Swieta w Anglii

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez she77 » 7 gru 2012, 09:39 Re: Swieta w Anglii

Marosu ja wlasnie jestem zbyt spokojna. Gdzies tam w glowie zaplanowalam kilka rzeczy, ktore chcialabym przygotowac i jedzonko juz mnie tak nie przeraza, ale nie mam zadnych ozdob swiatecznych jeszcze, nie mowiac juz o choince :) Maja tu strasznie duzo tych swiatecznych gadzetow, ale nic mi w oko nie wpadlo...

Zastanawiam sie czy nie kupic materialow i nie zrobic z dziecmi jakichs lancuchow:) kupilibysmy tylko choinke i lampki, a reszte zrobilibysmy sami i byloby oryginalnie :)
Jeszce cukiereczki zawiesimy i bedzie slodko :)

PS. stronka Moje Wypieki jest bardzo fajna - mam z niej kilka stalych pozycji, na cos do kawy :))

she77
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 27 lis 2012, 09:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 7 gru 2012, 10:56 Re: Swieta w Anglii

Hej!
Napaliłam na te święta, szykowanie, dekorowanie, gotowanie... a mi sił zaczyna brakować (33tc :roll: a już powoli wysiadam :? ) Gdybyśmy byi sami na święta to bym to wszystko bardziej na spokojnie zrobiła i bez jakiegoś takiego napięcia. Goście będą, więc człowiek taki trochę podekscytowany :wink:
Dekoracje przed domem zrobiłam w oknach gwiazdki przykeliłam, fajny efekt. Z dekoracjami w domu jeszcze poczekam, bo nie lubię tak wcześnie przed świętami. Jeszcze trochę bombek musimy dokupić, reszta dekoracji już jest. Kartki świąteczne już wypisałam, czekają na wysłanie.
Choinki żywej w donicy w tej wielkości, jaką bym chciała nie znalazlam, jak na razie :?
Jak widzę listę zakupową spożywczą, prezentową i dla maluszka to trochę mam wątpliwości, jak temu podołać teraz :?
Mam nadzieję, że będzie śnieg na święta :)
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

Poprzednia strona

Powrót do KUCHNIA