Odchudzanie!

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

MężczyznaPostNapisane przez Msk7891 » 2 kwi 2012, 18:24 Re: Odchudzanie!

jejku, ile fajnych informacji :) Powiedzcie cos wiecej o jakis fajnych wlasnie odzywkach itp, co polecacie? A nie wiecie gdzie tu mozna spokojnie na rowerze pojezdzic ?? jakies trasy albo cos? mieszkam w okolicy Northfield.
Jednym slowem zbierzmy to do kupy, zero pieczonego, smazonego, fastfoodow, podjadania miedzy posilkami, jedzenie 4 godz przed snem, cwiczenia i samokontrola i woda i sex :D ale z sexem problem bo partnerka daleko :P

Dodano: -- 2 kwi 2012, 19:38 --

A co jeszcze powiecie na temat pieczywa ?? Czy jesc czy nie? A jak jesc to jakie?
A ten ocet to dobry jest? Pomaga cos?

Msk7891
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 30 paź 2011, 20:11
Lokalizacja: Birmingham, Northfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 2 kwi 2012, 22:22 Re: Odchudzanie!

mike59 napisał(a):Ad 1/ to nie mit, tylko brak samokontroli /oznaka słabości/

a ja sie z tym nie zgodze...jesli ktos chodzi spac o 1 a nie o 21 to czemu nie moze zjesc sobie lekkiej kolacji o 18 godzinie...
wazne jest zeby na pare godzin przed spaniem nie jesc, a nie ze koniecznie punkt 18 i kropka..
a co z ludzmi ktorzy pracuja na popoludnia lub nocki? moze wogole nie powinni jesc?moj maz wraca z pracy ok22 i zjada zazwyczaj obfita kolacje, a na nadmiar tluszczu nie narzeka, wrecz przeciwnie.Takze wszystko zalezy rowniez od planu dnia i planu zywieniowego a nie od oznaki slabosci czy samokontroli, bo to sie nijak ma jedno do drugiego.;)

Dodano: -- 2 kwi 2012, o 22:26 --

Msk7891, ja jadam piecozne miesko i ryby z piekarnika jak najbardziej czemu nie, nie musi byc wszystko gotowane bez przesady ;)
co do pieczywa to lepiej przerzucic sie na chrupkie, ale jesli juz trzeba to wiadomo razowe, grahamki, z ziarnami itd i na to duuuza ilosc warzy i np plaster piersi z indyka:)
co dooctu znam pare osob ktore go uzywaja w tym ja i sa zadowolone z efektow, a w polaczeniu z dieta i cwiczeniami juz wogole, ma wady bo jest okropny w smaku, i duzo sie siusia a c za tym idzie pic duuzo wody trzeba ;) i tak wkolo picie siusianie :D
a z sexem problem hmmm to mozesz zawsze potanczyc przed lustrem i powyginac smialo cialo ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ulak » 3 kwi 2012, 22:22 Re: Odchudzanie!

Witam
Ja pozwole sobie powiedziec. ze tylko powolne ,madre chudniecie daje efekt. W ciagu 2 lat zrzucialm 24 kg. Jak? bardzo prosto...dieta bez diety. 1)zm- zrec mniej2) bez slodyczy3)nie popijac zadnego posilku wczesniej jak po godzinie 4)nie laczyc zmieniaczkow z mieskiem 5) owoce tucza ale w nadmiarze, 6) jesli pamietasz piramide jedzonka...owoce i warzywa z surowkami powinny byc pierwsze na twym stole. nie sa to zelazne reguly...wystarczy trzymac sie tego i po prostu sie ruszac jak ktos lubi...czy to seks czy to bieganie czy jazda na rowerze..bez znaczenia...Jesli ktos chce wiecej informacji zapraszam NA PRIV. Od tamtej pory preferuje zdrowy tryb zycia i jedzenia.Polecam serdecznie.
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mike59 » 4 kwi 2012, 13:01 Re: Odchudzanie!

Witam
Bogini8 dzieki za rady, wskazówki i informacje o diecie i jej urozmaiceniu.
Piszesz w swoim poście /31.03.2012/ :a zamiast cukru jest swietny slodzik, w duzym sloiku , sypki przypomina wygladem cukier puder ale w smaku jest jak zwykly cukier( te slodziki w tabletkach maja posmak goryczki). Czy byłabyś uprzejma podać mi wiecej informacji o aspartamie, ktorego tu nazywasz w potocznym języku słodzikiem. Jakie korzyści mogę odnieść /oprócz niskiej kaloryczności/ z jego stosowania i czy broń Boże jego używanie nie niesie jakichś zagrożeń?. Odpowiedzią : poszukaj sobie sam, bedę zawiedziony.

mike59
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 27 paź 2006, 18:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 4 kwi 2012, 13:36 Re: Odchudzanie!

mike59 napisał(a):Jakie korzyści mogę odnieść /oprócz niskiej kaloryczności/ z jego stosowania
a jakie korzysci procz kalorycznosci chcesz odniesc w zastosowaniu slodzika czy cukru w kawie czy herbacie?? nie rozumiem pytania ..;)
chyba w zasadzie korzyscia uzywania ,, slodzika,, to niska kalorycznosc...
Simly sweet-an aspartame and acesulfame k based-low calorie table top sweetener.
moge ci przytoczyc KORZYSCI z opakowania :D
-no bitter taste
-only 2 calories per teaspoonful
-ideal as an alternative to sugar: on breakfast careals and fruit, in tea and codffe.
fajnie sie sprawdza tez zamiast curu pudru do ciast itd np z przepisow w diecie Dukana.

odnosnie zagrozen..hmmm powiem tak w nadmiarze wszystko szkodzi...no chyba ze masz zamiar wsuwac go lyzeczka to moze szkodzic;))
ja uzywam lyzeczke dziennie do capuccino ;)) i zyje:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 4 kwi 2012, 15:01 Re: Odchudzanie!

ile ludzi tyle opini

mowia ze jakies tam szczury pozdychaly kiedys od aspartamu i ze toskyczny jest. tyle ze te szczury zazyly aspartamu kilka raza wiecej niz na to pozwala ich waga. mozna poszukac w necie mnostwo materialow- za i przeciw. koniec koncow aspartam zostal dopuszczony do spozycia przez FDA- a nie sadze zeby dopuszczali cos co moze zabic miliony ludzi.

aspartam jest tani w produkcji i robi duza konkurencje innym slodkim wytworom. jakby moja fortuna zalezala od cukry czy innych E-owych wytworow tez bym bojkotowala aspartam :) tak dziala konkurecja.
Czlowiek ma rowne szanse kopnac w kalendarz z powodu cukru, aspartamu, czy tez zanieczyszcen samochodowych. Ponadto ludzie lubie spiski, sensacje i wielkie akcje o cos...nawet jak nie ma to wiekszego sensu. nic sie lepiej nie sprzedaje jak teorie spiskow.

co do octu jablkowego to ja lubie ten smak- dziala to super na oczyszczanie organizmu, tak samo jak woda w nadmiarze z bialkiem jako skladnik glowny diety. ja mysle ze na diety w stylu dukan czy tez ocet jablkowy nie nalezy patrzec calosciowo tylko wyciagnac z nich to co najlepsze, nazjdrowsze, najbardziej efektywne. zwlaszca jezeli nasz nadwaga nie przekracza 10 kilo. kazda wieksza liczba/waga wymaga duzo wiekszych poswiecen oraz przestrzegania surowo zasad.

ja mysle ze wszystko da sie zrobic- moja mama schudla 15 kilo w 4 miesiace- nie glodzila sie :)
teraz przechodzi druga mlodosc i nawet tanczyc lubi :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez koroner » 13 gru 2012, 13:28 Re: Odchudzanie!

Odgrzewam trupa ale co zrobić mam troszke zaległości z forum, przyszedł tydzień wolny i nie mam co robić! W ostatnie pół roku schudłem 45 kilo, (ze 150 do 105 przy wzroscie 190cm ). Nie stosowalem zadnej diety, przestalem jesc wszelkiej masci fastfoody, ograniczylemn alkohol prawie do zera lacznie z napojami gazowanymi. Piec posilkow dziennie, jedznie wlasne, woda mineralna do picia i przesiadka na rower - na rezultaty nie trzeba bylo dlugo czekac. W ogole sie nie glodzilem, wiem ze zrzucenie takiej ilosci kilogramow w krotkim czasie jest niezdrowe ale co zrobic moze to kwestia organizmu ;p to tyle!

koroner
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 38
Dołączył: 12 gru 2012, 19:48
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 14 gru 2012, 21:55 Re: Odchudzanie!

no no. gratuluje. napewno duzo dalo odrzucenie fast food-ow.

ja osobiscie moj nadbagaz "zawdzieczam" ciazy zmagalam sie do niedawna tylko tanczac zumbe 2 h dziennie. ale waga nie drgnela nawet o 0,5 kg wiec
od 2 tyg jem wszystko co nie dodaje kilogramow(ciemne pieczywo owoce warzywa piersi kurczaka ziarna slonecznika dyni orzechy rozne oliwa tylko do salatek brazowy ryz makarony razowe mleko odtluszczone) nie urzywam cukru slodzikow soli oleju oraz samego zla czyli glutaminianu sodu i kostek rosolowych czy produktow tego typu. obiady robie na parze lub dusze. jem 3 posilki glowne i 2 przekaski w rownych odstepach czasu. kazdy dietetyk wam powie ze trawienie rozpoczyna sie w ustach wiec powinno sie przezowac bardzo dokladnie kazdy kes oraz powinno sie jesc powoli przez co szybciej odczowa sie sytosc.
zaczelam cwiczyc godzine dziennie plus spacery lub tancze. wiadomo ze jak sie chce schudnac trzeba byc aktywnym fizycznie. spodziewam sie efektow za jakies 3 tyg. najpierw organizm musi oczyscic sie z toksyn. chce zrzucic moj nadbagaz zdrowo czyli okolo 1-1,5 kg tygodniowo. najwiekszym wyzwaniem bylo dla mnie przejscie na zdrowa dieta bo ja uwielbiam dobrze doprawione obiadki chipsy i slodycze . ale juz w sumie ucze sie bez nich zyc.
do tej pory schudlam kilogram i jestem z siebie dumna choc wiekszosc stwierdzilaby ze to niewiele ale ja nie chce schudnac w ten sposob zeby mi wszystko wisialo tylko zeby wszysyko sie pieknie wchlonelo
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA