Gdzie zjesc w Walsall ?

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez stillinback » 16 lut 2013, 20:53 Gdzie zjesc w Walsall ?

Witajcie. Tak jak w temacie.Chcemy zjesc cos dobrego, w milej atmosferze, bez krzykliwych ciapuchow - bez urazy, jestem tolerancyjna, ale wszystko ma swoje granice. Chodzi mi po prostu o jakies sympatyczne miejsce, gdzie mozna spokojnie usiasc, pogadac i zjesc pyszna szame :) Pomozcie
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 lut 2013, 22:37 Re: Gdzie zjesc w Walsall ?

ooo ciezko bedzie tez jestem z walsall :waga:

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez stillinback » 17 lut 2013, 09:39 Re: Gdzie zjesc w Walsall ?

No tez wlasnie.... :(

Wetherspoons odpada. Ile razy bylam, tyle razy nie zadowolona.
Fiesta przy weekendzie stanowczo na nie ;)
Frankie and Bennys troche srednio.
Sofias Italian cienkie menu...

Nie znalazlam tu miejsca takiego hmmm, nawet nie na randke, ale po prostu, gdzie mozna isc, usiasc, w spokojnej, zacisznej atmosferze i b.dobrze zjesc...
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 17 lut 2013, 11:06 Re: Gdzie zjesc w Walsall ?

no wlasnie tylko Mc i KFC ale to skopane miejsca

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez stillinback » 17 lut 2013, 12:20 Re: Gdzie zjesc w Walsall ?

Mam czas na wymyslenie miejsca do 15 :) jak nic w Walsall nie znajde, to pozostaje Bham lub West Brom... kaszana
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 17 lut 2013, 12:45 Re: Gdzie zjesc w Walsall ?

w walsall nie ma ale worverhampton mozna zjesc fajnie w cosmo poszukaj na srtronce w west bromie tam dopiero jest ci..a hehe

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA