzio » 16 kwi 2011, 19:52 Re: zajęcie konta

Ja płacę , tylko że nie całą taką zasądzoną kwotę , ale w miesiąc w miesiąc wysyłam pieniądze , a moja była nie ma zamiaru w ogóle iść do pracy i to jest ok. Jak chciałem zobaczyć dziecko to wymyślała tysiąc powodów ,żebym tylko nie zobaczył, to jest ok.
I to jest sprawiedliwe dla was kobiet.

fredzio
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 15 kwi 2011, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 17 kwi 2011, 07:07 Re: zajęcie konta

fredzio, jeslimasz zasadzona jakas kwote, to si e ja placi, np ja splacanie pozyczki. jesli nei bedziesz palacil tyle ile trzeba beda scigac. to jest raczej logiczne, prawda?
nie interesuja mnei wasze stosunki, odpowiedzialam na pytanie i tyle.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 17 kwi 2011, 18:14 Re: zajęcie konta

Nieplacenie calej kwoty dziala na twoja niekorzysc gdybys chcial swoja ex zaciagnac do sadu i zmusic ja do umozliwienia Ci kontaktow z dzieckiem. Takze plac calosc. Poza tym ze lamiesz prawo, to sam sobie szkodzisz.



A kobiety bywaja perfidne tak samo jak i faceci. Nie ma reguly kto gorszy. Niestety sa ludzie i parapety. Jest masa facetow, ktorzy umywaja rece od obowiazkow rodzicielskich, a jest tez masa kobiet, ktore tylko w ramach zemsty, beda perfidnie krzywdzic wlasne dzieci zeby zranic faceta. Niby w imie lepszego dobra.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez fredzio » 18 kwi 2011, 07:24 Re: zajęcie konta

I właśnie on należy do tej grup tj. sama nie zje ale też nie da ruszyć . Mam cierpiec do końca życie bo nam się nie ułozyło , a teraz jestm szczęśliwy z drugą kobietą i to jej spędza sen z powiek. :cry:

fredzio
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 15 kwi 2011, 19:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 19 kwi 2011, 09:36 Re: zajęcie konta

Bardzo Ci wspolczuje. Mam kilka takich przypadkow w rodzinie niestety. I wiem jak to wyglada. Baby potrafia byc perfidne. Nie wazne srodki, nie wazne, ze krzywdza dziecko, ale najwazniejsze jest utrudnienie zycia bylemu. A fantazja w wymyslaniu srodkow do zemsty jest nieograniczona. Te ktore ja znam to istne psychopatki. Zamiast ukladac sobie zycie i dbac o dzieci ich krucjata zyciowa stala sie zemsta. A niestety polskie sady nie rozpoznaja czegos takiego jak psychiczne znecanie sie nad dzieckiem, a ojcowie maja bardzo marne szanse.
A tym mamusiom w knuciu i wymyslaniu coraz to nowych i bardziej perfidnych pomyslow, pomagaja babcie.

Njagorsze jest to ze takie psychopatki zwykle trafiaja na tych najbardziej wartosciowych facetow i dobrych ojcow. I graja na ich emocjach poslugujac sie dziecmi.


Napiasalam tu o konkretnych przypadkach z mojego otoczenia, zeby nie bylo, ze wszystkie kobiety, ktore ograniczaja kontakt z dzieckiem sa perfidne. Wielu ojcow nie zasluguje na to zeby dzieci ogladac (mam tu na mysli, wszelkie patologie). Tak jak i wiele matek.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO