Paypal -Ebay.....pomozcie

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 5 paź 2011, 12:23 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Witam dziękuje wszystkim za pomoc szczególnie dla AdamaBoltryka,tak się składa,że u mnie w domu to ja rozwiązuje problemy komputerowe-wiele razy formatowałam,ale to troszkę długo trwa,więc miałam nadzieje,że jakoś ten komunikat sam minie.Pierwszy komputer kupiłam synowi gdy miał 7-lat(obecnie16) i ze względu na to,że sama go wychowywałam,metodą prób i błędów naprawiałam mu kompa a potem to już zostało,że mama naprawi zresztą córceniespełna 30-letniej też często pomagam przy różnych drobnych naprawach.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 paź 2011, 13:47 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Cieszę się, że mogłem pomóc.
malaroksi I co? Łyso Ci teraz? :D
j/k

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 paź 2011, 19:27 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

agnieszka247, Zwracam honor ! Szacun :lol:
AdamBoltryk napisał(a):malaroksi I co? Łyso Ci teraz?
no łyso łyso ... :lol:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Toxic » 10 paź 2011, 10:16 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Podłączę się pod temat bo mam problem.
Czy na koncie paypal połączonym z bankiem w UK jest możliwość błyskawicznego przelania pieniędzy na konto paypal? Na polskim po dodaniu karty debetowej przy "add" rozwijają mi się 2 opcie:
-zwykły przelew (który idzie kilka dni)
-przelew błyskawiczny ( z karty który jest po chwili)

Na koncie paypal tym z kontem w UK mam tylko opcję przelew bankowy który idzie niby 5-7dni (czy tam jeszcze więcej) i nigdzie nie widzę opcji z kartą. Mam ją dodaną i zweryfikowaną kodem.
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 paź 2011, 12:31 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

ja mam tu konto paypal, nie podawalem danych banku tylko karty platniczej (Visa), wysylalem juz pieniadze na konta paypal w roznych panstwach i przelew nigdy nie szedl dluzej niz pol minuty. nawet nei wiedzialem, ze sa jakies dluzsze, kilkudniowe :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Toxic » 10 paź 2011, 13:21 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

No właśnie też się zdziwiłam, możliwe że coś po prostu źle robię. To pierwsze kroki z PP

Na PP z kontem w PL na najechaniu myszką na 'dodaj środki' otwiera się chmurka wyboru
Obrazek

Na PP z kontem w Uk (lloyds) nic się nie otwiera
Obrazek

a po kliknięciu jest tylko opcja przelewu długoterminowego
Obrazek

Czy może jest jakiś inny sposób dodania środków do konta PP?
Konto mam zweryfikowane i kartę też ( kod po ściągnięciu przez pp 1f wpisałam)
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 10 paź 2011, 13:35 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Jeżeli jest zarejestrowana karta płatnicza, to płatność jest natychmiastowa (prompt payment). Natomiast gdy nie ma karty, lub jest przedawniona, to pieniądze są przesyłane e-check'iem przez direct debit.
Pomimo iż z konta są pieniądze ściągane w ten sam sposób, direct debit'em, to jednak czasowo jest spora różnica.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Toxic » 11 paź 2011, 10:36 Re: Paypal -Ebay.....pomozcie

Dziękuję za odpowiedzi:) Szczególnie VA.. naprowadziło mnie to właśnie na "polecenie zapłaty" aczkolwiek wydawało mi się to dość okrężną metodą:)
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA