zmiana adresu w virgin media,kto to jest virgin net

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp
Czesc!
Dwa miesiace temut zmienilam adres zamieszkania. I chcialam przenies internet ktory mialam w ntl(obecnie w virgin media).Czekalam na to 2 miesiace. Mieszkam na I pietrze wiec najpierw chcieli zgody na pociagniecie kabla od agencji mieszkaniowej itp. wszystko uzyskalam,ale dla virgin media to bylo za malo.Powiedzieli ze wyslali list do agencji i czekaja na odpowiedz,oczywiscie zadnego listu agencja nie miala,i kilka innym rzeczy aby przeciagnac w czasie. W koncu powiedzieli ze jedyny sposob podlaczenia do nas internetu to aktywacja gniazdka z BT,wiec aktywacja potrwal 1 dzien bo trzeba bylo zalozyc telefon £15,50 za pierwszy miesiac pozniej moze mniej, plus £25 na wejsciu.Dzwonimy z powrotem do Virgin media daja nam nr tel. pod ktory mamy zadzwoni. Dzwonimy za 4 dni przychodzi nam modem, na nastepny dzien modem jest aktywny.SUPER NARESZCIE MAM INTERNET!!!! Tak mam ale co sie okazalo zerwalam kontrakt z virgin media a podpisalam z kims takim jak Virgin net.O czym nie mialam pojecia!!!!!!!!! Teraz mam zaplacic £190 do konca umowy z Virgin media.Co mam zrobic skoro bylam pewna ze to jest tylko zmiana adresu i ciag dalszy umowy z Virgin media. £200 piechota nie chodzi. I nikt mi nie powiedzial ze zmieniam dostawce. POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!

annagrom
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 cze 2007, 15:20
Reputacja: 0
Neutralny

Mialem tak samo z tym ze wiedziałem na co przechodze i pomimo nazwy to jest ta sama firma, odrazu sobie zastrzegłem ze podpisze z nimi nowy kontrakt jak nie bede musiał płacic za zerwanei tamtej umowy. oczywiscie i tak dostałem rachunek od virgin media na 80 kilka funtów, zadzwoniłem i ich zjebałem, zadzwon i tez pokrzycz, wogóle nie słuchaj co gosc gada ( bo on i tak nie wie co gada ) tylko przedstawiaj swoje argumenty - wkoncu to nie twoja wina ze nie są wstanie podpiąc kabla na twój adres. Jak by cos buczal powiedz ze chcesz pozmawiac z jego przełozonym ( zawsze działa ). Ogólnie sprawa wyglada teraz tak ze płace za virgin.net i odrazu o tą sume maleje rachunek od virgin media - te 80F - az zejdzie do zera. Moze im tak wygodnie w kazdym razie ja płace to na co sie zgadzałem i nic wiecej.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

dzieki za rade,jutro zobacze co uda mi sie zalatwic!!

annagrom
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 cze 2007, 15:20
Reputacja: 0
Neutralny

No pięknie:/ mnie też to czeka niedługo bo zamierzam się wynieść z obecnego lokum. Aż się boję co to będzie,pewnie przeprawa przez piekło...

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

dziwne...Ja przenosilem adres z Telewestu na Virgin i obylo sie bez klopotow.
Z tym ze nawet na stronie zastrzegaja ze nie jest to kontynuacja umowy a PODPISANIE NOWEJ. Tak wiec stara wygasa, ale nowa trwa 12 miesiecy od daty podlaczenia (ma to swoje minusy).
Inna sprawa ze cala infrastrukture juz mialem w domciu.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

Profes79 napisał(a):....
Inna sprawa ze cala infrastrukture juz mialem w domciu.


I właśnie o to chodzi ze my przeprowadzilismy sie do miejsc gdzie Virgin (stare NTL) nie ma swoich kabli i nie ma mozliwosci podciagniecia ich, dlatego podpina nas do Virgin.net na telefonie BT

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 10 lip 2007, 22:13 Re: zmiana adresu w virgin media,kto to jest virgin net

to ciesz sie ze miales kable od BT, bo ja mam jakies gniazdko, ale prawdopodobnie to nie jest bt, tylko od jakies radiowki, bo antena jest na dachu i chyba pyknie mi 130 za podlaczenie bt, virgin media w moim przypadku nie ma zasiegu i stara umowe z poprzedniego adresu zerwalem, ale kary zadnej nie place bo mialem ich ponad 18 miesiecy. Swoja droga czy ktos zna tutaj, jakies firmy zakladajace neta bez kabli bt tylko przez radio? W pl bylo to dosyc popularnemam do 5 dni na znalezienie takiej firmy , bo inaczej pozostanie mi bt i 130 funow za instalacjie + 10, 5 niepotrzebnych wydatkow co miesiac.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 11 lip 2007, 18:50 Re: zmiana adresu w virgin media,kto to jest virgin net

To ze wdomu nie ma gniazdka to jeszcze nic nie znaczy. Mi za kazdym razem kladli kabel z ulicy i nigdy nie pobierali za to zadnych oplat (tyko ostatnio 15gbp). Gorzej jesli kabla nie ma ulicy, ale skoro Twoi sasiedzi maja internet to powinien byc
zobacz tu sa linki moze cos znajdziesz,
http://bham.pl/content/view/79/109/lang,pl/
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 11 lip 2007, 20:41 Re: zmiana adresu w virgin media,kto to jest virgin net

dzieki, najlepiej byloby dla mnie wziasc z virgin, ale niestety nie ma zasiegu, a na ich stronie jak sprawdzalem to byl dom w zasiegu, bajzel jak wszedzie, na razie jest oki bo mam radiowke , a wzasadzie dokladnie nie wiadomo od ktorego sasiada to zalapalem, na moim domu jest taka antena jak od telefoni radiowej w PL i nie wiem co to jest, w zasadie na tym osiedlu jest tro prawie na kazdym domku. Kaberl od tej anteny jest uciety
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

www.broadbandchecker.co.uk

szlag, nie dziala....A byl dobry link. Moze maja jakas przejsciowa awarie.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 45
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 12 lip 2007, 06:15 Re: zmiana adresu w virgin media,kto to jest virgin net

no tak sprawdzalem, przez ta strone, niestety virgin nie ma, i nie pokazuje tam zadnej radiowki.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Jesli zmieniasz adres zamieszkania i nie ma tam lacza twojego operatora masz prawo zrezygnowac nie ponoszac konsekwencji.Takie jest prawo i moga ci nadmuchac.Wystarczy napisac pismo ze oddasz sprawe do sadu i sami cie przeprosza.Poprostu szukaja losia ktory zaplaci.Wiem to z doswiadczenia czekalem osiem miesiecy na ich telefon.Wystarczyl jeden list prawnika,oddali pieniadze ,a telefon? czekalem tydzien teraz mam rok abonamentu free.Nie dajcie sie oszukac Virgin to zlodzieje.

Silver
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 lut 2007, 08:54
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA