Paypal -Ebay.....pomozcie

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez frezja » 8 lip 2010, 17:56 Paypal -Ebay.....pomozcie

Witam serdecznie prosze o pomoc w nastepujacej kwesti od 2tygodni mam paypal oraz zalogowalam sie na ebay sprzedalam kilka rzeczy pieniadze za rzeczy sa na paypal koncie nie wiem w co mam wejsc na paypelu aby te pieniazki przelac na swoje konto bankowe pomozcie mi gdybym umiala super ang mysle ze nie mialabym problemu .Wszystkim ktorzy mi pomoga z gory bardzo serdecznie dziekuje :grin:

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 8 lip 2010, 18:34 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

wiec tak wejdz na ebaya a potem na pay pal account i tam znajdziesz taka ikonke verified albo unverified jezeli masz to pierwsze to znaczy ze konto jest zweryfikowane i mozesz spokojnie z pay pala przelac pieniadze (pod warunkiem ze sa juz na koncie pp czyli w polu balance musi widniec jakas kwota) a wiec masz taka opcje withdraw jak na to najedziesz to pojawi sie opcja transfer to bank account i wpisujesz kwote taka jaka masz w polu balance i po 2-3 dniach roboczych powinny byc na twoim koncie bankowym. druga opcja jesli konto pp jest unverified to kliknij na ta ikone i tam powinno sie pojawic (nie pamietam juz dokladnie) ale jakas opcja ze zgadzasz sie na weryfikacje i pp pobierze z twojego konta bankowego dwie symboliczne kwoty ok 20pensow i zeby konto zweryfikowac bedziesz musial powrocic znow na konto pp i wpisac tam dokladnie takuie kwoty jakie ci pobrali wtedy juz swobodnie bedziesz mogl przecylac pieniadze z pp na swoje konto bankowe. powodzenia

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 19:39 ]
jeszcze jedno czasem jezeli kupujacy dokona juz platnosci to i tak na twoim koncie pp moga sie one pojawic na twoim koncie pp dopiero wtedy gdy kupujacy zostawi ci komentarz lub ty musisz odznaczyc w opcjach przedmiotu despatch czyli ze przedmiot wyslales i czasem od tego czasu dopiero po 21 dniach pieniadze beda na twoim koncie pp

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez frezja » 8 lip 2010, 21:36 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

dziekuje bardzo za pomoc bede probowac moze sie uda

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 9 lip 2010, 14:01 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

ok jak pojawi sie jakis problem to napisz dokladniej na jakim jestes etapie postaram sie pomoc

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcinm1 » 20 paź 2010, 00:46 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

:) to dobre ebay i paypal. Konto dodane to windraw , ktowa i dziekuje 3-5 dni i kaska jest :)

marcinm1
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 wrz 2009, 16:02
Lokalizacja: Polska centrum
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 2 paź 2011, 08:56 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Ja mam pytanko odnośnie ebay. Może ktoś moze pomóc. Bo ja jestem oblatana w kupowaniu a w sprzedawaniu całkowita ciemna masa.

Wystawiłam coś wczoraj. A dziś ktoś komu bardzo zależy na moim produkcie pyta czy mam cenę 'buy now', bo on zapłaciłby od razu.
I teraz nie wiem czy jest taka możliwość, żeby tą aukcję jakoś wycofać czy coś i sprzedać temu gościowi bez aukcji?

Wydaje mi się, ze gdzieś czytałam, że tak się da, ale ja nie mogę znaleźć info jak.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Dodano: -- 2 paź 2011, o 09:39 --

Coś tam już sobie znalazłam.
Tak myślę, że zmienię aukcje na kup teraz i jak zdąży to sobie kupi, a jak nie to ktoś inny kupi.
Tak, czy tak ja nic nie tracę, a zainteresowanie mam.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 2 paź 2011, 21:38 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Luiza napisał(a):I teraz nie wiem czy jest taka możliwość, żeby tą aukcję jakoś wycofać czy coś i sprzedać temu gościowi bez aukcji?
tak kliknij zakoncz aukcje np z powodu takiego ze dluzej ta rzecz jest niedostepna i wystaw to jeszcze raz buy it now.
chyba nie mozna zakonczyc aukcji przed czasem jak juz ktos licytuje.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 2 paź 2011, 23:22 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Dzieki. Już sobie poradziłam. Wiem już wszystko :D
Edytowałam aukcje jest buy now or best offer.

Zakończyć można jak ktoś licytuje ale trzeba mieć dobry powód. Tak dziś w regulaminie wyczytałam.
Ja edytowałam aukcję, a można też zrobić tak ze ktoś licytuje, przerywa się aukcję i sprzedaje temu kto ostatni licytował.

Note: It is acceptable for sellers to end a listing early and sell an item to the highest bidder at their current bid price. Bidders are permitted to contact sellers with requests to end a listing early for this reason; however, sellers are under no obligation to do so. To end a listing and sell to the current high bidder (at their current high bid), go to the End My Listing Early form and select "Sell to the high bidder".


Ale się dziś dokształciłam.
Może się komuś przyda na przyszłość.
Szukanie informacji na ebay jest żmudne.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 3 paź 2011, 18:10 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Witam,mam problem z moim laptopem,otóż pojawia się co jakiś czas od około tygodnia napis -SYSTEM WINDOWS WYKRYL PROBLEM Z DYSKIEM TWARDYM-rozpocznijproces wykonywania kopi zapasowej''-czy ten napis oznacza problem?czy potrzeba fachowca? a jeśli tak to byłabym wdzięczna za namiary.Z góry dziękuje.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 paź 2011, 19:55 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Po 1sze. powinnaś zacząć nowy temat, bo pisanie o problemach z HDD w temacie Paypal -Ebay.....pomozcie raczej Ci nie pomoże :)
Po 2gie. Co do problemu - ten komunikat ma różne konsekwencje, ale na Twoim miejscu wykonałbym - zgodnie z radą - kopie danych i co ważniejsze ratunkowa płytę CD (do odzyskiwania systemu). Zawsze to pomoże jakby co.
Czasami wystarczy sprawdzić twardziela - system znajdzie sobie uszkodzone clastry, oznaczy je i nie będzie ich używał. Czasami potrzebny jest format, bo uszkodzone clastry są w części rozruchowej dysku, a czasami uszkodzone clastry są w miejscu niemożliwym do naprawy i dysk jest do wymiany.
Ale tego się nie sprawdzi bez zapuszczenia programu diagnostycznego.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 3 paź 2011, 21:42 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

AdamBoltryk, hahaha kurna ja nic nie zrozumiałam z tego, a ty to piszesz do 47 latki :lol:
agnieszka247, poproś córkę czy jej męża by Ci pomogli zrobić kopię zapasową (czyli klikać w to co jest podane w wiadomości :) ) jeśli wykryje problem to wtedy AdamBoltryk, Ci pomoże to nasz forumowy spec od komputerów heheh
A na przyszłość wejdź w inny dział np komputery i dodaj nowy temat , wiem początki na forum są trudne ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 4 paź 2011, 09:07 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

malaroksi napisał(a):AdamBoltryk, hahaha kurna ja nic nie zrozumiałam z tego, a ty to piszesz do 47 latki :lol:


masakra co? tez mi az zaszumialo w glowie :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 4 paź 2011, 12:20 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Dzieki wielkie za porady i za pouczenia.Zastosuje się do cennych porad-pozdrawiam.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 4 paź 2011, 17:43 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

malaroksi, wiek nie ma nic do znaczenia. Jestem w podobnym... :P I znam wiele osób, które wiedzą co to i jak utworzyć startowy CD (po prostu umieją szukać i czytać), sprawdzają sobie dysk twardy i wiedzą jak się go formatuje i instaluje system.
To nie jest czarna magia.
Ale spoko, znam też wielu, którzy szukają klawisza ANY, jak przeczytają komunikat "Press any key on kevboard..."

agnieszka, pm jakby co.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 4 paź 2011, 20:52 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

AdamBoltryk napisał(a):Press any key on kevboard...


:lol: :lol: :lol:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA