Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 11 gru 2012, 18:20 Re: Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

aisia,przyprawe do piernika mozesz kupic w Baltyku na Rookery rd.Ja tam pare dni temu kupowalam ja wlasnie.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 11 gru 2012, 21:10 Re: Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

marek55 napisał(a): i na swieta musi byc moczka i makowki
mialam okazje sprobowac jednego i drugiego, ale niestety nie przypadly mi do gustu te potrawy chociaz lubie mak czy pierniki ;) co region to inny obyczaj :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez aisia » 11 gru 2012, 21:30 Re: Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

kindzulinaa napisał(a):aisia,przyprawe do piernika mozesz kupic w Baltyku na Rookery rd.Ja tam pare dni temu kupowalam ja wlasnie.


dzięki , ale nie wiem ,gdzie to w Birmingham? ;)

Dodano: -- 11 gru 2012, 22:37 --

bogini8 napisał(a):
marek55 napisał(a): i na swieta musi byc moczka i makowki
mialam okazje sprobowac jednego i drugiego, ale niestety nie przypadly mi do gustu te potrawy chociaz lubie mak czy pierniki ;) co region to inny obyczaj :)


a co kucharka to inaczej trochę robi...jeśli lubisz piernik,owoce,bakalie i słodkie desery to moja moczka pewnie by Ci smakowała :mrgreen: /dodaję kompot truskawkowy,galaretkę,czekoladę, suszone owoce,bakalie, orzechy - już mi ślinka cieknie ;)/
makówkę najlepszą na świecie robi moja Mama , ja odpuszczę ,bo za dużo roboty przy niej :)

aisia
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 20 wrz 2012, 17:32
Lokalizacja: Rybnik/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 12 gru 2012, 16:31 Re: Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

aisia, to nie ma znaczenia kto to robi, ;) dla mnie to ani nie wyglada apetycznie ani nie smakuje, pachnie ladnie piernikiem, ani to pic ani jesc lyzka...nie dla mnie to , choc jak pisalam lubie bakallie , piernik owoce, slodkie desery tym bardziej... to nie to ;) kompotu z suszu tez nie znosze ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 12 gru 2012, 17:03 Re: Gdzie kupić piernik na śląską moczkę?

aisia napisał(a):dzięki , ale nie wiem ,gdzie to w Birmingham?

Na Handsworth.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA